|
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ الاثنين ٤ جمادى الثانية ١٤٤٢ Monday, January 18, 2021
آمریکا جانشین ابومهدی المهندس را تحریم کرد
این در حالی است که سازمان الحشد الشعبی نقش فعالی در مبارزه با داعش داشته و بارها به این دلیل از سوی دولت عراق مورد تمجید قرار گرفته است.
۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۵
فیلم | فرار نتانیاهو به پناهگاه از ترس معترضان صهیونیست!
روایت کانال 13 رژیم صهیونیستی از حمله معترضان به اقامتگاه نتانیاهو و مخفی شدن او و همسرش در پناهگاهی که در خانه او تعبیه شده است.
۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۰
فیلم | ایران و محور مقاومت بیشترین سود را از فروپاشی دولت ترامپ خواهند برد
عبدالباری عطوان، تحلیلگر برجسته جهان عرب: کسی که بیشترین سود را از فروپاشی دولت ترامپ می‌برد، در وهله اول ایران و انقلاب اسلامی و از همه مهمتر، محور مقاومت است که به هیچ وجه در مقابل فشارهای ترامپ، تسلیم نشد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۱
فیلم | حمله به کنگره لکه ننگی برای دموکراسی آمریکایی است
تحلیلگر آمریکایی شبکه المیادین: حمله به کنگره به نقطه تحولی در تاریخ آمریکا تبدیل خواهد شد و ممکن است پایانی باشد بر حکومت دموکراتیک در این کشور. آنچه اتفاق افتاد یک آبروریزی و لکه ننگی برای دموکراسی آمریکایی است
۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۱۸
افشاگری مقامات رژیم صهیونیستی از ادامه تلاش‌ها برای عادی‌سازی روابط با دیگر کشورها
وزیران اطلاعات و همکاری های منطقه ای اسرائیل در گفتگو با كانال صهيونيستی "Ynet TV از ادامه تلاش‌ها برای ادامه زنجیره عادی سازی روابط با کشورهای عربی و اسلامی سخن گفتند.
۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۰:۰۳
ماجرای ناکامی داعش در ترور سردار سلیمانی
فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین( ع) سپاه پاسداران گفت: یکی از تک‌تیراندازان حرفه‌ای داعشی در بوکمال سوریه قصد ترور سردار سلیمانی را داشت که با ذکاوت ایشان ناکام ماند.
۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۵۳
دلنوشته زیبای دختر عماد مغنیه خطاب به حاج قاسم
روزنامه الاخبار مطلبی با عنوان «از فاطمه عماد مغنیه به قاسم سلیمانی: مردی خارج از این زمانه» را منتشر کرد که در آن به بیان دلنوشته های فاطمه مغنیه دختر عماد مغنیه فرمانده مقاومت حزب الله لبنان اشاره دارد.
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۹:۳۰
مادر شهیدی که سردار سلیمانی با پا برهنه به استقبالش رفت
وقتی به حاج قاسم اطلاع دادند که بنده برای عرض تسلیت در کنار دیوار حسینیه ثارالله ایستاده ام، ایشان من را خجالت زده کردند و با عجله و شوق فراوان آن هم با پای برهنه به استقبال من آمدند.
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۸:۳۷
فیلم | قدرت موشکی که ایران دارد حتی کشورهای قدرتمند هم ندارند
دکتر "حسن مرهج" تحلیلگر مسائل رژیم صهیونیستی: ایرانی‌ها همواره تهدید‌های آمریکا را با رونمایی از یک فناوری و تکنولوژی نظامی بسیار بالا پاسخ داده‌اند، بگونه‌ای که امروز غربی‌ها فهمیده‌اند ایران از قدرت موشکی برخوردار است که حتی قدرت‌های بزرگ هم آنها را در اختیار ندارند.
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۱۲
وقتی ترامپ غافلگیر می شود!
بی گمان پاسخ نخست ایران به ترور شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس و همراهانش مبنی بر هدف گرفتن پایگاه عین الاسد، نخستین لرزه مهیبی برای آمریکا و رییسش بوده است.
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۳:۰۸
سیدحسن نصرالله: ایران قدرتمند است و خودش تصمیم می گیرد چگونه و چه زمانی انتقام بگیرد
دبیرکل حزب‌الله لبنان بیان داشت: محور ما و امت ما و ملت های ما و جنبشهای مقاومت و احزاب و کشورهای منطقه، وفاداری خود را به شهیدان سلیمانی و مهندس ابراز کردند.
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۲:۴۳
ابراز ارادت شهید ابومهدی المهندس به سیدحسن نصرالله هنگام پخش زنده سخنان دبیرکل حزب‌الله!
المیادین به تازگی ویدئویی از گفتگو با شهید ابومهدی المهندس منتشر کرده که در آن وی در حال تماشای مستقیم سخنان سید حسن نصرالله دبیرکل حزب ‌الله است و از ارادت به ایشان می گوید.
۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۰
فیلم | آغاز رزمایش مشترک گروه‌های مقاومت فلسطینی در نوار غزه
سخنگوی گردانهای قدس از آغاز رزمایش مشترک گروه‌های فلسطینی در غزه خبر داد و آنرا نمایش اتحاد گروه‌های فلسطینی دانست و بر قدرت مقاومت و آمادگی آنها برای ورود به هر نبردی با صهیونیست‌ها تاکید کرد.
۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۱۶:۱۳
فیلم | اگر به ایران حمله شود تمام دشمنانش را در آتش جنگ خواهد سوزاند
دکتر "محجوب الزویری" استاد علوم سیاسی دانشگاه قطر در الجزیره:ایران اگر احساس کند که آمریکا در حمله به این کشور جدی است آنوقت برای اولین بار خواهیم دید که کل منطقه را به آتش خواهد کشید. ایران سیاست روشن و مشخصی را دنبال می‌کند و آن اینکه همیشه صدای بلند را با صدای بلندتر جواب خواهد داد.
۱۳۹۹/۱۰/۷ - ۱۴:۲۲
روایت عبدالمهدی از ترور سردار سلیمانی
مستند «الرحله الاخیره» در شبکه العهد عراق تهیه شده و در آن به ابعاد و جوانب ترور فرماندهان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همقطاران آنها پرداخته شده است.
۱۳۹۹/۱۰/۶ - ۲۰:۵۶
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top