|
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ الأربعاء ١٩ رجب ١٤٤٢ Wednesday, March 3, 2021
نامه بیش از ۲۰۰ نماینده به رئیس مجمع برای رد FATF
نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس از نامه بیش از ۲۰۰ نماینده مجلس به آیت الله آملی لاریجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره رد لوایح FATF خبر داد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۳۴
قانون‌گذار اروپایی: تحریم‌های غیرقانونی علیه ایران تروریسم اقتصادی است
یک قانون‌گذار پارلمان اروپا با بیان اینکه آمریکا از ابزار تحریم به‌عنوان سلاحی علیه کشورهایی استفاده می‌کند که در برابر آن تسلیم نمی‌شوند، گفت این تحریم‌ها بدون تایید سازمان ملل، تروریسم اقتصادی است.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۲۳
انتقاد جنگ طلبان از حضور اتحادیه اروپا در نشست تجاری با ایران
گروهی از جنگ طلبان آمریکایی و صهیونیستی با انتشار نامه ای از حضور نماینده اتحادیه اروپا در نشست تجاری ایران-اروپا انتقاد کردند.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۲۰
فرمانده سپاه: حصر اقتصادی برای ما شکست نمی‌آفریند
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه بر جبین انقلاب ما مکتوب است که ما غروب قدرت‌ها را خواهیم دید،‌ گفت: دشمن این واقعیت را دریافته که راز اصلی شکست‌هایش اتصال اسلام، ولایت و مردم است.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۲
ویژگی‌های ناوبندر مکران از زبان جانشین فرمانده نداجا
جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ناوبندر مکران ظرفیت‌های مختلف پشتیبانی را در جهت حضور مستقل ناوگروه‌های رزمی، اطلاعاتی و عملیاتی نیروی دریایی را در آب‌های آزاد ایجاد کرده است.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۲
پیام صریح ایران به آمریکا: تن به بازی شما نخواهیم داد
سخنگوی دولت با تأکید بر اینکه که سیاست فشار حداکثری امروز شکست خورده و برای آمریکا راهی جز بازگشت به برجام نمانده است، اعلام کرد: اقدام خلاف انتظار ایران پنجره های فرصت را به سرعت می بندد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۲
پای دولت بایدن جای پای ترامپ؛ تعهد بر اجرای کامل تحریم ایران
«والی ادیمو» گزینه پیشنهادی «جو بایدن» برای معاونت وزارت خزانه‌داری آمریکا بر تعهد خود برای اجرای سخت‌گیرانه تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران، روسیه و کشورهای دیگر تأکید کرد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۱
تلاش روسیه برای بهبود وضع پیرامون برنامه هسته‌ای ایران
نماینده روسیه در وین با اشاره‌ای کلی به محور مذاکرات پیرامون برنامه هسته‌ای ایران در جلسه دیروز شورای حکام سازمان ملل، گفت که کشورش در تلاش است وضعیت موجود درباره برنامه هسته‌ای ایران بهبود یابد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۹
نماینده مجلس: اگر حمله به کشتی اسرائیلی کار ایران بود به صراحت می‌گفتیم
جمهوری اسلامی ایران اگر بخواهد کاری را انجام بدهد مخفیانه انجام نمی دهد آشکارا اعلام کردیم که اگر رژیم اشغالگر قدس هرگونه تعدی به جمهوری اسلامی ایران در نظر داشته باشد مجموعه دولت و مردم کشور آنها، بسیار آسیب پذیرند.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۶
قطعنامه پیشنهادی غربی‌ها علیه ایران احتمالاً روز جمعه به رأی گذاشته می‌شود
منابع دیپلماتیک به خبرگزاری فرانسه گفته‌اند که این قطعنامه ضد ایرانی احتمالاً روز جمعه در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به رأی گذاشته خواهد شد. این منابع دیپلماتیک با اطمینان مدعی شده‌اند که قطعنامه مذکور در شورای حکام به تصویب خواهد رسید.
۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۲:۱۰
آمریکا موظف به استرداد اموال صداوسیما شد
«دیوان داوری دعاوی ایران ـ آمریکا مستقر در لاهه هلند، دولت آمریکا را به استرداد اموال رسانه ملی یا پرداخت مابه‌ازای آن به ارزش تقریبی یک میلیون و ۳۰۰ هزار دلار محکوم کرده است؛ حکمی‌که قطعی است و به زودی اجرایی می‌شود.»
۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۵
فرمانده سپاه حُکم داد
فرمانده کل سپاه در احکامی جداگانه، سردار سید قاسم قریشی را به عنوان جانشین سازمان بسیج مستضعفین و سردار خراسانی را به عنوان معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین منصوب کرد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۰
چین: آمریکا باید همه تحریم‌های ایران را لغو کند
سخنگوی وزارت امور خارجه چین امروز در خصوص مسائل ایران تصریح کرد: آمریکا باید همه تحریم‌های ایران را لغو کند.
۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۱۴
مجوز مجلس به وزارت دفاع در راستای حمایت از دانشمندان هسته‌ای
نمایندگان مجلس به وزارت دفاع اجازه دادند برای حمایت از دانشمندان هسته‌ای و انجام مطالعات هسته‌ای ۲ هزار میلیارد تومان اوراق مالی- اسلامی منتشر کند.
۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۰۷
گروسی: به نظارت بر غنی‌سازی در ایران ادامه می‌دهیم
پیش از این اظهارات گروسی، «جوزپ بورل» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن تکرار نگرانی مجدد از گام‌های کاهش تعهدات برجامی ایران، مدعی شد که می‌توان توافق هسته‌ای را مطابق با میل دولت جدید آمریکا احیا کرد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۲
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top