|
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ الاثنين ١٤ ربيع الثاني ١٤٤٢ Monday, November 30, 2020
کد خبر: 1002664
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۲۶
سیاه‌بازی‌های اصلا‌ح‌طلبانه؛
فریب مردم برای رأی دزدی در انتخابات ۱۴۰۰/ عاملان تزریق ناامیدی به جامعه «طلبکار» شدند!
پروانه سلحشوری، نماینده پرحاشیه مجلس دهم که در گفت‌وگو با روزنامه آرمان، مدعی شد که مردم به دلیل عدم حل و فصل معضلات توسط دولت و مجلس نسبت به انتخابات بی‌اعتماد شده‌اند. سلحشوری با فرافکنی خاص جماعت اصلاح‌طلب، عدم حل و فصل معضلات توسط دولت و مجلس را نه به دلیل بی‌عرضگی آنها، بلکه بخاطر قدرت نداشتن این دو قوه می‌داند!
پروانه سلحشوری فریب مردم برای رأی دزدی در انتخابات ۱۴۰۰/ عاملان تزریق ناامیدی به جامعه «طلبکار» شدند!
به این مطلب امتیاز دهید
83.3% 16.7% بازدید

به گزارش جام نیوز، روزهای منتهی به انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ با سرعت سپری می‌شود و گمانه‌زنی‌ها پیرامون وضعیت ریاست دولت سیزدهم حال و هوای جدی‌تری به خود می‌گیرد.

با این وجود و در حالی که بسیاری از مردم به واسطه عملکرد بسیار ضعیف دولت‌های یازدهم و دوازدهم و همچنین مجلس دهم، معضلات شدید اقتصادی و اجتماعی را تجربه و از نقش آفرینی در فضای سیاسی کشور سرخورده شده‌اند، اصلاح‌طلبان سعی دارند با گستاخی تمام نقش خود را در به وجود آمدن این شرایط کمرنگ جلوه داده و بی عرضگی خود را به گردن مسائل ‌نامربوط دیگری بیندازند.

به عنوان نمونه، پروانه سلحشوری، نماینده پرحاشیه مجلس دهم که در گفت‌وگو با روزنامه آرمان، مدعی شد که مردم به دلیل عدم حل و فصل معضلات توسط دولت و مجلس نسبت به انتخابات بی‌اعتماد شده‌اند.


سلحشوری با فرافکنی خاص جماعت اصلاح‌طلب، عدم حل و فصل معضلات توسط دولت و مجلس را نه به دلیل بی‌عرضگی آنها، بلکه بخاطر قدرت نداشتن این دو قوه می‌داند!

اما نکته جالب، دلایل پروانه سلحشوری برای عدم حل مشکلات کشور توسط دولت است؛ او در یک فرافکنی آشکار وجود دولت پنهان را عامل ناکارآمدی دولت دانسته و به نقل از حسن روحانی مدعی شد که عده‌ای اجازه فعالیت به دولت را نمی‌دهند!

نماینده سابق تهران در مجلس دهم همچنین عدم پایداری و نبود توان قانون گذاری را هم از جمله دلایل بی‌اعتمادی مردم به مجلس دانسته است!

اظهارات سلحشوری مبنی بر عدم اجازه به دولت برای رفع مشکلات در حالی مطرح می‌شود که مدیریت ناکارآمد و بی‌برنامه دولت و شخص حسن روحانی طی سالیان اخیر بر همگان مشخص است تاجایی که چندی پیش سعید لیلاز، اقتصاددان اصلاح طلب نیز اظهار داشت چنانچه اختیارات روحانی را به یک «چوب خشک» داده بودند، یک کاری انجام ‌می‌داد!

سلحشوری- که از قضا ۴ سال در مجلس شورای اسلامی، در کنار هم‌قطاران خود از لیست امید، گامی برای بهبود معیشت و سطح زندگی مستضعفان برنداشتند- در حالی اکنون از نبود توان قانون‌گذاری مجلس سخن می‌گویند که باید پرسید پس چرا در این شرایط، ۴ سال میلیاردها تومان هزینه بیت‌المال را از بین برده و صندلی‌های بهارستان را اشغال کرده بودید؟! هر چند اینکه مجلس متعلق به اعتدالیون و اصلاح‌طلبان از تصویب قانون به نفع مردم ناتوان بوده، خود مهر تاییدی بر بی‌عرضگی اصلاح‌طلبان است که البته سلحشوری سعی دارد نعل وارونه بر این قضیه بزند!

از طرفی اصلاح‌طلبان که خود عامل اصلی تزریق حس ناامیدی به جامعه به واسطه عملکرد خود هستند،  مدعی هستند تنها در صورت حضور چهره‌های اصلی این حزب و تایید شورای نگهبان می‌توان شاهد انتخابات پرشوری باشیم تا از این طریق شورای نگهبان را تحت فشار قرار دهند.

 به نظر می‌رسد با نزدیک شدن به روزهای انتخابات ریاست جمهوری، سیاه‌بازی‌های جماعت اصلاح‌طلب روز به روز رنگ و بوی تازه تری به خود میگیرد و بایست تا ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ منتظر خدعه‌های این جماعت باشیم!

 

پایگاه خبری 598

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

بنده چند سوال از حضرات اصلاح طلب دارم اولا این حضرات طالب کدام اصلاحات هستند که کلیه روسای جمهور و نمایندگانشان در مجلس وشورا‌های شهرهامنتصب به اینان تا بحال موفق به انجام آنها نشده اند البته در مجلس خبرگان هم یکی را داشتند که نشد والا اگر به مجلس خبرگان هم راه پیدا میکردند کاملا مشخص میشد که بدنبال کدام اصلاحات هستنددوما تمام این دوستان همیشه از نداشتن عدم کار آیی بدلیل نداشتن قدرت وبودن قدرت در سایه دم میزنند وجالب اینکه برای انتخاب شدن در همین شرایط هم زمین و زمان را به میدوزند مثلا روسای جمهور مخصوصا شخص آقای روحانی که از اول انقلاب در پستهای کلیدی وامنیتی جمهوری اسلامی قرار داشته باید و حتما از ساختار قدرت وپشت پرده قدرت خبر داشته باشد که وارد انتخابات میشود که در اینصورت (اطلاع از واقعیت‌های باصطلاح خودشان قدرت در سایه ) پس حضور پرچالش جناحشان در صحنه سیاسی کشور برای چیست وقتی میدانند قدرتی ندارند واگر هم بفرمایند که اطلاع نداشتم پس این چهل ودو سال در بدنه تصمیم گیری مملکت چکار میکردند چرت میزدند یا فقط در قرنطینه بوده اند وکاری به کسی و جناح بندی نداشتند یاللعجب ما که فکر میکردیم تابحال دولت ویا قدرت در سایه کسی دیگر بود البته تا سال ۹۷ که دقیقا تاریخ فوتشان یادم نیست

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top