|
یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ الأحد ١٩ ذو الحجّة ١٤٤١ Sunday, August 9, 2020
سناتور آمریکایی:
فیلم | به مسکن، درمان و آموزش ارزان نیاز داریم نه تجهیزات نظامی
برنی سندرز، سناتور آمریکایی ضمن افشاگری درباره فساد در پنتاگون گفت: تقریبا همه پیمانکاران نظامی بزرگ در آمریکا به تقلب و کلاهبرداری مالی متهم و میلیاردها دلار جریمه شده‌اند. ما به تسلیحات هسته‌ای و جت‌های جنگنده بیشتر نیاز نداریم؛ ما به مسکن، درمان و آموزش ارزان برای مردم کشورمان نیاز داریم.
۱۳۹۹/۰۵/۱ - ۲۰:۲۰
کارشناس بی‌بی‌سی: ریشه گروه‌های تجزیه‌طلب کُرد به استالین برمی‌گردد
حجت کلاشی، کارشناس بی‌بی‌سی گفت: ریشه گروه‌های چریکی (مسلح) کُرد به استالین برمی‌گردد؛ وقتی ریشه یک گروهی برسد به استالین، معلوم است درباره حقوق بشر و آزادی‌ها چگونه فکر می‌کنند.
۱۳۹۹/۰۵/۱ - ۱۷:۵۱
بحران کرونا در آمریکا؛ ابتلای بیش از ۴۰۰ کودک در تگزاس!
شبکه امریکایی NBC: بررسی آمارهای موجود در مناطق شمالی ایالت تگزاس نشان می‌دهد بیش از ۴۰۰ کودک در چهار منطقه بزرگ در شمال این ایالت به کرونا مبتلا بوده‌اند.
۱۳۹۹/۰۵/۱ - ۱۴:۱۰
در گفتگوی اختصاصی با جام نیوز؛
فیلم| معاون خاورمیانه مرکز تحقیقاتی ویلسون آمریکا: «توافق تهران-پکن» ایران را به کشوری «قدرتمند و تاثیرگذار» تبدیل می‌کند
مایکل کوگلمن، معاون خاورمیانه مرکز تحقیقاتی ویلسون آمریکا در گفتگو با جام نیوز: توافق تهران -پکن به طور خودکار می‌تواند ایران را در زمینه اقتصادی و نظامی به کشوری قدرتمند و تاثیرگذار تبدیل کند. این قرارداد برای آمریکا یک شکست به حساب می‌آید و این پیام را به جهان می‌فرستد که آمریکا نمی‌تواند جلوی قدرتمندتر شدن رقبایش را بگیرد.
۱۳۹۹/۰۵/۱ - ۱۳:۵۸
المیادین گزارش داد؛
فیلم| اعترافات وزیر دفاع اسبق آمریکا به شکست سیاست ترامپ در مقابل ایران
عملیاتی همچون انفجار نطنز نمی تواند جلوی حرکت ایران را بگیرد، ما تقریبا در تمام جبهه ها شکست خوردیم. می توان گفت این یک کار احمقانه بوده، چرا که بیشتر از اینکه فایده داشته باشد، {برای ما} ضرر داشته است.
۱۳۹۹/۰۵/۱ - ۱۲:۱۴
روایت غم‌انگیز یک مادر از دست و پنجه نرم کردن با فقر و بی عدالتی
برنی سندرز، سناتور آمریکایی در صفحه شخصی خود، با انتشار ویدئویی درباره زندگی سیاه پوستان در آمریکا، تاکید کرد سیستم حاکم بر این کشور، فرصت پیشرفت به مردم عادی نمی‌دهد!
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۵
کارشناس فرانس 24: اسرائیل به دنبال بی‌ثبات کردن کل منطقه است
کارشناس شیلیایی فرانس 24: اسرائیل به دنبال بی‌ثبات کردن کل منطقه است نه فقط فلسطین. اسرائیل دنبال امنیت نیست. چگونه می‌خواهد امنیت را به دست آورد؟! با از بین بردن ملت فلسطین!
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۵
فیلم| توهین بی‌شرمانه شبکه من‌وتو به مردم ایران!
شبکه لندنی "من‌وتو" در ادامه تمسخر فرهنگ، آداب و رسوم ایرانی با توهین گستاخانه به مردم ایران مدعی شد: مردم ایران دارند به چیزی تبدیل می‌شوند که به سختی می‌شود اسم آن را انسان گذاشت!
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۷
تصاویری از ادامه اعتراضات گسترده علیه دولت نژادپرست آمریکا؛ ترامپ تهدید به سرکوب بیشتر کرد!
اعتراضات گسترده علیه نژادپرستی و نابرابری در پنجاه و ششمین شب خود در شهرهای مختلف امریکا از جمله پورتلند ادامه داشت. ترامپ با تهدید به سرکوب گسترده معترضان، از اعزام نیروی‌های بیشتر به پورتلند خبر داده است.
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۸
فیلم| گزارش شبکه عراقی «دجله» از پیام های آشکار و پنهان سفر ظریف به بغداد
این شبکه با اشاره به پیام‌های سفر وزیر خارجه ایران به به بغداد تاکید کرد: ظریف در ساختمان وزارت خارجه عراق و در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که رابطه ما با عراق متزلزل نخواهد شد، روابط بسیار خوبی در زمینه انرژی داریم و به دنبال گسترش تبادل تجاری تا سقف 20 میلیارد دلار هستیم.
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۲۰:۳۵
فیلم | شیوه جالب آمریکایی‌ها برای مقابله با گاز اشک‌آور
معترضین آمریکایی در پورتلند، برای مقابله با گاز اشک آور از میله هاکی و دمنده های برگ استفاده می‌کنند.
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۲۰:۰۰
فیلم| هشدار عبدالباری عطوان، تحلیلگر برجسته جهان عرب به سران کشورهای عربی
«عبدالباری عطوان» سردبیر روزنامه "رای الیوم" و تحلیلگر برجسته جهان عرب سیاست های جنگ افروزانه عربستان و کشورهای همچون امارات را به باد انتقاد گرفت و گفت: در یمن و لیبی و سوریه جنگ به راه انداختید از کجا می‌خواهید هزینه جنگ ها را تامین کنید؟این یک تراژدی است؛ چرا اصلا این جنگ‌ها را راه انداختید و در آن دخالت کردید؟
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۷:۱۵
فیلم | تحلیل شبکه هندی از قرارداد ایران و چین: آمریکا حق دارد نگران باشد!
شبکه WION هند در گزارشی از قرارداد ایران و چین گفت: آمریکا حق دارد از این قرارداد نگران باشد چرا که شرایط ویژه ای در آسیای غربی ایجاد خواهد کرد و نشان می دهد سیاست فشار حداکثری ترامپ علیه ایران شکست خورده است.
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۷:۰۲
فیلم | به جهنم خوش آمدید!
یورونیوز از وضعیت اسفناک کارگران مهاجر در اروپا تاکید کرد این کارگران از کار بدون حقوق و فشار طاقت فرسا، با دسترسی اندک به آب و محافظت بهداشتی شکایت دارند. شرایط اسکان آنها وخیم است و از سوء استفاده‌های جسمی و جنسی و توهین‌های کلامی سخن می گویند.
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۶:۳۵
پربیننده آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top