|
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ الأحد ١٣ ربيع الثاني ١٤٤٢ Sunday, November 29, 2020
کد خبر: 1002945
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۹/۲ - ۱۸:۵۴
چرایی اعزام بمب افکن‌های "ب-52" آمریکا به منطقه و ارتباط با ایران
ترامپ به شدت بر روی این جماعت هراسناک برای انتخاب خود یا یکی از بستگانش (دخترش،دامادش ویا..) در انتخابات 2024 سرمایه گذاری کرده است.
چرایی اعزام بمب افکن‌های ب-52 آمریکا به منطقه و ارتباط با ایران   چرایی اعزام بمب افکن‌های "ب-52" آمریکا به منطقه و ارتباط با ایران
به این مطلب امتیاز دهید
66.7% 33.3% بازدید

به گزارش جام نیوز به نقل از العالم، در حالی که برخی منابع از اعزام 2 فروند بمب افکن ب-52 آمریکایی از داکوتای شمالی به منطقه خاورمیانه خبر می دهند اما مقصد دقیق این بمب افکن ها معرفی نشده است.

فاکس نیوز رسانه جنگ طلب امریکایی گسیل این جنگنده های امریکایی را پیامی برای ایران معرفی می کند اما درخصوص اینکه بازنده انتخابات امریکا با دو بمب افکن کدام تهدید را می خواهد عملیاتی کند؟ ساکت است. این درحالی است که به فرض وجود هرگونه تهدیدی ایران مکرر اعلام کرده است که دست بسته نخواهد بود و البته تصریح کرده است که همه پایگاه های امریکایی در صورت بروز هرحماقتی در تیرس ایران قرار دارند.

 در حالی که به گفته رسانه ها نشست هفته گذشته ترامپ با چهره های نظامی و امنیتی درخصوص حمله به تاسیسات هسته ای ایران بی نتیجه بوده است این ژست ترامپ در اعزام بمب افکن به خلیج فارس که با چاشنی "ابهام در اطلاع رسانی" صورت پذیرفته و عاری از هرگونه توضیح در جزئیات است به نظر می رسد گونه ای جنگ روانی و رسانه ای جدید علیه ایران باشد و مقصودی بیش از ان را تعقیب نمی کند.

 همچنین دور از ذهن نیست که این اقدام گنگ و مبهم در واقع گونه ای دلجویی از وابستگان منطقه ای ترامپ باشد که همواره خود را نسبت به خطری "خودساخته" و "موهوم" به نام ایران آشفته و ترسان معرفی می کنند. ترامپ به شدت بر روی این جماعت هراسناک برای انتخاب خود یا یکی از بستگانش (دخترش،دامادش ویا..) در انتخابات 2024 سرمایه گذاری کرده است.

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top