|
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٩ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, December 5, 2020
فیلم| دویچه‌وله: ترور فخری‌زاده توسط اسرائیل با حمایت ترامپ بوده است
کارشناس شبکه دویچه‌‌وله آلمان: ترور دانشمندان ایرانی توسط اسرائیل در سال 2012 تنها زمانی متوقف شد که ایران با هدف قراردادن اسرائیلی‌ها اقدام آنها را تلافی کرد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۲
فیلم | کارشناس BBC: ترور فخری‌زاده صد درصد کار اسرائیل بوده است
مهدی نوربخش، استاد سیاست بین‌الملل دانشگاه هریس‌برگ آمریکا: ترور فخری‌زاده صد درصد کار اسرائیل بوده است، اسرائیل یک تروریسم بین‌المللی است. این اقدام طبق قوانین بین المللی محکوم است.
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۱
فیلم| چرا ترور فخری‌زاده توسط اسرائیل اقدام هوشمندانه‌ای نبود؟
چاک فریلیک معاون سابق مشاور امنیت ملی رژیم صهیونیستی: ترور فخری‌زاده توسط اسرائیل اقدام هوشمندانه‌ای نبوده و نمی‌تواند برنامه هسته‌ای ایران را عقب بیندازد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۱
فیلم| اعتراف روزنامه نگار صهیونیست به ترور دانشمندان ایرانی توسط اسرائیل
یوسی ملمن، روزنامه‌ نگار صهیونیست در گفتگو با BBC: یکی از راه‌های اسرائیل برای متوقف کردن برنامه‌ اتمی ایران، کشتن معماران بزرگ برنامه‌ هسته‌ای ایران است!
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۵۱
وزیر خارجه دولت بایدن پاسخ می دهد: چرا آمریکا می‌خواهد به برجام بازگردد؟!
گفت‌وگوی ماه گذشته «تونی بلینکن» با شبکه اسرائیلی i24: ما باید به برجام بازگردیم چرا که از این طریق، مسیر مقابله با افراطی‌گری‌های ایران(!) تسهیل شده و می توانیم با سایر کشورها در این خصوص همکاری کنیم!
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۸:۱۱
فیلم | توصیه تحلیلگران شبکه الجزیره به عربستان درباره تکیه بر اسرائیل در مقابل ایران
"محمد المنشاوی" و "محمد مختار الشنقیطی" تحلیلگران مسائل سیاسی منطقه و آمریکا در الجزیره به عربستان توصیه کردنداگر فکر می‌کنید اسرائیل در برابر ایران از شما حمایت می کند، این سرابی بیش نیست؛ قربانی درگیری با ایران شما هستید
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۱
فیلم| کارشناس شبکه CNN: دیپلماسی در آمریکا مرده است!
کارشناس شبکه CNN: دیپلماسی در آمریکا مرده است! شرایطی که الان در آن قرار داریم به خاطر شکست سیاست‌های ترامپ علیه ایران است! روحانی به مذاکره با آمریکا برای لغو تحریم‌ها چشم دوخته است. او نمی‌خواهد هیچ کاری انجام دهد که ممکن است آینده مذاکرات با دولت بایدن را به خطر بیندازد!
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۶
فیلم | پاسخ مجری سرشناس شبکه لندنی به یاوه‌گویی‌ها در مورد ترور دانشمند هسته‌ای ایران
"صالح الازرق" مجری سرشناس شبکه لندنی الحوار: "فخری‌زاده" پدر دانش هسته‌ای ایران است، ایران او را می‌کشد؟! کمی فکر کن. نظریه‌ای را باید مطرح کنید که بشود یک درصد آن را قبول کرد!
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۷
فیلم | کارشناس سعودی: ترور فخری‌زاده بدون هماهنگی امریکا و اسرائیل امکان پذیر نبود
«ترور فخری‌زاده بدون هماهنگی امریکا و اسرائیل امکان پذیر نبود.آمریکا سال‌هاست که با تطمیع و تهدید به دنبال جذب دانشمندان ایرانی است. حذف فیزیکی [شهید] فخری‌زاده هیچگونه وقفه‌ای در برنامه هسته‌ای ایران ایجاد نخواهد کرد.»
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۳
دلایل کارشناس شبکه سعودی درباره دخالت آمریکا در ترور شهید فخری‌زاده
مهرزاد بروجردی، کارشناس شبکه سعودی اینترنشنال: بدون شک، نیم نگاه به تقویم سیاسی آمریکا در این ترور دخیل بوده است.
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۵:۰۰
آلبوم عکس | اعتراض گسترده مردم فرانسه علیه خشونت پلیس
خیابان‌های پاریس و چند شهر دیگر فرانسه بار دیگر شاهد ناآرامی‌ بود. ده‌ها هزار نفر از مردم فرانسه علیه خشونت پلیس و همچنین تصویب قانون امنیتی جدید به خیابان‌ها آمدند.
۱۳۹۹/۰۹/۹ - ۲۳:۰۰
بی‌بی‌سی: قدرت نرم آمریکا از بین رفته است
مجری بی بی سی گفت: قدرت نرم یعنی اینکه دیگران کاری که می‌خواهی انجام دهند حتی بدون اینکه اشاره‌ای بکنی؛ تحریم درست مقابل این است.
۱۳۹۹/۰۹/۹ - ۱۹:۱۸
تحلیلگر عراقی در BBC: جنایات آمریکا در عراق را سرچ کنید!
نجاح محمدعلی، تحلیلگر عراقی در گفتگو با BBC: آمریکا از دموکراسی و حقوق بشر می‌گوید اما فاقد آنهاست. جنایات آمریکا در عراق را سرچ کنید؛ از سال 2003 و بعد از سقوط رژیم صدام، یک و نیم میلیون کودک کشته شده‌اند؛ آمریکا از قدرت نرم استفاده می‌کند برای پوشاندن این واقعیت‌ها.
۱۳۹۹/۰۹/۹ - ۱۶:۵۷
چهره واقعی BBC به روایت خبرنگار سابق بی‌بی‌سی فارسی
محمد منظرپور: انگلیس از قدرت بی‌بی‌سی برای مقاصد سیاسی خود استفاده می‌کند. در جنگ ایران و عراق "بی‌بی‌سی" صد درصد طرفدار عراق بود؛ در ماجرای انهدام هواپیمای مسافربری ایران توسط آمریکا، بی‌بی‌سی به گونه‌ای خبررسانی کرد که کسی متوجه نشود آمریکا چه کرده است!
۱۳۹۹/۰۹/۹ - ۱۶:۳۶
شبکه من و تو مدعی شد؛
فیلم | چک سفید امضای آمریکا به اسرائیل برای ادامه ترور دانشمندان ایرانی!
شبکه لندنی من‌وتو به نقل از منابع آگاه: "موساد" چک سفید امضای کشتن کارشناسان و دانشمندان هسته‌ای جمهوری اسلامی را تا زمانی که ترامپ در کاخ سفید است دریافت کرده، بنابراین نمی‌توان ترورهای بعدی را منتفی دانست!
۱۳۹۹/۰۹/۹ - ۱۳:۲۳
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top