|
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ السبت ٢ جمادى الثانية ١٤٤٢ Saturday, January 16, 2021
کد خبر: 1003316
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۹/۵ - ۱۶:۲۵
مردم چگونه تخلفات کرونایی را گزارش دهند؟
جریمه ‌های  کرونایی  چگونه  اعمال  می‎ شود ؟ مردم چگونه تخلفات کرونایی را گزارش دهند؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، دکتر محمدحسین حیدری، ضمن تشکر از کسانی که پروتکل‌‌های بهداشتی را رعایت می‌‌کنند، اظهار کرد: امیدواریم با رعایت و دقت بیشتر در رعایت پروتکل‌‌ها بتوانیم آثار زیان‌‌بار این بیماری را کاهش دهیم.

وی درباره نحوه شکایت از افراد یا مشاغلی که پروتکل‌‌های بهداشتی و محدودیت‌‌های مصوب را رعایت نمی‌‌کنند، افزود: در صورتی‌‌که مردم در زمینه رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی در مشاغلی که در سطح یک تعریف شدند و باز هستند، مشکلاتی را مشاهده کردند، با شماره 190 تماس بگیرند و مسائل بهداشتی مربوط به مشاغل باز را به اطلاع ما برسانند که رسیدگی کنیم.

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت ادامه داد: در صورتی که مردم قصد دارند شکایت یا گزارشی درباره ادامه فعالیت یا بازبودن سایر مشاغلی ارائه دهند که در شهرهای قرمز و نارنجی نباید باز باشند، با شماره تلفن 124 مربوط به وزارت صنعت تماس بگیرند تا همکاران ما در وزارت صمت آن را پیگیری کنند.

حیدری خاطرنشان کرد: امیدواریم با گزارش‌‌های مردم درباره تخلفات احتمالی در زمینه رعایت نکردن پروتکل‌‌ها، بتوانیم بهتر با بحران کووید 19 مقابله کنیم.

 

تسنیم

کلیدواژه ها:
کرونا  |  مردم  |  جام نیوز  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top