خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ الاثنين ١٢ شعبان ١٤٤١ Monday, April 6, 2020
فیلم| احتمال کشته شدن میلیون ها امریکاییدر صورت لغو محدودیت های کرونایی
بی‌بی‌سی در گزارشی از بحران کرونا در آمریکا؛ از احتمال کشته شدن میلیون‌ها آمریکایی در صورت لغو محدودیت های اعمال شده تا تبدیل شدن این کشور به کانون اپیدمی کرونا در جهان می گوید.
۱۳۹۹/۰۱/۶ - ۱۳:۰۰
فیلم| کارشناس بی‌بی‌سی: ایران یکی از قدرت‌های حوزه میکروبیولوژیک در جهان است
امیر ارسلان افخمی، پزشک و پژوهشگر تاریخ پزشکی به بی‌بی‌سی فارسی گفت: ایران در زمینه پزشکی یکی از قدرت‌های حوزه میکروبیولوژیک در جهان است. ایران در بیست سال اخیر از لحاظ نیروی انسانی و برنامه ریزی برای مقابله با همه‌گیری ها به یکی از پیشرفته ترین‌ها در جهان تبدیل شده است.
۱۳۹۹/۰۱/۶ - ۱۰:۰۰
فیلم | خداحافظی با شکوه چینی‌ها با پزشکان
مردم یکی از شهرهای آسیب دیده چین با پزشکان داوطلب و کارکنان بهداشتی که از شهرهای دیگر برای مبارزه با کرونا آمده بودند، خداحافظی باشکوهی را رقم زدند.
۱۳۹۹/۰۱/۵ - ۲۳:۳۱
عکس| بلایی که کرونا بر سر جهانیان آورده است
بی بی سی در گزارشی مجموعه ای از تصاویری را منتشر کرده که وضعیت به وجود آمده در سراسر جهان به دلیل شیوع ویروس نو ظهور کرونا را نشان می دهد.
۱۳۹۹/۰۱/۵ - ۲۰:۲۹
تصاویر وحشتناک از صربستان و اقدامات فوری عليه كرونا
به گزارش رسانه های اروپایی، پس از افزایش تعداد موارد آلوده به ویروس جدید کرونا، وضعیت هشدار از وضعیت صربستان در جریان است. خبرها حاوی تصاویر هشدار دهند تخت های خالي در یکی از سالن های بزرگ برای نگهداری از بیماران احتمالی را نشان می دهد.
۱۳۹۹/۰۱/۵ - ۱۹:۵۷
فیلم| تعقیب و گریز پلیس سعودی با شهروندان ناقض قانون منع رفت و آمد
در شبکه های اجتماعی سعودی ویدئویی منتشر شده که مربوط به اجرای قانون منع تردد در عربستان است. در این ویدئوکه توسط دوربین های مدار بسته ضبط شده، تعقیب و گریز پلیس سعودی با شهروندان ناقض قانون منع رفت و آمد دیده می شود.
۱۳۹۹/۰۱/۵ - ۱۱:۰۰
کارشناس بی‌بی‌سی: تحریم ها مانع اصلی نرسیدن تجهیزات پزشکی به کادر درمانی ایران
سعید آگنجی، تحلیلگر مسائل سیاسی به بی‌بی‌سی گفت: تحریم‌های آمریکا باعث شده که تجهیزات پزشکی مورد نیاز پرستاران، بیمارستان‌ها و پزشکان ایران به کندی در اختیار آنها قرار بگیرد.
۱۳۹۹/۰۱/۵ - ۱۱:۰۰
فیلم| کارشناس بی‌بی‌سی: آمریکا و چین متهم به تولید ویروس #کرونا هستند
سعید آگنجی، تحلیلگر مسائل سیاسی به بی‌بی‌سی گفت: چین و آمریکا در سال 2015 روی ویروس "سارس کووید" کار کردند و آن را پدید آوردند که منشاء آن خفاش است، ویروس کرونا هم که منشا آن خفاش است با دست‌کاری ژنتیکی به دست آمده؛ بنابر این این دو کشور می توانند متهم باشند!
۱۳۹۹/۰۱/۵ - ۰۹:۰۰
فیلم| کارشتناس ایران اینترنشنال: آزادی جلال‌روح‌الله نژاد پیروزی دیپلماتیک جمهوری اسلامی بود
مرتضی انواری کارشناس شبکه سعودی ایران اینترنشنال گفت: آزادی جلال روح‌الله‌نژاد، مهندس ایرانی که به اتهام دور زدن تحریم‌های آمریکا بیش از یک سال در فرانسه زندانی بود؛ یک پیروزی برای سیاست خارجی و دستگاه قضایی جمهوری اسلامی است و خدشه‌ای بود برای عدم همخوانی سیاست خارجه فرانسه با آمریکا در مورد ایران.
۱۳۹۹/۰۱/۵ - ۰۸:۰۰
فیلم | کرونا و سیرک صهیونیست‌ها در سرزمین های اشغالی!
تعدادی از خاخام های یهودی بدون توجه به هشدارهای مقام‌های اسرائیلی اقدام به برگزاری مراسم دعای دسته جمعی کرده بودند که ماموران آنان را ضدعفونی کردند!
۱۳۹۹/۰۱/۴ - ۲۳:۵۳
فیلم| کارشناس مسائل نظامی: هیچ نشانه‌ای مبنی بر بازگشت ایران به میز مذاکره با آمریکا وجود ندارد
حسین آرین، کارشناس مسائل نظامی به ایران اینترنشنال گفت: همه فشارهای آمریکا بر ایران با سه هدف کلی صورت میگیرد: توقف برنامه هسته‌ای، توقف برنامه موشکی تغییر رفتار منطقه‌ای ایران؛ اهدافی که تاکنون نتیجه‌ عکس داشته و انتظارات آمریکا برآورده نشده است.
۱۳۹۹/۰۱/۴ - ۲۱:۰۰
عکس| شکست ویروس کرونا به روایت کاریکاتوریست‌های سرشناس جهان
حضور چهره‌های مطرح و برجسته هنر کاریکاتور جهان اعتبار دو چندانی به جشنواره بین المللی کاریکاتور "ما کرونا را شکست می‌دهیم" بخشیده است.
۱۳۹۹/۰۱/۴ - ۱۹:۲۴
اذعان کارشناس بی‌بی‌سی به قدرت و نفوذ منطقه‌ای و جهانی جمهوری اسلامی
مهدوی آزاد تحلیلگر سیاسی به بی‌بی‌سی فارسی گفت: حکومت ایران، حکومت قدرتمندی است و رهبری جمهوری اسلامی در پایتخت پنج کشور بازیگردان است.جمهوری اسلامی، توان نظامی، بسیج و ایدئولوژی و نفوذ قابل توجه ای در منطقه دارد.
۱۳۹۹/۰۱/۴ - ۱۸:۰۶
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top