|
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٩ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, December 5, 2020
فیلم | نماینده سابق پارلمان کویت: ایران پس از رفتن ترامپ به اسرائیل حمله خواهد کرد
"ناصر الدویله" سیاستمدار و مشاور سابق وزیر دفاع کویت: ایران پس از رفتن ترامپ به اسرائیل حمله خواهد کرد؛ حمله‌ای بسیار بزرگ که انتقام [خون] سردار قاسم سلیمانی و فخری‌زاده و همچنین انتقام از ترور‌هایی خواهد بود که ایرانی‌ها قربانی آن بوده‌اند.
۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۹:۳۸
اسرائیل با تحریک کشورهای احمق خلیج فارس به جنگ با ایران به ریش آنها می‌خندد!
"صالح الازرق" مجری سرشناس شبکه لندنی الحوار: احتمال حمله به ایران بسیار ضعیف است نه ترامپ و نه نتانیاهو، چنین ریسکی نخواهند کرد چراکه ایران حریف ساده و آسانی نیست که بتوانند با آن درگیر شوند.
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۵
فیلم | پاسخ مجری سرشناس شبکه لندنی به یاوه‌گویی‌ها در مورد ترور دانشمند هسته‌ای ایران
"صالح الازرق" مجری سرشناس شبکه لندنی الحوار: "فخری‌زاده" پدر دانش هسته‌ای ایران است، ایران او را می‌کشد؟! کمی فکر کن. نظریه‌ای را باید مطرح کنید که بشود یک درصد آن را قبول کرد!
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۷
بررسی ریشه نامگذاری توافقنامه سازش "آبراهام" از نگاه تحلیلگر مسائل اسرائیل
اليف صباغ کارشناس مسائل داخلی رژیم صهیونیستی در گفتگو با جام نیوز: همه این اتفاقات تنها در آستانه انتخابات آمریکا و به نفع بنیامین نتانیاهو و دونالد ترامپ رخ نمی‌دهد، بلکه در راستای یک برنامه بلند مدت در جهت ایجاد تغییرات اساسی در خاورمیانه انجام می پذیرد.
۱۳۹۹/۰۹/۷ - ۰۶:۵۹
فیلم | تمجید سفیر سابق رژیم صهیونیستی در مصر از دیدار بن‌سلمان و نتانیاهو
"اسحاق لوانون" سفیر اسبق اسرائیل در مصر به الجزیره گفت: مهمترین نکته این جلسه، برگزاری آن در سطح بالا بود، جلسه بین ولیعهد سعودی و نخست وزیر اسرائیل بوده که اهمیت بالایی دارد. در گذشته نیز جلساتی با سعودی‌ها داشته‌ایم!
۱۳۹۹/۰۹/۶ - ۱۵:۰۵
فیلم | روایت رادیو 103 اسرائیل از نحوه افشای سفر نتانیاهو به عربستان
رادیوی عبری اینگونه تعریف می کند که موضوع از آنجا شروع شد که یکی از اعضای کنست[پارلمان اسرائیل] متوجه این دیدار [دیدار نتانیاهو و بن‌سلمان] شد.
۱۳۹۹/۰۹/۶ - ۱۴:۱۸
فیلم | تحلیلگر عراقی: دولت الکاظمی در اخراج نیروهای آمریکایی کوتاهی می‌کند
عباس العرداوی" تحلیلگر مسائل استراتژیک در گفتگو با جام‌نیوز: مردم خواستار اخراج نیروهای متجاوز و اشغالگر آمریکایی که سهم زیادی در متزلزل کردن امنیت عراق داشته‌اند، هستند.
۱۳۹۹/۰۹/۶ - ۱۴:۱۷
ایران در جنگ با داعش ثابت کرد برخلاف آمریکا "همپیمان قابل اعتمادی برای عراق" است
"عباس العرداوی" تحلیلگر عراقی مسائل استراتژیک در گفتگو با جام‌نیوز: آمریکا در نبرد با داعش با وجود اینکه با عراق پیمان نظامی برای مبارزه با تروریسم داشت نه تنها همکاری نکرد و از انجام تعهداتش طفره رفت بلکه در بسیاری از مناطق از گروه‌های تروریستی حمایت کرد و مانع پیشروی نیروهای عراقی شد.
۱۳۹۹/۰۹/۴ - ۰۱:۳۰
فیلم | برخی در اسرائیل به دنبال پادشاه کردن نتانیاهو هستند
اليف صباغ کارشناس مسائل داخلی رژیم صهیونیستی در گفتگو با جام نیوز: بنیامین نتانیاهو تنها نیست، پشت سر او یک جمعیت گسترده‌ای قرار دارند به ویژه از یهودیانی که از شرق اروپا هستند، این یهودیان به دنبال پادشاه می‌گردند که اسرائیل را رهبری کند.
۱۳۹۹/۰۹/۲ - ۱۷:۰۳
فیلم | تحلیلگر آمریکایی: بایدن با همان شروط ترامپ به برجام باز می‌گردد!
"عاطف عبدالجواد" تحلیلگر سیاسی از واشنگتن در گفتگو با فرانس 24: بایدن خواسته‌های متعددی از ایران دارد؛ از تمدید مدت برجام تا افزودن برنامه‌های موشکی و حضور منطقه‌ای ایران در توافق جدید و توقف تزریق گاز " UF6" به سانتریفیوژهای پیشرفته در تاسیسات نطنز!
۱۳۹۹/۰۹/۲ - ۱۴:۲۷
فیلم | هدف تحریم‌ها ممانعت از پیشرفت‌های علمی و نفوذ ایران است
"الیف صباغ" تحلیلگر مسایل رژیم صهیونیستی در گفتگو با جام‌نیوز: اسرائیل از ایران می‌ترسد چون یک حکومت اسلامی است که می‌تواند نفوذ خود را به آسانی بین کشورهای مسلمان گسترش دهد.
۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۲۷
فیلم | پیشنهاد همکاری نظامی با عراق "اقدام رو به جلوی ایران در مقابل عقبگرد آمریکاست"
گزارش شبکه عراقی "Utv" درباره سفر وزیر دفاع عراق به تهران: کارشناسان پیشنهاد همکاری نظامی ایران به وزیر دفاع عراق را "اقدام رو به جلوی ایران در مقابل عقبگرد ایالات متحده" از خاورمیانه ارزیابی می‌کنند؛ اقدامی که با استقبال رهبران گروه‌های مسلح عراق مواجه شده است.
۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۱
فیلم | گزارش العربیه از شرایط دشوار پیش‌روی بایدن برای بازگشت به برجام
دولت ترامپ اخیرا «دیواری از تحریم‌ها» را اعمال کرده که هرگونه نرمش احتمالی بایدن در مقابل ایران را با دشواری همراه خواهد کرد. ایران هم مذاکره روی بندهایی که پیشتر، روی آن‌ها توافق کرده را نمی‌پذیرد، برای همین بازگشت به برجام دشوار خواهد بود.
۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۴
فیلم| هراس رژیم صهیونیستی از تبدیل شدن ایران به قدرتی بزرگ در عرصه تکنولوژی
"الیف صباغ" تحلیلگر مسایل رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با جام‌نیوز: آنچه که اسرائیل را به وحشت می‌اندازد "میزان بالای پیشرفت‌های علمی و تکنولوژی ایران" است؛ پیشرفت‌هایی که ایران را به کشوری قدرتمند و بزرگ در عرصه تکنولوژی تبدیل می‌کند.
۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۵۶
نقش محوری عربستان در عادی‌سازی روابط اعراب با رژیم صهیونیستی
فیصل عبدالساتر، تحلیلگر مسائل خاورمیانه در گفت‌وگو با جام‌نیوز: آنچه اتفاق افتاد "همپیمانی دولت‌های عربی با دشمن اسرائیلی بود" و عربستان نقش اصلی را در این رابطه ایفا کرد؛ دولت‌هایی که از لحاظ سیاسی و اخلاقی هیچ ارزش و جایگاهی ندارند.
۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۹
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top