|
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ الأربعاء ١٣ جمادى الثانية ١٤٤٢ Wednesday, January 27, 2021
فیلم | آمریکا می‌خواهد با خلع سلاح ایران همان کاری را با آن کند که با لیبی و عراق کرد
"عبدالباری عطوان" تحلیلگر برجسته جهان عرب: آمریکا با بازگشت به برجام می‌خواهد قدرت موشکی ایران و بازوهای نظامی آن در منطقه را از بین ببرد؛ آمریکا همین کار را با عراق و لیبی کرد و سپس به آنها حمله نظامی کرد.
۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۳:۳۶
فیلم | جشن عروسی عجیب فرزند خاخام یهودی
کلیپی از این مراسم جشن که در بروکلین نیویورک آمریکا برگزار شده در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. هیچکدام از شرکت کنندگان در این مراسم از ماسک استفاده نکرده اند و فاصله اجتماعی نیز رعایت نشده است. گفته شده که این مراسم جشن عروسی متعلق به فرزند یک خاخام ارشد یهودی حسیدی است. در ویدئو منتشر شده پدر داماد یک روپوش ساتن سفید به تن دارد و در میان جشن و شادی حاضران در حال اجرای مراسم است.
۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۲۰:۲۰
فیلم| هشدار وزارت بهداشت نسبت به شیوع فراگیر موج چهارم کرونا در کشور
سخنگوی وزارت بهداشت هشدار داد که کاهش در میزان عمل به توصیه های بهداشتی از سوی هر یک از ما می‌تواند موج چهارم بیماری را به صوت فراگیر در کشور ایجاد کند.
۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۴:۴۲
افزایش دوباره قیمت گوشت قرمز
مدیرکل تامین دام شرکت پشتیبانی امور دام: تا حدود یک ماه پیش مازاد تولید گوشت قرمز داشتیم و اکنون هم کمبودی در تولید و عرضه نیست. با باز شدن تالارها، رستوران ها و مراکزی که گوشت قرمز نیاز دارند، تقاضا برای این کالا افزایش داشته است.
۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۹:۳۱
فیلم| پروفسور آمریکایی: به بایدن امید نبندید، او یک جنایتکار است
«بایدن همان کسی است که با چندین جنایت علیه بشریت ارتباط مستقیم داشته است: حمله و اشغال عراق، دستگیری گسترده مردم بویژه جوانان سیاه‌پوست و رنگین‌پوست، همراهی با حرص و طمع اقلیت سرمایه‌دار آمریکا و حمایت از اشغال‌گری شرورانه اسرائیل.»
۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۹:۳۲
فیلم | مشکل اصلی آمریکا با ایران چیست؟!
داریوش سجادی، تحلیلگر سیاسی در شبکه بی بی سی گفت: مشکل آمریکا با ایران به خاطر این است که حکومتی در آن شکل گرفته که تن به سلطه آمریکا نمی‌دهد
۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۶:۵۰
فیلم | سخنرانی قابل تامل حاج قاسم سلیمانی در زیر شلیک توپ!
شهید سردار قاسم سلیمانی: وجوب جمهوری اسلامی کمتر از حرم امام حسین (ع) نیست.
۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۹:۱۱
فیلم| استاد علوم سیاسی دانشگاه کویت: ایران یک کشور عادی نیست؛ این کشور صاحب یک برنامه تکامل یافته است
عبد الله شایچی: ایران با باز کردن حریم هوایی و بازارهای خود برای مبادلات بازرگانی و موارد دیگر با قطر توانسته تا میزان زیادی از بحران خلیج فارس بهره ببرد.
۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۸:۵۹
فیلم | آزادی بیش از ۱۵ هزار زندانی در نتیجه اجرای طرح پایش تا امروز
محمدمهدی حاج محمدی رئیس سازمان زندان‌ها: با حضور جهادی قضات سراسر کشور در زندان ها، بیش از ۸۱ هزار نفر زندانی مشمول اجرای طرح پایش شدند؛ ۱۰۱ هزار فقره کاربرگ برای آنها تهیه شد. تاکنون ۴۷ درصد از کاربرگ ها از مراجع قضائی به زندان واصل شده، اما بر اساس تعیین تکلیف صورت گرفته در همین میزان از کاربرگ ها بیش از ۱۵ هزار نفر در نتیجه اجرای این طرح آزاد شده اند.
۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۹:۰۰
فیلم | واکنش جالب مجری تلویزیون به سخنان رئیس بانک مرکزی
پاسخ جالب مجری برنامه ثریا به رئیس کل بانک مرکزی درباره این ادعا که ۵۰ هزار تومان نشدن قیمت دلار را مدیون ما هستید: پس هفت برابر شدن قیمت مسکن و خودرو و رکورد زدن تورم ۵۰ ساله را مدیون چه کسانی هستیم؟!
۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۷:۳۳
سید مصطفی خوش چشم در مصاحبه با شبکه WION:
فیلم| نکته مهمی که بایدن باید در مورد ایران بداند!
۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۹:۲۶
فیلم | قیمت واقعی مرغ بالاخره چند؟!
درحالیکه مدیرکل امور طیور وزارت جهاد کشاورزی قیمت مصوب مرغ را درب کارخانه ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان عنوان می کند، مشاور اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی قیمت تمام شده مرغ را برای مرغداران ۱۷ هزار تومان عنوان می‌کند!
۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۸:۴۹
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top