|
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٩ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, December 5, 2020
از ناتوی عربی علیه ایران تا ائتلاف اسرائیل، امارات و بحرین
دشمنان ایران که هر روز باتبلیغات گسترده‌ای رسانه ای از تشکیل ائتلافی علیه ایران سخن می گفتند، حالا از ناتوی عربی به ائتلاف اسرائیل، امارات و بحرین رسیده اند.
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۰:۴۶
سابقه هولناک آمریکا در اعدام بی‌گناهان
آمریکایی‌ها که با جنجال رسانه‌ای، اعدام در ایران را محکوم می‌کنند، خودشان سابقه‌ای طولانی در اعدام بی‌گناهان دارند.
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۳۰
ایرام؛ مرکزی در ترکیه برای تجزیه ایران
چند سالی است که یک مرکز ایران‌شناسی در کشور ترکیه تاسیس شده که به نظر می‌رسد به جای ایران‌شناسی، بیشتر به دنبال تجزیه ایران است!
۱۳۹۹/۰۶/۳ - ۱۸:۵۶
شوی تبلیغاتی یا مانور مطالبه‌گری؛
آیا سخنان «پرویز فتاح» انتخاباتی است؟!
پرویز فتاح با پرچم حمایت از محرومان و بازپس‌گیری اموال مستضعفان فعالیت های خود را آغاز کرده است و اگر چنانچه مابقی کاندیداهای انتخاباتی نیز در طول یکسال آینده فعالیت‌های خود را در جهت حمایت از مستضعفان و محرومان -حتی به نیت انتخابات- انجام دهد، خود نشانه خوبی است که رقابت های انتخاباتی آینده بر مبنای گفتمان حمایت از محرومان و مبارزه با غارتگران بیت المال شکل گیرد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۴:۴۴
کویت به سمت جنگ قدرت می‌رود؟
با داغ شدن بحث سلامت امیر کویت، گمانه‌زنی‌ها در رابطه با آینده این کشور نفت‌خیز افزایش یافته است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۱:۳۰
یک ویروس ناچیز، نتانیاهو را رسوا کرد
"در پایان موج اول کرونا به نظر می‌رسید که نتانیاهو یک دهه دیگر در قدرت باقی خواهد ماند ... نهایتا یک ویروس ناچیز واقعیت او را برملا کرد... ثابت کرد که او اصلا نمی‌داند که چطور باید اسرائیل را اداره کرد."
۱۳۹۹/۰۵/۲ - ۲۰:۱۵
تأملی بر حاشیه‌سازی های 24 ساعت اخیر فضای مجازی؛
#اعدام_کنید اما با روشنگری و شفاف‌سازی!
با وجود جنگ رسانه ای شدید، شفاف سازی رسانه ای احکام  صادره و اقناع افکار عمومی در خصوص پرونده های خاص از نان شب نیز برای قوه قضائیه واجب تر است؛ موضوعی که سال هاست فعالان جبهه انقلاب بر آن تاکید دارند و همواره نیز توسط قوه قضائیه به آن بی توجهی شده است!
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۱
هفته‌ای ناگوار برای دونالد ترامپ؛ از کرونا تا احتمال افشای اختلافات خانوادگی
هفته‌ای که گذشت از چند وجه برای دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ناگوار بود و به نظر می‌رسد که چالش‌های سیاسی او، روز به روز افزایش می‌یابد.
۱۳۹۹/۰۴/۱ - ۱۹:۰۴
کرونا با سفیدپوست‌ها مهربان‌تر است یا داستان چیز دیگریست؟
کرونا با گذشت نزدیک به چهار ماه، همچنان در حال گسترش است و تا زمانی که واکسن مؤثر تولید نشود، پایان کامل آن ممکن نخواهد بود. اما آنچه در این میان، توجه برخی رسانه ها را به خود جلب کرده، الگوی پیشرفت این بیماری در میان جوامع رنگین پوست است.
۱۳۹۹/۰۳/۷ - ۲۱:۵۳
هنر وادادگی یا هنر استقامت؟!
تز و آنتی‌تز سریال‌های عربی در رمضان 1441
ماه رمضان امسال دریچه‌ای بود متفاوت برای ظهور و بروز سیاست رژیم سعودی و غول‌های رسانه‌ای آن تا دشمن‌زدایی از ماهیت صهیونیست‌ها را در دستور کار قرار دهند.
۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۶
برنامه هماهنگ رسانه های سعودی با هدف عادی‌سازی رابطه با اسرائیل
رویکرد خصمانه‌ای که رسانه‌های صهیونیستی علیه جهان عرب و اسلام دنبال می‌کنند خطرناک‌تر از رسانه‌های سعودی- صهیونیستی مانند گروه "ام بی سی"، تلویزیون "العربیه" و تلویزیون "الحدث" نیست.
۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۰۰:۰۴
خبرسازی رسانه‌های امریکایی با آرزوی مرگ میلیون‌ها ایرانی! +عکس
با شیوع کرونا در آمریکا و نمایان شدن ضعف شدید سیستم بهداشتی و اقتصادی این کشور در مقابله با بیماری‌های واگیردار و بحران‌ها، حالا رسانه‌های امریکایی سعی می‌کنند این ضعف را به ایران نیز تسری دهند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۲۱:۱۹
در رسانه های آمریکایی مطرح شد؛
کرونا؛ کابوسی که آمریکا، آمادگی مقابله با آن را ندارد
اکثر رسانه‌های آمریکا بخش ویژه پوشش اخبار کرونا راه‌اندازی کرده‌اند و تلاش می‌کنند بیش از ۳۲۰ میلیون مردم این کشور را آماده مواجهه با یک اپیدمی بزرگ کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۸:۲۳
شاپرک شجری زاده؛ پادوی ضد ایرانی علینژاد +عکس
گرچه مسیح علینژاد توانسته با فعالیت علیه زنان ایرانی، جایی برای خود در میان اپوزیسیون باز کند اما بی شک پادوهای او در این راه کمک فراوانی به او کرده اند؛ پادوهایی که بیش از آنکه به فکر زنان باشند، به فکر دشمنی با مردم ایران و اسلام هستند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۲۰:۰۰
خوش شانس یعنی محمد بن سلمان!
اگر چه تن دادن بن سلمان به این وضعیت قبل از هرچیز به گونه ای لجبازی بچگانه با روسیه برگشت دارد اما در عمل مورد ستایش آمریکایی ها است.
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۰:۵۴
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top