|
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ الاثنين ٢٤ رجب ١٤٤٢ Monday, March 8, 2021
فیلم | پرتاب ماهواره‌بر ذوالجناح ایران را به تولید موشک با بُرد 4000 کیلومتر نزدیک کرد
کارشناس امور نظامی اینترنشنال: پرتاب ماهواره‌بر ذوالجناح، کمک زیادی به ایران برای ساخت موشک نظامی با بُرد 4000 کیلومتر خواهد کرد
۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۰
فیلم | ایرانی‌ها اعتمادی به غرب ندارند و اولویت‌ برای آنها رفع تحریم‌هاست
"محمد صدقیان" تحلیلگر سیاسی در گفتگو با شبکه اردنی "المملکه": مقامات ایرانی نسبت به اروپا و آمریکا بسیار بی‌اعتمادند برای همین، رفع تحریم‎ها پیش از بازگشت به برجام و تقویت توافق هسته‌ای، اولویت آنهاست.
۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۲
فیلم | تحلیلگر آمریکایی: بایدن چاره‌ای جز انتخاب مسیر دیپلماسی مقابل ایران ندارد
تریتا پارسی، تحلیلگر آمریکایی: ترامپ در سیاست فشار حداکثری علیه ایران شکست خورد، اگر بایدن هم این سیاست را ادامه دهد شکست می‌خورد. بایدن چاره‌ای جز انتخاب مسیر دیپلماسی مقابل ایران ندارد.
۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۰:۳۱
فیلم | هراس ادامه‌دار صهیونیست‌ها از انتقام ایران: باید عملیات انتقام را جدی بگیریم
"آوی ملامد"، نویسنده و تحلیلگر اسرائیلی: ایران در حال آماده‌سازی شرایط عملیات انتقام در بلند مدت است و باید این موضوع را جدی بگیریم! مرزهای ژئو استراتژیک اسرائیل آن چیزی نیست که در نقشه مشاهده می‌کنید؛ مرزهای ما از راست به ایران و از جنوب به یمن منتهی می‌گردد!
۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۹
تصاویر | مسابقات وحشیانه جنگ سگ‌ها در مازندران
مسابقات جنگ سگ‌ها هر ساله در شهر گلوگاه و با حضور شرکت کنندگانی از سراسر استان مازندران برگزار می‌شود. در آخرین دوره برگزاری این مسابقات حدود ۱۰۰ قلاده سگ شرکت داده شدند. برپایی میدان جنگ خونین میان سگ‌ها که در برخی موارد نیز با شرط بندی و قمار توأمان می‌شود، علاوه بر ضدیت با اصول مسلم قانونی و عرفی کشور، نقض آشکار حقوق حیوانات و آزار و اذیت این مخلوقات خداوند است. علاوه بر این‌ها چنین مراسم خارج از عرفی به لحاظ روانی نیز واجد آثار سوء برای تماشاچیان بویژه تماشاچیان فاقد سن قانونی است؛ به همه این‌ها باید نقض پروتکل‌های بهداشتی را نیز با برپایی چنین مراسمی افزود!
۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۵:۰۲
فیلم | 42 سال شکست اپوزیسیون به روایت کارشناش شبکه ماهواره‌ای
"حسین لاجوردی" کارشناس شبکه وهابی: ما موفق نبودیم و مردم اعتمادی به ما ندارند چون حرف و عمل ما یکی نیست.
۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۲۷
در گفت‌و‌گو با جام نیوز مطرح شد؛
دولت بایدن؛ پشت‌پرده تهدیدهای نظامی رژیم صهیونیستی علیه ایران
"یوسف عزیزی" پژوهشگر دانشگاه ویرجینیاتک آمریکا پیرامون دولت جدید ایالات متحده اظهار داشت: تهدیدهای نظامی اسرائیل علیه ایران، یک جنگ روانی است که با هماهنگی دولت بایدن برای «کشاندن زودهنگام تهران پای میز مذاکره و تن دادن به یک توافقنامه نامتقارن» انجام می‌شود
۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۲۴
فیلم | وحشی‌گری تازه پلیس آمریکا؛ پاشیدن اسپری فلفل به صورت دختربچه 9 ساله!
پلیس آمریکا در تازه ترین اقدام وحشیانه خود، به صورت یک دختر بچه 9 ساله در روچستر نیویورک اسپری فلفل پاشید!
۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۴
تصاویر | کودتا در میانمار
ارتش میانمار رهبران حکومت غیرنظامی را بازداشت و در این کشور وضعیت اضطراری اعلام کرد.
۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۹
فیلم | ایران قدرت خود را با موشک‌هایش تثبیت کرده است
"عبدالباری عطوان" تحلیلگر برجسته جهان عرب: پاسخ سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح ایران به تهداد‌های اسرائیل بسیار قوی و قدرتمند بود؛ او گفت «به خدا قسم تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد» و این سخن او کاملا درست است چراکه ایران موشک‌هایی دارد که قدرت آن را روی زمین تثبیت کرده و اسرائیل را به وحشت انداخته است.
۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۷:۰۵
در گفت‌وگو با جام‌نیوز مطرح شد؛
تحلیلگر مصری: واکسن فایزر یک واکسن سیاسی است نه طبی!
جمال عبدالعظیم، استاد روابط بین الملل از مصر در خصوص واکسن فایزر اظهار داشت: اسنادی که توسط "آژانس دارویی اروپا" منتشر شده نشان می‌دهد این آژانس تحت فشار بوده تا استفاده از واکسن فایزر را در کمترین زمان و بدون دقت لازم تایید کند که این خیلی وحشتناک است و نشان می‌دهد این یک واکسن سیاسی است نه واکسن طبی!
۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۲۳
پشت‌پرده درخواست فرانسه برای پیوستن سعودی‌ها به برجام
روزنامه نگار ارشد فرانسوی در گفتگو با BBC: درخواست مکرون برای پیوستن سعودی‌ها به مذاکرات یکی به خاطر تمایل فرانسه به بهبود و گسترش روابط اقتصادی با عربستان است و دیگری به خاطر احساسات ضد ایرانی است که همیشه در هیئت حاکمه فرانسه وجود داشته است
۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۶
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top