خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ الجمعة ٢٦ جمادى الثانية ١٤٤١ Friday, February 21, 2020
فیلم| فعال اپوزیسیون: تحریم انتخابات بی‌نتیجه است و بسیاری از مردم درانتخابات شرکت می‌کنند
ملیحه محمدی فعال اپوزیسیون و تحلیلگر سیاسی به ایران‌اینترنشنال گفت: با تمام تلاشی که درخصوص تحریم انتخابات می شود، بازهم بسیاری از مردم در انتخابات شرکت می کنند. مردم ایران در طول 40 سال اخیر چیزهایی را بدست آوردند و این دروغ است که اوضاع نسبت به قبل بدتر شده است. بهبود فضای هنری و خودکفایی در بنزین و گندم، از جمله این مسائل است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۸:۰۰
فیلم | دروغ تاریخی درباره آخرین روزهای سلطنت شاه
علی افشاری، کارشناس شبکه سعودی ایران اینترنشنال گفت: شاه حتی تا آن لحظه آخر که رفت، فضای سیاسی ایجاد نکرد ... نیروهای سیاسی به دنبال آقای خمینی رفتند چون دیده بودند که آقای خمینی توانسته مردم را در تعداد زیاد به خیابان‌ها بیاورد و قدرت بسیج اجتماعی دارد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۹:۴۱
تصاویر | بازی هاکی دو رئیس جمهور در سوچی
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس در مسابقه هاکی در ورزشگاه «گالاکتیکا» سوچی.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۴۴
فیلم| اعتراف اپوزیسیون به خفقان دوران پهلوی و دیکتاتوری شاه
آذر ماجدی، فعال اپوزیسیون به ایران اینترنشنال گفت: از بچگی در خانواده و مدرسه به ما می گفتند علیه حکومت حرف بزنی ساواک میاد شما را میگیرد و میبرد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۴۰
فیلم| شهروند سعودی: از رقاصخانه‌های بن‌سلمان نجاتمان دهید
یک شهروند سعودی با اعتراض به اصلاحات ضد فرهنگی و غرب گرایانه محمد بن سلمان که در راستای چشم انداز 2030 انجام می شود، از یک رقاصخانه در همسایگی منزل مسکونی خود فیلمبرداری کرده و می گوید: با این وضعیت چگونه می توانم 3 دخترم را تربیت کنم؟!
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۰
فیلم| هرکس به راهپیمایی 22بهمن برود یا رأی بدهد «کرونا» می‌گیرد!
دشمنان ایران برای قطع پیوند ملت با انقلاب و ساختارهای مبتنی بر مردم‌سالاری دینی، به هر دستاویزی متوسل می‎شوند؛ عادتی که گاه با احمقانه‌ترین شیوه ممکن صورت می‌پذیرد. «مهران کمال پور» فعال برانداز، در ویدیوی پیش رو این حماقت را به اوج رسانده است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۹:۰۰
عکس| هدف از استقرار جنگنده‌های «اف-35 » آمریکا در عربستان چیست؟
گفته می‌شود این جنگنده‌ها در پایگاه هوایی «شاهزاده سلطان» که در حال حاضر محل استقرار نیروهای آمریکایی در عربستان سعودی است، فرود آمده‌اند. در تصاویر منتسب به این رویداد دستکم دو جنگنده اف-۳۵ مشاهده می‌شود. هنو هدف این اقدام مشخص نیست.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۲:۲۵
گزارش تصویری از کشتی کروز قرنطینه شده در ژاپن
رسانه های ژاپنی تصاویری از کشتی کروز (Diamond Princes) قرنطینه شده در بندر یوکوهاما ژاپن که در آن تعداد افراد آلوده به ویروس کرونا سه برابر شده است، منتشر کرده اند.
۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۰:۲۵
آلبوم عکس | کپی‌ کاری‌های عجیب و جالب چینی‌ها
چینی ها آثار تاریخی و مشهور جهان را هم کپی کرده اند!
۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۸:۲۸
فیلم | انفجار خودروی انتحاری در منطقه مسکونی
شبکه «اباء الانبا» بازوی رسانه‌ای گروه تروریستی «هيئت تحریر‌ الشام» این ویدئو را با پهپاد فیلمبرداری و منتشر کرده است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۷:۱۵
فیلم | کارشناس شبکه «من‌وتو» هم نتوانست پیشرفت‌های ایران بعد از انقلاب را نبیند
ملیحه محمدی، فعال سیاسی اپوزیسیون: ایران امروز ایران سابق نیست؛ ایران در مسایل هنری، سیاسی، اجتماعی، موسیقی و صنعتی رشد کرده بچه‌های ایرانی در المپیاد‌ها اول می‌شوند، اگر امکاناتی که امروز در ایران است نبود پیروزی‌های ورزشی و فرهنگی هم نبود.
۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۲:۴۸
فیلم | کارشناس bbc: حضور پرشور مردم در انتخابات «آیت‌الله خامنه‌ای» را در مواجهه با آمریکا تقویت می‌کند
مهدوی آزاد، کارشناس سیاسی بی‌بی‌سی: حضور پرشور و پررنگ مردم در انتخابات می‌تواند به تقویت نظام جمهوری اسلامی و آیت‌الله خامنه‌ای در مواجهه با آمریکا منجر شود.
۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۵
عکس| نمایشگاه بین المللی صنایع دفاعی Defexpo India 2020
نمایشگاه بین المللی صنایع دفاعی هند Defexpo India 2020 امروز با حضور نخست وزیر هند و مقامات عالی رتبه این کشور افتتاح شد. در این نمایشگاه تازترین دستاوردهای تسلیحاتی و دفاعی شرکت های بین المللی به نمایش گذاشته شده اند.
۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۲۰:۳۱
فیلم| اصلاح‌طلبان در بحرانند و ریزش‌های آنها به اپوزیسیون می پیوندند
علی افشاری عضو سابق دفتر تحکیم وحدت به بی‌بی‌سی گفت: مجموعه اصلاح‌طلبان دچار بحران و سردرگمی هستند. در آینده شاهد ریزش و پیوستن بخشی از آنان به اپوزیسیون خواهیم بود. همچنین وزن خاتمی در این جناح کم‌رنگ خواهد شد و چه‌بسا دیگر شاهد یکپارچگی اصلاح‌طلبان نباشیم.
۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۹:۱۱
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top