خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ السبت ٢٩ جمادى الأولى ١٤٤١ Saturday, January 25, 2020
«فرمانده در سایه» نیروی قدس به‌روایت «الجزیره»
«همزمان که [سپهبد شهید] قاسم سلیمانی در قامت یک "نماد ملی و رهبر کاریزماتیک" توده‌ها را با خود همراه می‌ساخت، اسماعیل قاآنی "در سایه" قرار داشت و در راهبری تشکیلات سپاه قدس مشارکت می‌کرد.»
۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۹:۳۴
مسئول حل مشکلات معیشتی در ایران است یا خارج؟!
برای حاکمیت زیبنده نیست که بلندگوهای بیگانه، خود را پیگیر مطالبات معیشتی جلوه دهند و در ارگان‌های ذی‌ربط تحرک قابل اعتنایی مشاهده نشود!
۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۲۰:۳۷
چرا آمریکا از موشک‌های بومی ایران می ترسد؟
روزهای گذشته با رویدادهای حیرت آوری گذشت که هر کدام از آنها در نخستین ساعات در صدر اخبار رسانه های دنیا قرار گرفت.
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۸:۵۶
حفره امنیتی یا پروژه پاکسازی مخالفان بن سلمان؛ ترورهای جدیدی در راه است؟!
پس از ترور دو افسر مهم در گارد سلطنتی عربستان، گمانه زنی هایی درباره علت این ترورها مطرح شده است؛ برخی معتقدند لیستی از اعضای این گارد برای ترور آماده شده است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۸:۱۲
یادداشت؛
مراقب باشیم؛ ترورهای دیگری در راه است!
این راهبرد تروریستی از آن رو تشدید شده که در طول سال‌های اخیر همه پروژه‌ها برای به شکست کشاندن محور مقاومت ناکام مانده است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۲۱:۰۰
یادداشت؛
مجلس بعدی می‌تواند «انتقام سخت» را تکمیل کند
شهادت سپهبد سلیمانی هرچند جانکاه و دلسوز است و تا سالیان طولانی مرهمی واقعی پیدا نخواهد کرد، اما می‌تواند و باید فرصت و تلنگری جدی برای ترمیم و حتی تعویض تفکر سکولار و لیبرال حاکم بر بخشی از دستگاه اجرایی و قانون‌گذاری کشور باشد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۸
یادداشت؛
تاریخ هجری سلیمانی
خون قاسم سلیمانی با استعانت از ارباب شهید و بی کفنش حضرت ثارالله علیه‌السلام "خون‌بهای دوران" است. خونی که بهایش را خداوند آزادی کل کشورهای منطقه از چنگال صهیونیسم جهانی و وهابیون و مرتجعین منطقه قرار خواهد داد و شهادتش ضامن پاکسازی اراضی مسلمین از ایادی استکبار جهانی و نابودی اسرائیل جنایتکار است.
۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۵۱
یادداشت؛
خودکشی از ترس مرگ؛ وقتی امریکا از مقاومت رکب خورد
امریکایی‌ها بر این گمان بودند که حوادث عراق موجب تضعیف الحشد الشعبی و یا حتی ایجاد درگیری داخلی در عراق خواهد شد؛ اما این پیش‌بینی به‌واسطه هوشیاری گروه‌های مقاومت رنگ واقعیت به خود نگرفت.
۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۲۲:۴۲
یادداشت؛
خانه ملت را جوان کنید؛ در تراز گام دوم انقلاب
«یازدهمین دوره انتخابات مجلس از زاویه‌ای دیگر، اولین انتخابات مجلس شورای اسلامی بعد از چهل سالگی و ورود به گام دوم انقلاب اسلامی است.»
۱۳۹۸/۱۰/۹ - ۱۸:۳۰
در حاشیه توجیهات اخیر حسن روحانی:
شرایط جنگی؛ نتیجه 6 سال دیپلماسی دولت تدبیر و امید!
اذعان روحانی به شرایط جنگی در حال حاضر به این معناست که ثمره 6 سال مذاکره با کدخدا و کشورهای اروپایی و به تبع آن تعطیلی بخش عظیمی از برنامه هسته ای، نتیجه ای جز ایجاد شرایط جنگی نداشته است.
۱۳۹۸/۱۰/۹ - ۱۶:۱۵
تهدیدی که آمریکایی‌ها را غافلگیر کرد
با تهدید اردوغان به بستن پایگاه نظامی آمریکا در ترکیه، واشنگتن از سیاست تهدید عقب نشینی کرده و باز از مذاکره و گفتگو سخن گفته است.
۱۳۹۸/۱۰/۲ - ۲۰:۲۳
یادداشت
با پول جنگ چه کارهایی می‌شد کرد؟
با بیشترین بودجه نظامی، ایالات متحده آمریکا در 40 درصد از کشورهای جهان در حال جنگ است!
۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۹:۴۳
رد کلیات بودجه، واجب تر از نان شب برای مجلس دهم؛
دولت در بودجه 99 باز هم جیب مردم را هدف قرار داد!
موضوعی که نگرانی ها را در خصوص برنامه اقتصادی دولت برای سال 99 افزایش می دهد، میزان پیش بینی دولت از درآمد فروش داخل کشور فرآورده های نفتی همچون بنزین، گازوئیل، نفت سفید و LPG می باشد.
۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۷:۱۸
یادداشت؛
مجلس یازدهم؛ شناخت وظایف و اولویت‌ها برای انتخابی درست
در فاصله کمتر از سه ماه مانده به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، بازخوانی وظایف و اولویت‌های این نماد مردمسالاری در نظام اسلامی، از ضرورت‌های بدیهی جهت رسیدن به گزینه‌های مفید و انتخاب‌های درست می‌باشد.
۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۰:۱۰
رأی الیوم: فریب تبلیغات را نخورید؛ ایرانی‌ها پشت نظام و رهبرشان هستند
بعد از فروکش کردن اعتراضات خیابانی که با موج‌سواری خرابکاران همراه بود، شاهد تظاهرات میلیون‌ها نفر حتی شهروندان اهل سنت در حمایت از نظام اسلامی و تأیید رهبر جمهوری اسلامی بودیم.
۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۰۹:۰۰
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top