خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ الأحد ١١ شعبان ١٤٤١ Sunday, April 5, 2020
فیلم | آبروریزی برای «فاکس نیوز»؛ شبکه‌ محبوب ترامپ‌ و هوادارانش!
🎥روزنامه واشنگتن پست اظهارات متناقض مجریان شبکه آمریکایی فاکس نیوز درباره کرونا را با چند روز فاصله کنار هم گذاشته است؛ آبروریزی محض برای فاکس نیوز، شبکه‌ محبوب ترامپ‌ و هوادارانش!
۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۲:۲۹
فیلم| کارشناس بی‌بی‌سی: اقدامات ایران در مقابله با کرونا را تأیید کرد
دکترحمیدرضا ستایش عضو اتحادیه جهانی ایمن سازی به بی‌بی‌سی گفت: در ایران،ایتالیا، سوئیس دولت با تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها، ورزشگاه ها و... امکان حضور و تجمع مردم در اماکن عمومی و خیابان‌ها را کاهش داده‌ است؛ اقداماتی که کاملا در جلوگیری از شیوع کرونا موثر است و جواب خواهد داد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۱:۴۱
عکس| کرونا فرودگاه بیروت را به شهر اشباح تبدیل کرد
این روزها و به دلیل شیوع ویروس کرونا در بسیاری از کشورهای جهان از جمله لبنان، فرودگاه بین المللی رفیق الحریری در پایتخت این کشور به شهر ارباح مبدل شده است.
۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۱:۰۵
فیلم| افشای راز ارتباط کرونا با برنامه انتخاباتی ترامپ در الجزیره
«فیصل قاسم» مجری جنجالی شبکه الجزیره و مهمانانش در برنامه «اتجاه المعاکس» با بیان حقایقی درباره شیوع ویروس کرونا، از توطئه ای آمریکایی برای کاهش جمعیت جهان پرده برداشته و ارتباط آن با برنامه انتخاباتی ترامپ را برملا کردند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۰
فیلم| می‌میرید! «عصبة الثائرین» با اشغالگران امریکایی شوخی ندارد
گروه مقاومت چریکی "عصبة الثائرین" که به‌تازگی در عراق اعلام موجودیت کرده و مسئولیت حمله راکتی اخیر به نیروهای امریکایی در پایگاه "التاجی" را بر عهده گرفته است، با انتشار کلیپی به اشغالگران هشدار داد که اگر فورا عمودی با پای خود خاک عراق را ترک نکنند، تابوت‌هایشان افقی از این کشور بیرون برده خواهد شد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲۲:۳۱
فیلم | واکنش عجیب روانشناس آمریکایی به رفتار ایرانیان که مردم آمریکا را شرمسار کرد!
دیوید روپیک، روانشناس و استاد پیشین دانشگاه هاروارد: «حمله مردم در کشورهای غربی به سوپر مارکت‌ها به خاطر عدم اعتمادشان به دولت‌هاست.خیلی خوشحالم که ایرانی‌ها مثل مردم آمریکا به سوپر مارکت‌ها حمله نکردن؛ پدیده‌ای که برخی آمریکایی ها از مشاهده آن شرمسار شدند»
۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۷
عکس| جهان قبل و بعد از هجوم ویروس کرونا
چهره شهرهای مختلف جهان قبل و بعد از حمله ویروس کرونا چگونه بودند و هستند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۲۰:۴۹
فیلم | الجزیره: کرونا کار اقتصاد آمریکا را یکسره خواهد کرد
«عمر عثمان» تحلیلگر اقتصادی در شبکه الجزیره در بررسی تاثیر انتشار ویروس کرونا بر اقتصاد شکننده آمریکا با بیان آمار و ارقام وضعیت بحرانی در این کشور را تشریح کرد و گفت: کسری بوجه آمریکا تا پایان سال به 1 تریلیون دلار خواهد رسید.
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۰
فیلم| تاثیر عجیب کرونا بر فروشگاه‌های آمریکا
یک رسانه آمریکایی با انتشار فیلم زیر نوشت: "صف باورنکردنی مردم برای خرید در کالیفرنیا؛ مسئولین از مردم می خواهند تا از احتکار خودداری کنند. آیا مردم گوش خواهند کرد؟"
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۲۳:۳۸
عکس| سرگرمی مردم در زمان قرنطینه کرونایی
خبرگزاری اسپوتنیک با انتشار تصاویری نشان داد که ساکنین کشورهای مختلف در زمان قرنطینه چطور خودشان را سرگرم می کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۲۳:۰۸
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top