|
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ الأربعاء ١٦ ربيع الثاني ١٤٤٢ Wednesday, December 2, 2020
درخواست پناهندگی خلبانی که آمریکایی‌ها را نجات داد، رد شد!
یک خلبان نظامی افغان که همراه با نیروهای آمریکایی در افغانستان کار می‌کرد و در نجات جان سربازان آمریکایی نقش داشته، اکنون از ترس جانش مجبور شده به صورت مخفی زندگی کند.
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۴۹
دعوای سیاسی در کابینه اسرائیل/ احتمال برگزاری انتخابات زودهنگام
بنی گانتس، شریک بنیامین نتانیاهو در دولت ائتلافی رژیم صهیونیستی اعلام کرده که از سیاست‌ها و عملکرد نخست وزیر سرخورده شده و به انحلال پارلمان و برگزاری انتخابات زودهنگام رای خواهد داد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۴
پرداخت رشوه برای دریافت «عفو» رئیس جمهور!
وزارت دادگستری آمریکا در حال تحقیق دربارۀ احتمال ارتکاب جرم در داخل کاخ سفید است؛ براساس اسناد ۱۸ صفحه‌ای ارائه شده به دادگاه فدرال، این احتمال وجود دارد که گروهی با پرداخت رشوه، سعی کرده باشند از قدرت «عفو» ریاست جمهوری استفاده کنند.
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۶
فیلم | بحران غذایی و گرسنگی در آمریکا به روایت معاون بایدن
کاملا هریس: در سراسر آمریکا از هر شش آدم بالغی که فرزند دارد یکی از آنها می‌گوید خانواده‌شان گرسنه هستند. ما در آمریکا با بحران گرسنگی رو به رو هستیم!
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۴
فیلم| ترور "فخری‌زاده" با حمایت و چراغ سبز دولت ترامپ انجام شده است
تریتا پارسی، رئیس سابق نایاک در گفتگو با دویچه‌وله: ایران در سه سال گذشته سعی کرده بهانه‌ای به دست ترامپ یا نتانیاهو برای یک جنگ ندهد اما این به این معنا نیست که تهران نمی‌تواند پاسخ دهد؛ اگر ایرانی‌ها تصمیم بگیرند و پاسخ سختی بدهند محاسبات اسرائیلی‌ها به هم می‌ریزد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۱۰
700 هزار نفر به صف فقرای انگلیس اضافه شد
ایندیپندنت می گوید دولت انگلیس می‌توانست با اقدامات مناسب جلوی رشد فقر در میان مردم این کشور را در جریان شیوع کرونا تا حدی بگیرد اما موفق نشده است.
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۴
آتش زدن تصاویر ولی‌عهد سعودی در شمال لبنان
در تجمعی که در رد عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی در اردوگاه «البداوی» در شمال لبنان برگزار شد، تصاویر ولی‌عهد سعودی به آتش کشیده شد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۸
برنامه هسته‌ای ایران بدون وقفه ادامه خواهد یافت
سخنگوی نمایندگی ایران در سازمان ملل، «عیلرضا میریوسفی» با اشاره به ترور دانشمند دفاعی و هسته‌ای کشورمان گفت ایران تاکنون توطئه‌های زیادی را نقش بر آب کرده و این اقدامات خللی در برنامه هسته‌ای صلح‌آمیز ایران ایجاد نخواهد کرد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۴
خاورمیانه و اسرائیل در اولویت سیاست‌های بایدن نیست
هیچ الزام سیاسی در آمریکا وجود ندارد که حرکت در موضوع ایران را اجبار کند. هرچه نباشد آمریکایی‌ها به ایران اعتماد ندارند.
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۱
شهرک‌سازی اسرائیل به بالاترین میزان در 4 سال پیش رسیده است
دبیر کل سازمان ملل هشدار داد که این اقدامات در تضاد با قوانین بین‌المللی بوده و افق‌های ایجاد کشور فلسطینی را از بین می‌برد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۳۸
امضای توافق نامه نظامی بین نیروهای دریایی قطر و آمریکا
امروز فرمانده ناوگان پنجم دریایی آمریکا در دیدار با وزیر دفاع قطر، تحولات منطقه و همکاری نظامی دو کشور را بررسی کرد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۲۰
تیم ترامپ باز هم علیه نتیجه انتخابات دادخواست ارائه کرد
فرماندار ویسکانسین تاکید کرده که مقامات انتخاباتی این ایالت اعلام کرده‌اند که ویسکانسین دارای انتخاباتی ایمن، عادلانه و کارآمد بوده است.
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۱۱
چرا عربستان در ماجرای ترور شهید "فخری‌زاده" از اسرائیل فاصله گرفت؟
با رفتن ترامپ از کاخ سفید به نظر می رسد مقامات سعودی بیش از هر زمان دیگر در بحران تصمیم سازی گرفتار آمده اند. تلاش سعودی برای ترمیم روابط با ترکیه و قطر از جمله شواهد روشن این مساله است.
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۳:۴۷
فیلم| دویچه‌وله: ترور فخری‌زاده توسط اسرائیل با حمایت ترامپ بوده است
کارشناس شبکه دویچه‌‌وله آلمان: ترور دانشمندان ایرانی توسط اسرائیل در سال 2012 تنها زمانی متوقف شد که ایران با هدف قراردادن اسرائیلی‌ها اقدام آنها را تلافی کرد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۲
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top