|
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ الجمعة ١٨ ربيع الثاني ١٤٤٢ Friday, December 4, 2020
فیلم | نماینده سابق پارلمان کویت: ایران پس از رفتن ترامپ به اسرائیل حمله خواهد کرد
"ناصر الدویله" سیاستمدار و مشاور سابق وزیر دفاع کویت: ایران پس از رفتن ترامپ به اسرائیل حمله خواهد کرد؛ حمله‌ای بسیار بزرگ که انتقام [خون] سردار قاسم سلیمانی و فخری‌زاده و همچنین انتقام از ترور‌هایی خواهد بود که ایرانی‌ها قربانی آن بوده‌اند.
۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۹:۳۸
دلال رابطه ایران و آمریکا:
دشمن رابطه ایران و آمریکا، اصلاح طلبان هستند نه تندروها
هوشنگ امیراحمدی، دلال رابطه ایران و آمریکا: دشمن رابطه ایران و آمریکا، نه سپاه است و نه تندروها؛ دشمن رابطه ایران و آمریکا، اصلاح طلبان و اعتدالی‌ها هستند.
۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۱
طرح بن‌سلمان برای رکب‌ زدن به جو بایدن
شبکه قدس ترکیه: بن‌سلمان معتقد است که رئیس‌جمهور جدید و سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا، محمد بن‌نایف را برای ولیعهدی عربستان در نظر گرفته‌اند. بن‌سلمان در نظر دارد جانشین‌هایی که جو بایدن برای او در نظر گرفته، را حذف و خود را بدون رقیب در ولیعهدی نشان دهد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۴:۵۷
فیلم| کشورهای عربی می‌خواهند ایران هیچ پولی نداشته باشد!
"تریتا پارسی" رئیس سابق نایاک: اسرائیلی‌ها، سعودی‌ها و اماراتی‌ها بیش از هر چیز نگران «ارتباط بین تهران و واشنگتن» هستند و تلاش می‌کنند جلوی این کار را بگیرند! "باربارا سالوین" مدیر بخش ایران در شورای آتلانتیک: کشورهای عربی نمی‌خواهند ایران نفتش را بفروشد و به ثروت مورد نیازش برسد؛ آنها می‌خواهند ایران هیچ پولی نداشته باشد!
۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۴
فیلم | کارشناس آمریکایی: آمریکا با فرمولی که روحانی و ظریف می‌خواهند به برجام باز نمی‌گردد
مدیر "سیاست‌گذاری سازمان اتحاد علیه ایران هسته‌ای": آمریکا با فرمولی که روحانی و ظریف می‌خواهند به برجام باز نمی‌گردد چراکه آمریکایی‌ها می‌خواهند وقتی به برجام بر می‌گردند امکان بازگشت تحریم‌ها هم وجود داشته باشد چیزی که در این توافق پیش‌بینی نشده بود!
۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۶
فیلم| راشاتودی: ترور فخری‌زاده تله‌ای برای ایران بود!
"اسکات ریتر" افسر سابق اطلاعات تفنگداران دریایی آمریکا و سربازرس کمیسیون ویژه سازمان ملل در جنگ عراق: این "ترور" تله‌‌ای است که ساخته شده تا ایران را مجبور به عملی کند که باعث جنگ میان آن با آمریکا و اسرائیل شود؛ روشن است که ایران در چنین تله‌ای نخواهد افتاد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۹
فیلم | سیلی سخت ایران به آمریکا
به اعتقاد علی علیزاده، تحلیلگر سیاسی مقیم لندن، حضور گسترده مردم در تشییع باشکوه سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی، سیلی سخت ایران به دشمنان بود و باعث مصونیت کشور شد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۹:۵۰
فیلم | معصومه ابتکار: مسیح علینژاد و سلطنت‌طلب‌ها دروغ می‌گویند
معصومه ابتکار درباره حضور فرزندش در آمریکا گفت: «ما می بینیم کسی مثل مسیح علینژاد هر روز یک دروغی در این باره می گوید... رفته عین شماها. چه فرقی می‌کنه؟ پذیرش گرفته رفته؛ طرح این مسئله هم کار سلطنت‌طلب‌ها بود.»
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۲۷
فیلم | بحران غذایی و گرسنگی در آمریکا به روایت معاون بایدن
کاملا هریس: در سراسر آمریکا از هر شش آدم بالغی که فرزند دارد یکی از آنها می‌گوید خانواده‌شان گرسنه هستند. ما در آمریکا با بحران گرسنگی رو به رو هستیم!
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۴
اسرائیل با تحریک کشورهای احمق خلیج فارس به جنگ با ایران به ریش آنها می‌خندد!
"صالح الازرق" مجری سرشناس شبکه لندنی الحوار: احتمال حمله به ایران بسیار ضعیف است نه ترامپ و نه نتانیاهو، چنین ریسکی نخواهند کرد چراکه ایران حریف ساده و آسانی نیست که بتوانند با آن درگیر شوند.
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۵
سناتور آمریکایی: برجام دوام نخواهد داشت!
تام کاتن، سناتور ضدایرانی سنای آمریکا در گفت و گو با فاکس نیوز اظهار داشت: به مقامات ایران و سران کشورهای اروپایی می‌گویم که چنانچه برجام در سنا تصویب نشود -حتی اگر شامل مسائل موشکی و منطقه‌ای هم باشد- در بلند مدت دوام نخواهد داشت.
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۹:۴۹
فیلم | وزیر دفاع اسبق اسرائیل: نمی‌دانم چه کسی فخری زاده را ترور کرده است!
نفتالی بنت، وزیر دفاع اسبق اسرائیل: نمی دانم چه کسی فخری زاده را ترور کرده است اما می‌توانم حدس بزنم چرا انجام شده؛ چون تلاش برای متوقف کردن دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای مهم است!
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۹:۲۲
فیلم | آیا ایران در برابر اسرائیل شکست خورده است؟!
علی علیزاده، اپوزیسیون مقیم لندن در مورد ترور شهید محسن فخری‌زاده، دانشمند هسته‌ای ایران و ادعای شکست ایران در برابر اسرائیل، تاکید کرد که ایران خیلی جلوتر از اسرائیل است.
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۹
اظهارات صریح سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی:
«تونی بلینکن» جنگ‌طلب و طرفدار سیاست "تغییر رژیم" در خاورمیانه است
«رند پال» سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی در گفت و گو با فاکس نیوز، با انتقاد از سیاست کابینه جو بایدن، اعلام کرد که آنها خواستار لشکرکشی به تمام دنیا هستند!
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۴
فیلم| دویچه‌وله: ترور فخری‌زاده توسط اسرائیل با حمایت ترامپ بوده است
کارشناس شبکه دویچه‌‌وله آلمان: ترور دانشمندان ایرانی توسط اسرائیل در سال 2012 تنها زمانی متوقف شد که ایران با هدف قراردادن اسرائیلی‌ها اقدام آنها را تلافی کرد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۲
پربیننده آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top