خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ الجمعة ٢٦ جمادى الثانية ١٤٤١ Friday, February 21, 2020
فیلم| مجری شبکه لندنی: عربستان کی می‌خواهد مثل ایران روی پای خودش بایستد؟
«صالح الازرق» مجری ضد ایرانی شبکه لندنی "الحوار" با اشاره به قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی که مانع از حمله آمریکا به ایران شده است، رژیم سعودی را ملامت کرد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۰
فیلم | عاقبت دست ندادن با رئیس مجلس
نطق سالانه دونالد ترامپ با حاشیه‌هایی همراه بود از جمله اینکه رئیس جمهور آمریکا در بدو ورود به کنگره از دست دادن با نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا خودداری کرد؛ این اقدام، در کنار سخنان ترامپ باعث شد تا در پایان سخنرانی، پلوسی متن سخنرانی او را پاره کند.
۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۲۰:۰۸
فیلم | رشوه سعودی ها و افشاگری عضو جنبش انصارلله یمن
«حامد البخیتی» عضو جنبش انصارالله یمن، کارشکنی کنفدراسیون فوتبال آسیا به بهانه ناامنی ایران را ناشی از رشوه سعودی‌ها دانست و یادآور شد که اگر چنین استدلالی صحیح باشد، استادیوم‌های عربستان هم به‌دلیل شرایط جنگی در تیررس ما هستند.
۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۵
فیلم| انتقادات تندوتیز از رضاپهلوی در شبکه سلطنت‌طلب
«هوشنگ امیراحمدی» عضو مستعفی نایاک که این روزها با اپوزیسیون برانداز همراه شده است، در تلویزیون سلطنت طلب "کانال یک" انتقادات جالبی را علیه «رضا پهلوی» مطرح کرد و گفت که ایران را بهتر از او می‌شناسد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۱:۳۵
عکس| شهر چینی «ووهان» بر اثر «کرونا» به شهر ارواح مبدل شد
در حالی که مراکز خصوصی در ووهان با صدها تختخواب آماده بودند تا تعداد زیادی از افراد آلوده به ویروس کرونا در حال ظهور را پذیرش کنند، خیابان های این شهر از ترافیک عاری بود و به نظر می رسد این «شهر ارواح» است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۰:۰۶
فیلم | سه ساعت دلهره؛ اسکورت هواپیمای مسافربری توسط جنگنده
هواپیمای خطوط هواپیمایی کانادا، به‌دلیل نقص فنی در چرخ‌ها مجبور به بازگشت به مادرید شد اما پیش از فرود اضطراری برای کاهش سوخت، سه ساعت در آسمان سرگردان بود. یک جنگنده اسپانیایی نیز در کنار این بوئینگ پرواز کرد تا در زمان فرود از آن مراقبت کند.
۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۹:۵۶
فیلم| سخنان تند و بی شرمانه عضو پارلمان اروپا درباره ایران
کرنلیا ارنست، مسئول گروه پارلمان اروپا برای روابط با ایران، به شبکه سعودی ایران اینترنشنال گفت: ما در مسایل حقوق بشری با استاندارد دوگانه عمل می کنیم و تحریم های حقوق بشری بسیاری در اروپا علیه ایران وضع شده که باید پابرجا بمانند! حکومت ایران نیاز به فشار دارد و راه درست برای فشار به آن، این است که از اپوزیسیون داخل ایران حمایت کنیم!
۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۰
فیلم | برشی از فیلم جدید و جنجالی ابراهیم حاتمی کیا
فیلم «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا از جمله فیلم های جشنواره امسال است که پیش بینی می شود با استقبال گسترده مخاطبان و منتقدان قرار گیرد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۲:۱۸
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top