خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ الأحد ١١ شعبان ١٤٤١ Sunday, April 5, 2020
فیلم| واکنش کارشناس سیاسی روی آنتن زنده به دروغی که ‌بی‌بی‌‌سی به مراجع نسبت داد
محمدصادق جوادی حصار تحلیلگر سیاسی به بی‌بی‌سی: برخلاف آنچه که شایع شده نه تنها هیچ یک از مراجع، فقها و علمای بزرگ مخالفتی با مبارزه با کرونا نداشته‌اند بلکه اتفاقا در این زمینه خوب عمل کرده‌اند. برخورد آقای خامنه‌ای، علمای قم، علمای مشهد با کرونا بر خلاف آن چیزی است که عده‌ای با اغراض سیاسی آن را مطرح میکنند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۹
فیلم | صفوف طولانی خرید اسلحه در آمریکا همزمان با گسترش کرونا!
بنابر گزارش رسانه ها، همزمان با شیوع کرونا، مردم آمریکا به دلیل نگرانی از به وجود آمدن قحطی و دفاع از خود، برای خرید اسلحه در مقابل اسلحه فروشی‌ها صف کشیده‌اند!
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۹
بحران کرونا در آمریکا/ کشیش آمریکایی: ما نازک نارنجی نیستیم؛ همه باید به هم دست بدهند/ فیلم
در شرایطی که مردم آمریکا با شیوع گسترده ویروس کرونا و ناتوانی نظام سلامت این کشور و قحطی مواد غذایی و بهداشتی مواجه‌اند، برخی از کشیشان آمریکایی با این عنوان که "ما نازک‌نارنجی نیستیم و همه با هم دست می‌دهیم!" عملاً باعث شیوع گسترده‌تر کرونا شده‌اند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۳:۴۱
فیلم | افسر بازنشسته امریکایی: اهداف سیاسی برای تولید و انتشار ویروس کرونا وجود دارد
دکتر جیمز فتزر، استاد دانشگاه و افسر بازنشسته ارتش امریکا اظهار داشت: اهداف سیاسی برای تولید و انتشار ویروس کرونا وجود دارد. امریکا و اسرائیل به دنبال جلوگیری از موفقیت ایران و چین هستند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۸
فیلم| زندگی در ترس و قحطی در روزهای کرونایی آمریکا
خبرنگار ایران اینترنشنال می گوید: خیابان های واشنگتن شبیه فیلم های هالیوودی شده است. دولت درحال تلاش برای کاهش ترس مردم است. مواد غذایی و دستمال توالت و مواد شوینده نایاب شده و نمی توان پیدا کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۰
فیلم | کارشناس ایران‌اینترنشنال: دولت دروغگوی امریکا از رسیدن دارو به ایران جلوگیری می‌کند
«هادی کحال‌زاده» کارشناس سیاسی: ایران یکی از بهترین شاخص‌ها را در حوزه بهداشت عمومی دارد و بر خلاف ادعای دولت امریکا، واشنگتن با تحریم‌های خود اجازه نمی‌دهد ایرانی‌ها دارو بخرند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۰
فیلم| وقتی اقتصاد امریکا از جان شهروندانش مهم‌تر است
علی‌رغم توصیه‌های مکرر نهادهای بهداشتی مبنی بر به حداقل رساندن فعالیت‌های خارج از منزل، کارشناس شبکه امریکایی فاکس نیوز از شهروندان امریکایی خواست که نترسند و به خرید از فروشگاه‌های محلی بپردازند!
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۹:۳۰
عکس| وحشت اسرائیلی ها از کرونا در حال افزایش است
شيوع ويروس كرونا در فلسطین اشغالی نسز باعث وحشت صهیونیست ها شده است. بر اساس اعلام وزارت بهداشت اسرائیل، از این تعداد ۴ نفر بهبودی خود را بدست آورده و ۱۶۵ نفر نیز در بیمارستان بستری هستند. حال دو نفر از مبتلایان به ویروس کرونا نیز بحرانی اعلام شده است.
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۲۳:۰۷
فیلم| کارشناس بی‌بی‌سی: نمی‌توان شایعه استفاده از ویروس کرونا را به عنوان یک سلاح بیولوژیک رد کرد
مهدی خزعلی پزشک و فعال سیاسی به بی بی سی فارسی گفت: واقعیت این است که نمی‌توان شایعه استفاده از ویروس کرونا را به عنوان یک سلاح بیولوژیک رد کرد. سازمان های فوق محرمانه در امریکا هموراه به دنبال این هستند که بوسیله یک ویروس و با دست‌یابی به ساختار ژن افرادی خاص، آنها را بکشند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۲۳:۰۰
فیلم | مشاهدات خبرنگار بی‌بی‌سی از قحطی بزرگ در لندن
در فروشگاه‌های لندن حتی اقلام غیرضروری مثل ادویه‌جات هم نایاب شده‌اند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۹:۴۷
فیلم | آشفتگی در فرودگاه‌های آمریکا با شیوع ویروس کرونا
فرودگاه‌های آمریکا به دلیل اجرای تدابیری برای کنترل سلامت مسافران دچار شلوغی و آشفتگی شده و مسافران ساعت‌ها برای کنترل وضعیت سلامت درصف‌های طولانی منتظر می‌مانند. این در حالی است که به گفته کارشناسان بهداشت تجمع مسافران در فرودگاه ها منجر به افزایش شمار بیشتر افراد آلوده به ویروس کرونا می‌شود.
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۵
فیلم| انتقاد کارشناس ایران اینترنشال به عملکرد ضعیف سلبریتی های ایرانی در موضوع کرونا
حسین قاضیان جامعه شناس به شبکه ایران‌اینترنشنال گفت: جامعه ایران یک سلسله سنت همیاری دارد بنابراین این سنت ها در مواقع ضروری ظهور می کند. نهاد های مدنی غیر حقوقی و سلبریتی های متمول ایرانی در این زمینه قدمی برنداشتند درحالیکه سلبریتی های خارجی عملکرد مناسبی داشته اند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۰
فیلم | شفا دادن مبتلایان به کرونا در برنامه تلویزیونی!
اقدام عجیب کشیش آمریکایی: دست‌هایتان را بر روی تلویزیون‌های خود بگذارید تا کرونای شما را شفا دهم!
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۰
فیلم | رونمایی از دروغ‌های کرونایی ترامپ و یارانش
شبکه امریکایی MSNBC با نمایش تناقضات فراوان در ادعاهای ترامپ راجع به وضعیت شیوع کرونا در ایالات‌متحده، ریاست‌جمهوری دروغگویی مثل او را تاسف‌بار خواند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۰
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top