|
پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ الخميس ١٠ ربيع الثاني ١٤٤٢ Thursday, November 26, 2020
کد خبر: 1000653
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۸/۷ - ۱۲:۴۱
۲۸ بیمارستان نزاجا در خدمت بیماران کرونا
۲۸ بیمارستان و مراکز درمانی ثابت نزاجا در خدمت بیماران کرونایی کشور است و افزایش۵۲ درصدی تخت‌های بیمارستان‌ی و مراکز درمانی نزاجا را در این رابطه داریم...
بیمارستان  ۲۸ بیمارستان نزاجا در خدمت بیماران کرونا
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، امیر سرتیپ علی جهانشاهی با اشاره به خدمات نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به بیماران کرونایی، گفت: در اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از روزهای اول شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح کشور، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی ارتش به ویژه  ۲۸بیمارستان و مرکز درمانی نزاجا در جهت خدمت به مردم عزیزمان به ویژه بیماران کرونایی از هیچ کوششی دریغ نکردند.


وی افزود: اکثر کادر بهداشتی و درمانی ما در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی برای خدمات رسانی، داوطلب بودند، سندگویای خدمت عزیزان کادر بهداشتی ما در نزاجا، هفت شهید بزرگوار سلامت است که نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.
معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: ما در اکثر استان‌ها بیمارستان‌های منطقه ای و مراکز درمانی داریم، کادر بهداشتی و درمانی با تجربه ما در راستای خدمات شبانه  روز در خدمت بیماران کرونایی هستند.


وی تأکید کرد: ۵۲ درصد تخت‌های بیمارستانی را افزایش دادیم، ۳۰درصد تخت‌های آی،سی،یو را افزایش دادیم تا بتوانیم خدمات بیشتری به مردم عزیزمان بدهیم، کادر بهداشتی نزاجا را تقویت کردیم.
امیر سرتیپ جهانشاهی اظهار داشت: همه بخش های بیمارستانی نیروی زمینی ارتش بعد از فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سراسر کشور خدمت رسانی خود را مضاعف کرده اند.

 

ایسنا

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top