|
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٢ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, November 28, 2020
کد خبر: 1000137
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۸/۳ - ۱۷:۳۰
درخواست رئیس جمهور عراق از سازمان ملل درباره انتخابات
صالح در نامه خود آورده است که عراق همواره از ارزش‌ها و اصول سازمان ملل برای برقراری صلح جهانی، کاهش تنش‌ها و جلوگیری از منازعات حمایت کرده است.
درخواست رئیس جمهور عراق از سازمان ملل درباره انتخابات درخواست رئیس جمهور عراق از سازمان ملل درباره انتخابات
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز به نقل از العالم، رئیس‌جمهور عراق در نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل متحد، هفتاد وپنجمین سالروز تأسیس سازمان ملل را به او تبریک گفت.

«برهم صالح» رئیس‌جمهور عراق امروز شنبه در نامه‌ای به «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل با اشاره به شیوع کرونا در جهان و پیآمدهای بهداشتی، اقتصادی و اجتماعی آن، بر ضرورت اتحاد بین المللی برای مقابله با چالش‌ها تأکید کرد.

او در نامه با اشاره به اینکه جهان با چالش‌های زیادی مواجه است که مهم‌ترین آن تروریسم است، بر ضرورت تلاش‌های جهانی برای مبارزه با این چالش‌ها و نابودی منابع حمایت مالی از تروریست تأکید کرد.

طبق گزارش خبرگزاری رسمی عراق «واع»، صالح در نامه خود آورده است که عراق همواره از ارزش‌ها و اصول سازمان ملل برای برقراری صلح جهانی، کاهش تنش‌ها و جلوگیری از منازعات حمایت کرده است.

صالح افزود: از سازمان ملل و جامعه جهانی برای استمرار حمایت از ملت عراق جهت مقابله با چالش‌ها دعوت می‌کنیم، ما انتخاباتی را پیش‌رو داریم که تضمین سلامت آن و تحقق اراده آزاد شهروندان به دور از هر گونه تقلبی ضروری است چرا که جوانان عراق خواهان ایجاد تغییرات در کشور متناسب با خواسته‌های خود برای عبور از رنج‌های گذشته و پیشرفت به سمت آینده درخشان هستند.

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top