|
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ الأربعاء ٦ جمادى الثانية ١٤٤٢ Wednesday, January 20, 2021
کد خبر: 1003090
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۹/۳ - ۱۸:۵۹
فعال زن سعودی از جیمز باند خطرناکتر است!
طبیعی است که رژیم سعودی از اشخاصی مانند لجین می ترسد به این دلیل که تاج و تختشان آنقدر ضعیف است که برای نگه داشتن آن هیچ ابایی از کمک خواهی از آمریکا، رژیم صهیونیستی و صهیونیسم بین الملل ندارند
فعال زن سعودی از جیمز باند خطرناکتر است!
 فعال زن سعودی از جیمز باند خطرناکتر است!
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش جام نیوز به نقل از العالم، وقتی از عادل الجبیر وزیر مشاور در امور خارجه عربستان سعودی پرسیدند که چرا لجین الهذلول فعال مدنی این کشور بازداشت شده، اتهاماتی مانند دریافت پول از بیگانگان، تحویل آن به معارضین و تهدید امنیت ملی عربستان سعودی را مطرح کرد که باعث تعجب همگان شد.

این سخن الجبیر به قدری مضحک بود که حتی علیاء خواهر لجین با لحنی تمسخر آمیز در تویتر خواهر خود را خطرناکتر از جیمز باند خواند.

به راستی سخنان الجبیر خنده دار است گویی فراموش کرده که نه لجین، بلکه آمریکا، رژیم صهیونیستی، صهیونیسم جهانی و گروه های تکفیری، تهدیدی برای امنیت ملی کشورهای منطقه هستند که متاسفانه ریاض یا با آمریکا، رژیم صهیونیستی و صهیونیسم جهانی علیه امنیت منطقه همپیمان است و یا گروههای تکفیری مانند القاعده و داعش از رحم رژیم وهابی آل سعود خارج شده اند.

از سوی دیگر، عربستان سعودی همپیمان، حامی و تامین کننده هزینه های رژیم های مستبد، دیکتاتور مآب و مرتجع منطقه و جهان است پس چرا جبیر اینقدر برای امنیت ملی عربستان سعودی می ترسد؟

طبیعی است که رژیم سعودی از اشخاصی مانند لجین می ترسد به این دلیل که تاج و تختشان آنقدر ضعیف است که برای نگه داشتن آن هیچ ابایی از کمک خواهی از آمریکا، رژیم صهیونیستی و صهیونیسم بین الملل ندارند و به همین دلیل برای آنان لجین خطرناکتر از باند است.

مشاهده نظرات

نظام آل سعود در حال فروپاشی از درون است

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top