|
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ الثلاثاء ٢٣ ذو القعدة ١٤٤١ Tuesday, July 14, 2020
کرونا برای واتیکان هم دردسرساز شد
بخش عمده بودجه واتیکان از طریق بازدید مردم از موزه‌ها تامین می‌شود. حال آنکه کرونا باعث تعطیلی موزه‌ها و مشکلات مالی برای واتیکان شده است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۰:۳۰
افشاگری عالم اهل‌سنت درباره عوامل شبکه‌های وهابی
مولوی ریگیان پور، امام جمعه اهل سنت میرجاوه، با اشاره به زندگی آزادانه اهل سنت در ایران، در مورد علت فرار برخی از عوامل شبکه های وهابی مثل نور و کلمه از ایران و دشمنی آنها تاکید کرد که افرادی مثل ابراهیم احراری و همکارانش به خاطر پول و یا فرار از مجازات، به خارج کشور گریخته اند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۲:۰۰
فیلم | عالم اهل سنت که به یکباره مقام علمی خود را از دست داد!
مولوی عبدالحمید که همواره در شبکه وهابی کلمه به عنوان عالم بزرگ اهل سنت ایران و با احترام یاد می‌شد، پس از تایید و حمایت از مقام معظم رهبری، مقام علمی خود را از دست داد!
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۵:۳۰
خروج روزافزون مردم آلمان از کلیساها
کلیساهای کاتولیک و پروتستان آلمان، در سال گذشته بیش از ۵۴۰هزار عضو خود را از دست داده‌اند. این میزان ترک کلیسا در یک سال، رخدادی تاریخی توصیف شده است.
۱۳۹۹/۰۴/۷ - ۲۱:۰۰
شبکه‌ کلمه، نماینده اهل سنت ایران است؟!
شیخ فهیمی از ائمه جمعه اهل سنت بندرعباس، با اشاره به ادعای شبکه‌ سعودی کلمه مبنی بر نمایندگی اهل سنت ایران تاکید کرد: « شبکه کلمه به هیچ وقت نماینده اهل سنت ایران نیست و اهل سنت این شبکه را قبول ندارند.»
۱۳۹۹/۰۴/۳ - ۲۲:۰۰
فیلم| افشاگری مدیر کمپین تجزیه‌طلب علیه تروریستی که به شبکه‌های وهابی پیوست
«عمادالدین ملازهی» در سال 97 از کشور خارج شد و مدتی مدیریت فعالیت‌های رسانه‌ای تجزیه‌طلبان بلوچ و سازمان معارض "سهاب" را بر عهده گرفت. وی پس از چندی به همکاری خود با این کمپین خاتمه داد و درباره «حبیب الله سربازی» از سرکردگان تشکل یادشده که سابقه همکاری با «عبدالمالک ریگی» جنایتکار را در کارنامه دارد، به افشاگری پرداخت.
۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۰
فیلم| قاتلان خونخواه!
بعد از ترور مرحوم «عزیزالله مفلح» از علمای وحدت‌جوی افغانستان به‌دست تروریست‌های تکفیری، تلویزیون‌های سعودی وهابی به مرثیه‌سرایی دروغین برای این شهید مظلوم پرداختند؛ حال آنکه وی بارها با صراحت تمام عملکرد همین رسانه‌های تفرقه‌افکن را محکوم کرده بود. مولوی مفلح جمعه گذشته در کابل هدف حمله تروریستی قرار گرفت و به شهادت رسید.
۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۰
فیلم | پاسخ علمای اهل‌سنت به ادعای مجری کلمه
شبکه های معاند وابسته به آل سعود، همچون کلمه و نور، همواره ادعا می‌کنند نماینده و صدای اهل سنت هستند اما علمای اهل سنت نظر دیگری دارند...
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۱:۰۰
حدیثی از پیامبر اکرم(صلی‌الله‌علیه‌وآله) بر روی بیلبوردی در کانادا
یک نهاد خیریه اسلامی، اقدام به نصب روایتی از پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله) بر یکی از بیلبوردی در کانادا کرده است. این روایت اشاره به قرنطینه به هنگام شیوه بیماری‌های واگیردار دارد. متن یک بیلبورد در کانادا: "توصیه پیامبر اسلام درباره پاندمی (همه‌گیری): دستان‌تان را بشویید؛ جاهای آلوده (محل شیوع) را ترک نکنید؛ به جاهای آلوده نروید"
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۰:۱۱
علمای اهل سنت: قدس رمز عزت مسلمانان است/ دشمنان نمی‌توانند سربلندی ایران را ببینند
ندای حضرت امام و مقام معظم رهبری در مورد روز قدس دنیا را فرا گرفته و مردم کشورهای مختلف خودجوش به خیابان می آیند و اعلام انزجار می کنند و الحمدلله طرح معامله قرن ترامپ، با شکست مواجه شد.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۵
عالم اهل سنت:
حمله به روز قدس، به خاطر عناد و کینه و دشمنی است
من به شخصه می توانم این ادعا را بکنم که در قضیه کرونا نظام جمهوری اسلامی برخلاف ادعای رسانه های بیگانه، خیلی محترمانه نسبت به اجتماعات و مراسمات اهل سنت برخورد کرد...
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۴
عالم اهل سنت: دفاع از فلسطین، مربوط به دین و ایمان ما می شود
بنده هیچ کاری به سیاست ندارم اما از لحاظ دینی و شرعی این مهم مربوط به دین و ایمان ما می شود...
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۸:۰۷
فیلم| گروگان ایتالیایی که «مسلمان» به کشورش برگشت
به‌گزارش رادیو فردا، «سیلویا رومانو» زن ایتالیایی که ۱۸ ماه در سومالی گروگان گروه تکفیری "الشباب" بود، با رایزنی نیروهای امنیتی آزاد شد. در این میان موضوعی که توجه خیلی‌ها را به خود جلب کرده، مسلمان شدن او در دوره اسارت است.
۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۲۲:۴۳
پوستر| شهادت امیرالمؤمنین
۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۲
توصیه رسانه‌های بیگانه به ایرانیان: نگذارید اینستاگرام فیلتر شود!
معترضان به بی‌سروسامانی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، اینستاگرام را به‌دلیل بسترسازی جهت مفاسد اخلاقی و دادوستدهای ناسالم نظیر قاچاق و قمار، نیازمند کنترل و پاکسازی می‌دانند.
۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۲۳:۰۸
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top