|
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ الاثنين ٢٤ رجب ١٤٤٢ Monday, March 8, 2021
فیلم | مقابله بایدن با برنامه هسته‌ای ایران، آمریکا را در باتلاقی گرفتار می‌کند که راه خروجی از آن نیست
دکتر "بلال اللقیس" عضو شورای سیاسی حزب‌الله لبنان در گفتگو با جام‌نیوز: امروز تجربه شکست چهار سال اعتماد به آمریکا جلوی چشم مردم ایران است که نشان می‌دهد در مقابل آمریکا باید از موضع قویتر سخن گفت.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۲
تل‌آویو در صورت درگیری با ایران گور خودش را کنده است
عده ای نیز می گویند که هدف رژیم صهیونیستی از این اقدام زمینه سازی برای ایجاد محدودیت علیه نفتکشهای ایرانی و جلوگیری از صدور نفت ایران در صورت بازگشت آمریکا به برجام و آزاد شدن صادرات این ماده برای تهران است.
۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۵۸
عکس | اولین تصویر از پهپاد رزمی ارتش
کمان ۲۲ اولین پهپاد رزمی پهن پیکر کشور است که با مداومت پروازی بیش از ۲۴ ساعت، تا ۳۰۰۰ کیلومتر برد عملیاتی دارد.
۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۶:۲۴
حمله راکتی به سفارت آمریکا در بغداد
شبکه «المیادین» به نقل از خبرنگار خود در عراق نوشت که سه فروند راکت کاتیوشا به اطراف سفارت آمریکا در بغداد برخورد کرده است.
۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۲۰:۴۰
نبرد سنگین ارتش یمن با مزدوران سعودی در غرب مأرب
نبردی سنگین میان طرفین در ناحیه جنوبی صرواح پس از اینکه نیروهای صنعا بر مناطق الراک و قاع المنجوره مشرف به سد مارب مسلط شدند، جریان دارد.
۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۱۹:۱۵
فیلم | گزارش المیادین از شکست امنیتی و اطلاعاتی جدید رژیم صهیونیستی در مقابل حزب‌الله لبنان
حزب‌الله با ویدئو کلیپ جدیدی که منتشر کرد، مختصات اهداف نظامی اسرائیل که برخی‌ از آنها حتی سری هستند را به نمایش گذاشت که افشای آنها، شوک بزرگی را به سران اسرائیل وارد کرد
۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۱۷:۲۳
بازداشت ۱۹ فلسطینی از جمله ۲ رهبر حماس در کرانه باختری
این رسانه آمریکایی افزود: نیروی هوایی آمریکا مبادرت به انتقال حدود ۸۴ هزار بطری آب آشامیدنی از کالیفرنیا به ایالت تگزاس کرد.
۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۱۷:۰۹
وحشت یک مقام ارشد امنیتی اسرائیل از "نابودی اسرائیل"
دیسکین ادامه داد ، "من در مورد روندهای جمعیت شناختی، اجتماعی و اقتصادی صحبت می کنم که در حال حاضر ذات اسرائیل را تغییر می دهد"، این می تواند در طی یک نسل، موجودیت اسرائیل را به خطر بیندازد.
۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۱۷:۳۱
فیلم | کارشناس شبکه الجزیره: شرط آیت‌الله خامنه‌ای برای بازگشت آمریکا به برجام، قاطعانه بود
"عبدو اللقیس" تحلیلگر لبنانی در شبکه الجزیره: آمریکا 42 سال است با تمام توان با ایران می‌جنگد ولی نتوانسته آن را شکست دهد؛ آمریکا حتی نتوانسته جلوی پیشرفت‌های ایران را بگیرد؛ ایران امروز به توانایی پرتاب ماهواره به مدارهای بالای 500 کیلومتر، دست یافته است.
۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۱۱:۳۱
رهبر انصارالله: آمریکا و اسرائیل دو روی یک سکه هستند
وی تأکید کرد که دشمنان می‌خواستند بر ما و مسیر زندگی مان مسلط شوند اما ما ملتی با هویت ایمانی هستیم و می خواهیم از سلطه آمریکا و مزدورانش رها شویم.
۱۳۹۹/۱۲/۱ - ۲۳:۴۳
جزئیات تماس روحانی با رئیس شورای اروپا در راستای برجام
برجام دستاوردی مهم برای دیپلماسی چند جانبه است، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به عنوان هماهنگ کننده برجام باید در طراحی گام ها نقش خود را بهتر ایفا کند.
۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۲
فیلم | گزارش تلویزیون «العربی» از اهمیت مانور مشترک دریایی ایران و روسیه
مهمترین پیام این رزمایش این است که «ممکن نیست ایران را از معادلات امنیت دریانوردی حذف کرد»
۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۰
الجزیره: توقف «پروتکل الحاقی» اهرم فشار ایران علیه آمریکا برای رفع تحریم‌هاست
شبکه الجزیره در گزارشی گفت: برخی معتقدند توقف عمل به پروتکل الحاقی، ممکن است ایران را وارد به مرحله جدیدی از تنش و عدم اعتماد به دولت‌های غربی نماید، اما در مقابل می‌تواند به عنوان اهرم فشاری برای وادار کردن دولت آمریکا به انجام اقدامات مستقیم در رفع تحریم‌ها، عمل کند.
۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۱
فیلم | کارشناس عراقی: ایران بازی دیپلماتیک با آمریکا را به خوبی اداره خواهد کرد
تحلیلگر عراقی خبرگزاری "A24" درباره مذاکرات احتمالی ایران و آمریکا گفت: به اعتقاد من دوره بایدن، برای ایرانی‌ها دوره استراحت خواهد بود و انتظار می‌رود که با آنها با ملایمت تعامل کند.
۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۱
فیلم | تحلیلگر برجسته لبنانی: بایدن چاره‌ای جز بازگشت به برجام ندارد
ناصر قندیل" تحلیلگر سیاسی و سردبیر روزنامه "البناء" لبنان در گفتگو با شبکه عراقی "آفاق": ایرانی‌ها به فتوای امام خامنه‌ای که تولید سلاح هسته‌ای را حرام می‌داند، پایبند هستند. بایدن در حال هدر دادن زمان است، زیرا ایران نه دوباره مذاکره می‌کند و نه اجازه می‌دهد که پرونده برنامه موشکی و منطقه‌ای آن در مذاکرات گشوده شود.
۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۷
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top