|
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٨ رجب ١٤٤٢ Tuesday, March 2, 2021
آرشیو مطالب
گروه خبری:     از تاریخ:     تا تاریخ:    
فیلم| رئیسی: اقتدار بدون عدالت هرگز بر صراط مستقیم قرار نمی‌گیرد
رئیس قوه قضائیه گفت: اقتدار بدون عدالت هرگز بر صراط مستقیم قرار نمی گیرد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۶
ویژگی‌های ناوبندر مکران از زبان جانشین فرمانده نداجا
جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ناوبندر مکران ظرفیت‌های مختلف پشتیبانی را در جهت حضور مستقل ناوگروه‌های رزمی، اطلاعاتی و عملیاتی نیروی دریایی را در آب‌های آزاد ایجاد کرده است.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۲
فیلم| امام خمینی(ره): آمریکا نفعی به شما نمی رساند
امام خمینی(ره) فرمودند: کسی که به خدا اعتقاد ندارد، کسی که به معاد اعتقاد ندارد، کسی که نمی‌شناسد آن ارزش‌های انسانی را، اینها را نمی‌شود بهش اعتماد کرد، که ما با امریکا باشیم، به اینکه امریکا به ما در وقت خودش چه بکند. امریکا از شما نفت می‌خواهد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۰
پیام صریح ایران به آمریکا: تن به بازی شما نخواهیم داد
سخنگوی دولت با تأکید بر اینکه که سیاست فشار حداکثری امروز شکست خورده و برای آمریکا راهی جز بازگشت به برجام نمانده است، اعلام کرد: اقدام خلاف انتظار ایران پنجره های فرصت را به سرعت می بندد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۲
فیلم| الحاق جنگنده‌های بهینه‌سازی شده به نیروهای مسلح
گزارشی از بهینه‌سازی جنگنده‌ها، هواپیماهای پهن پیکر و بالگردها و الحاق به نیروهای مسلح با تکیه بر توانمندی های داخلی را مشاهده می‌نمائید.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۴
فیلم| خاطرات کمتر شنیده شده شهید صیادشیرازی از تشکیل توپخانه سپاه
خاطرات کمتر شنیده شده شهید صیادشیرازی از تشکیل توپخانه سپاه پاسداران را ببینید.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۹
پای دولت بایدن جای پای ترامپ؛ تعهد بر اجرای کامل تحریم ایران
«والی ادیمو» گزینه پیشنهادی «جو بایدن» برای معاونت وزارت خزانه‌داری آمریکا بر تعهد خود برای اجرای سخت‌گیرانه تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران، روسیه و کشورهای دیگر تأکید کرد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۱
تلاش روسیه برای بهبود وضع پیرامون برنامه هسته‌ای ایران
نماینده روسیه در وین با اشاره‌ای کلی به محور مذاکرات پیرامون برنامه هسته‌ای ایران در جلسه دیروز شورای حکام سازمان ملل، گفت که کشورش در تلاش است وضعیت موجود درباره برنامه هسته‌ای ایران بهبود یابد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۹
نماینده مجلس: اگر حمله به کشتی اسرائیلی کار ایران بود به صراحت می‌گفتیم
جمهوری اسلامی ایران اگر بخواهد کاری را انجام بدهد مخفیانه انجام نمی دهد آشکارا اعلام کردیم که اگر رژیم اشغالگر قدس هرگونه تعدی به جمهوری اسلامی ایران در نظر داشته باشد مجموعه دولت و مردم کشور آنها، بسیار آسیب پذیرند.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۶
رئیس اتاق بازرگانی تهران:
مسئولان با ادبیات پوپولیستی تر و خشک را با هم می ‌سوزانند
رئیس اتاق بازرگانی تهران با انتقاد از غارت ارزی و دست اندازی به بیت المال توسط مفسدان اقتصادی گفت: متاسفانه امروز در پس ادبیات پوپولیستی که گاهی در رفتار مسئولان کشور حاکم می شود، تر و خشک را با هم می سوزاند.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۵
مهمترین سیگنال دیدار همتی با سفیر آلمان
بعد از کره جنوبی، ژاپن، عراق و عمان حالا مقامات ایرانی در تلاش برای رایزنی بر سر منابع ایران در آلمان یا شاید لوکزامبورگ هستند. اما حتی اگر این کشورها بخواهند با ایران تسویه کنند، این اتفاق بدون عضویت ایران در FATF ممکن است؟
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۰
علت اصلی گرانی گوشت چیست ؟
رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور گفت: با توجه به انباشت دام در واحد‌ها و نبود تقاضا، کمبودی در عرضه گوشت وجود ندارد اما بسیاری از چوبداران برای عرضه دام با نرخ بالا بهانه‌های مختلفی همچون کمبود عرضه، قاچاق دام و عید قربان را مطرح می‌کنند تا بتوانند سود‌های بالایی نصیب خود کنند.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۶
محمود فکری از استقلال اخراج شد
فکری سرمربی استقلال پس از تساوی مقابل مس رفسنجان، از هدایت آبی پوشان برکنار شد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۳
گزینه‌ای بهتر از فکری نداریم
 کاپیتان سابق استقلال با بیان اینکه آبی پوشان در خط هافبک عملکرد مثبتی نداشتند، گفت: این تیم در نیم فصل اول اسیر فضای مجازی شد و حاشیه‌های زیادی را تجربه کرد.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۲
فیلم | همسان‌سازی تبعیض آمیز حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی
وقتی حقوق بازنشستگان لشکری ۵۷ درصد و بازنشستگان کشوری ۴۶ درصد افزایش خواهد یافت اما حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تنها ۱۸ درصد افزایش می‌یابد! ویدئو را مشاهده نمائید.
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۱
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top