|
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ الاثنين ٢٤ رجب ١٤٤٢ Monday, March 8, 2021
عكس | بغداد خود را آماده استقبال از پاپ فرانسیس می کند
خیابان‌های بغداد با استقبال از سفر واتیکان به عراق با نقاشی‌های هنری تزئین شده اند و روی دیوارها شعارهایی نوشته شده بود که از ورود او استقبال می‌کند.
۱۳۹۹/۱۲/۸ - ۰۸:۰۰
فیلم | گزارش المیادین از دو دستگی در اسرائیل بر سر برجام
تحلیلگران از دولت اسرائیل خواستند که رویکرد خود درباره پرونده ایران و نحوه تعاملش با دولت بایدن را تغییر دهند تا اسرائیل بتواند در فضای مذاکرات حاضر باشد.
۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۹:۲۹
فیلم | اختلافات داخلی در آمریکا باعث تاخیر در رفع تحریم‌های ایران شد
"محمد المذحجی" تحلیلگر مسائل ایران در شبکه مصری "الشرق": در آمریکا میان سازمان‌های مختلف درباره چگونگی تعامل با پرونده ایران بویژه پرونده هسته‌ای آن اختلاف نظر وجود دارد؛ پنتاگون و کنگره صریحا مخالف کاهش‌ تحریم‌ها هستند و "جیک سالیوان" مشاور امنیت ملی آمریکا خواهان تعامل با ایران است.
۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۶:۰۷
فیلم | قبول تغییر در برجام، راهی خطرناک و بی‌پایان برای ایران خواهد بود
دکتر مرندی، کارشناس روابط بین‌الملل در گفتگو با شبکهTRT ترکیه: ایران هیچ تغییری را در برجام نخواهد پذیرفت چرا که پذیرش تغییر، این پیام را به آمریکا ارسال می‌کند که «هر چقدر سخت‌تر رفتار کنید امتیاز بیشتری می‌گیرد» و این راهی خطرناک و بی‌پایان برای ایران خواهد بود.
۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۵:۴۸
فیلم | ناکارآمدی دولت آمریکا در مهار کرونا، اشک مجری CNN را درآورد!
به خاطر ناتوانی دولت آمریکا در مهار ویروس مرگبار کرونا، تاکنون بیش از 28 میلیون شهروند این کشور به این ویروس مبتلا شده اند و بیش از 500 هزار آمریکایی نیز در یک سال گذشته جانشان را از دست دادند!
۱۳۹۹/۱۲/۶ - ۱۳:۲۴
فیلم | روایت تحلیلگر آمریکایی از بلایی که آمریکا بر سر افغانستان آورد
رانیا خالک، تحلیلگر لبنانی_آمریکایی: در دهه هشتاد که آمریکا در افغانستان نبود، القاعده‌ و طالبان هم نبود؛ آمریکا برای تشکیل القاعده در افغانستان زمینه‌سازی کرد! آمریکا [به جای طالبان و القاعده] افغانستان را شکست داد و بعد دوباره آن را شکست داد و بعد بیشتر شکست داد.
۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۱۵:۴۵
فیلم | کارشناس بی‌بی‌سی: برجام نتوانست ساختار تحریم‌های سازمان ملل و آمریکا را از بین ببرد
یوسف عزیزی، پژوهشگر دانشگاه ویرجینیاتک آمریکا در گفت‌وگو با بی‌بی‌سی اظهار داشت: برجام نتوانست ساختار تحریم‌های سازمان ملل و ساختار تحریم‌های آمریکا را از بین ببرد.
۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۱۵:۰۶
فیلم | وحید جلیلی: از درون اصولگرایان، نوعی تاکتیک‌گرایی ظهور کرده که می‌گویند چرا باید حضور گسترده مردم در انتخابات دغدغه ما باشد؟!
وحید جلیلی در برنامه جهان آرا با انتقاد از تاکتیک گرایی جناح اصولگرا اظهار داشت: چنین گروه‌هایی روی رأی دادن به تمام لیست تاکید دارند نه شناخت واقعی و این موضوع یعنی زمینه‌سازی برای اشرافیت.
۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۱۴:۴۸
ببینید | دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری با رهبر انقلاب
نمایندگان مجلس خبرگان رهبری عصر امروز(دوشنبه) در پایان هشتمین اجلاسیه از پنجمین دوره‌ مجلس خبرگان رهبری، با حضور در حسینیه‌ امام خمینی(ره) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۱۹:۴۹
فیلم | گزارش المیادین از شکست امنیتی و اطلاعاتی جدید رژیم صهیونیستی در مقابل حزب‌الله لبنان
حزب‌الله با ویدئو کلیپ جدیدی که منتشر کرد، مختصات اهداف نظامی اسرائیل که برخی‌ از آنها حتی سری هستند را به نمایش گذاشت که افشای آنها، شوک بزرگی را به سران اسرائیل وارد کرد
۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۱۷:۲۳
 روزنامه‌نگار آمریکایی: فشار حداکثری آمریکا علیه ایران شکست خورده است
لوران روزن،  روزنامه‌نگار آمریکایی در گفتگو با BBC:  رویکرد فشار حداکثری آمریکا علیه ایران، هیچ نتیجه‌ موفقیت‌آمیزی نداشته است
۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۱۴:۰۵
ببینید | سقوط تکه پاره‌های موتور هواپیما بر سر مردم!
بی‌بی‌سی: تکه پاره‌های موتور یک هواپیمای بوئینگ به دلیل نقص فنی اندکی پس از بلند شدن، روی مناطق مسکونی در نزدیکی شهر دنوِر در آمریکا پخش شد.
۱۳۹۹/۱۲/۳ - ۱۹:۰۰
فیلم | بی‌اعتمادی نظامیان ایالات متحده به واکسن آمریکایی کرونا
صدای آمریکادر گزارشی از بی‌اعتمادی اکثر نظامیان ایالات متحده به واکسن آمریکایی کرونا خبر داد.
۱۳۹۹/۱۲/۳ - ۱۷:۲۷
کارشناس BBC: سکوت ایران در مقابل اقدامات آمریکا باعث افزایش فشارها می‌شد
عباس عبدی، تحلیلگر سیاسی اصلاح‌طلب در گفتگو با BBC: اگر ایران در مقابل آمریکا سکوت می‌کرد و تعهدات برجامی را کاهش نمی‌داد آنها فکر می‌کردند ایران ترسیده و فشارها را ادامه می‌دادند
۱۳۹۹/۱۲/۳ - ۱۲:۰۱
ببینید | آماده‌سازی خرس‌های فستیوال فیلم برلین
تنها ۱۰ روز تا شروع فستیوال فیلم برلین باقی مانده است. تندیس‌های خرس این فستیوال که به بهترین‌ها تعلق می‌گیرند، آماده حرکت هستند. صنعتگران در یک کارگاه ریخته‌گری در برلین این تندیس‌ها را آماده کرده اند./ بی‌بی‌سی
۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۱۹:۰۲
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top