|
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ الاثنين ٢٤ رجب ١٤٤٢ Monday, March 8, 2021
فیلم| اعتراف مقام سعودی به سازماندهی انتحاری‌ها
ما (سعودی‌ها) می‌توانیم ظرف یک ربع، یک میلیون سعودی انتحاری را سازماندهی و روانه دیگر کشورها کنیم!
۱۳۹۹/۱۱/۹ - ۱۶:۰۸
فیلم | اقتصاددان آمریکایی: اروپا در حال کاهش وابستگی خود به آمریکا و دلار است!
ریچارد ولف، اقتصاددان مطرح آمریکایی در گفتگو با راشاتودی عنوان کرد: اروپا می‌خواهد وابستگی خود به آمریکا را کم کند که یکی از راه‌های آن کاهش وابستگی‌ به دلار است. آمریکا هزینه افت دلار را در ماه‌ها و سال‌های آینده پرداخت خواهد کرد.
۱۳۹۹/۱۱/۹ - ۱۵:۳۱
فیلم | آمار وحشتناک قربانیان کرونا در انگلیس
آمار وحشتناک قربانیان کرونا در انگلیس، انتقاد شدید کر استارمر، رهبر حزب کارگر این کشور را هم برانگیخت.
۱۳۹۹/۱۱/۹ - ۱۴:۵۹
فیلم | تحلیلگر آمریکایی BBC : اسرائیل توانایی حمله به ایران را ندارد
ارزیابی مقامات ایران مبنی بر اینکه «اسرائیل توانایی حمله به ایران را ندارد» درست است. مخاطب تهدید‌های اسرائیل دولت بایدن است نه ایران؛ می‌خواهند جلوی بازگشت آمریکا به برجام را بگیرند
۱۳۹۹/۱۱/۹ - ۱۳:۱۷
فیلم| تحلیلگر سرشناس عرب: موضع عربستان در خصوص "عادی سازی" هیچگاه تغییر نخواهد کرد
عبد الباری عطوان: امکان ندارد امارات و بحرین بدون چراغ سبز عربستان به "عادی‌سازی" روابط خود با رژیم اشغالگر اسرائیل آن هم با این حجم تن در دهد.
۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۸:۵۴
فیلم | دژپسند: فضا را برای قالیباف سنگین کردند
وزیر اقتصاد در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان بورس: آنقدر فضا سخت بود که رئیس قبلی سازمان بورس برای بار دوم استعفای خود را در رسانه‌ها و شورای عالی بورس منتشر کرد و به من اعتماد نکرد.
۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۷:۵۲
در گفتگو با جام نیوز؛
فیلم | مقام نظامی عراق: آمریکا پشت انفجارهای تروریستی بغداد بود/ سردار قاآنی راه شهید سلیمانی را ادامه می‌دهد
سرتیپ عدنان الکنانی، عضو پیشین سرویس ضدتروریسم عراق:ما دست داشتن آمریکا در عملیات تروریستی بغداد را بعید نمی‌دانیم؛ آمریکا بعد از این عملیات فشار به دولت عراق را افزایش دادما هرگز اقدامات جمهوری اسلامی به عنوان محافظ و پشتیبان ملت عراق در برابر تروریست‌ها را فراموش نخواهیم کرد.
۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۶:۴۵
فیلم| آغاز شمارش معکوس محاکمه "دونالد ترامپ"
هدف از محاکمه ترامپ، ممنوعیت کاندیداتوری دوباره وی برای انتخابات ریاست جمهوری آینده و محرومیت او از پست‌های فدرالی آمریکا می‌باشد.
۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۵:۵۰
فیلم | گسترش آشوب و جنگ خیابانی در شهرهای هلند!
گزارش شبکه لندی از ناآرامی‌ها در هلند: آنچه این روزها از هلند به دنیا مخابره می‌شود عبارت است از دود،‌ آتش، خشم، آشوب، تخریب و غارت مغازه‌ها، حمله به نیروهای پلیس با سنگ و چوب و خودروهایی که کف خیابان می‌سوزند!
۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۵:۰۹
تصاویر | تطهیر و نظافت سقف کعبه مشرفه
«محمد بن مصلح الجابری»، قائم مقام رئیس امور فنی و خدماتی مسجد الحرام گفت که اداره نظافت و فرش مسجد الحرام وابسته به اداره امور فنی و خدماتی اقدام به تطهیر و نظافت سقف کعبه مشرف کرده است.وی افزود که سازوکار تطهیر و نظافت سقف کعبه مشرفه طی مراحل مختلف بدین گونه است که ابتدا سطح کعبه جارو کشیده می شود تا خاک و فضله پرندگان پاک شود و سپس پاکسازی کامل سقف کعبه، روکش و دیوار، در ورودی به سقف کعبه از بیرون صورت می گیرد.الجابری در ادامه گفت که سپس تمامی سطوح با حوله های مرطوب پاک و سپس بر روی آنها آب پاشیده می شود و پس از پاکسازی مجدد در نهایت فرآیند خشک کردن سطوح انجام می گیرد.
۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۳:۴۸
فیلم | صحبت های قابل تامل جهانگیری درباره فساد
معاون اول رئیس جمهور: مدیری که بداند در زیرمجموعه اش فسادی اتفاق افتاده است و با آن برخورد نکند یا بی عرضه است یا آلوده. فرد فاسد هر کسی که باشد باید با آن مقابله کرد. فساد مثل موریانه به جان انقلاب افتاده است.
۱۳۹۹/۱۱/۷ - ۱۸:۴۸
فیلم | واکنش سخنگوی دستگاه قضا به موضوع پر حاشیه یک نماینده مجلس
اسماعیلی: سربازان وظیفه فرزندان ما و سربازان میهن هستند. احترام به قانون و مجریان آن لازم است. قوه قضاییه آمادگی رسیدگی به موضوع در چارچوب قوانین از همه طرفین را دارد و نتیجه پس از رسیدگی به اطلاع عموم می رسد.
۱۳۹۹/۱۱/۷ - ۱۸:۴۷
فیلم | صهیونیست معترض: تنها چیزی که برای نتانیاهو مهم است فرار از محاکمه است
برای نتانیاهو هیچی مهم نیست نه کرونا، نه اقتصاد، نه دموکراسی، نه حاکمیت قانون، نه مردم، نه فقرا و بیکاران، نه بیماران و نه مُردگان!
۱۳۹۹/۱۱/۷ - ۱۷:۳۰
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top