|
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ الأربعاء ٦ جمادى الثانية ١٤٤٢ Wednesday, January 20, 2021
کد خبر: 1003387
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۹/۶ - ۱۳:۰۰
شوآف حقوقی به ضرر پرسپولیس
خبر رسیده که جلسه رسیدگی به پرونده سرمربی سابق سرخ‌ها به‌زودی برگزار می‌شود.
کالدرون شوآف حقوقی به ضرر پرسپولیس
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

 به گزارش جام نیوز، با اینکه مدیران پرسپولیسی هنوز در پرداخت مطالبات بازیکنان و اعضای کادرفنی خود درمانده‌اند و از بابت فصل گذشته و فصل جاری بدهی‌های زیادی را به تیم دارند، به‌نظر می‌رسد آنها طی یکی دو ماه آینده شرایط بدتری را تجربه کنند و دلیل اصلی آن هم به سرانجام رسیدن برخی از پرونده‌های این تیم در دادگاه عالی ورزش است که بعد از صدور حکم نهایی زمان پرداخت بدهی‌ها فرا می‌رسد.

 

در این بین پرسپولیسی‌ها که به تازگی پرونده گابریل کالدرون را به دادگاه داوری ورزش برده بودند این امید را داشتند که مطابق سایر پرونده‌ها زمان کافی و مناسب را در اختیار داشته باشند تا در این فاصله زمانی بتوانند با دریافت پاداش‌های آسیایی، قدم موثری در جهت پرداخت بدهی‌هایشان به کالدرون و دستیارش و البته ماریو بودیمیر بردارند اما حالا خبر رسیده که جلسه رسیدگی به پرونده سرمربی سابق سرخ‌ها به‌زودی برگزار می‌شود.

 

 دلیل رسیدگی زودهنگام چه بود؟

طبق صحبت‌هایی که کارشناسان حقوقی با «فرهیختگان» داشتند، معمولا رسیدگی به پرونده‌های مالی در دادگاه داوری ورزش بین 3 تا 4 ماه زمان می‌برد اما پرسپولیسی‌ها که همین چند وقت گذشته اعتراض خود به رای کمیته انضباطی فیفا را به دادگاه عالی ورزش برده بودند، حالا باید هجدهم ماه جاری منتظر جلسه رسیدگی به این پرونده باشند.

 

در این خصوص شنیده می‌شود موضوعی که باعث شده این جلسه به این زودی برگزار شود به بحث درخواست پرسپولیسی‌ها برای برگزاری جلسه حضوری برمی‌گردد.

 

سرخ‌ها که این روزها برای رسیدگی به پرونده‌شان در استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا درخصوص محرومیت عیسی آل‌کثیر هم درخواست برگزاری جلسه حضوری را ارائه کرده بودند اما به‌دلیل شرایط کرونایی این درخواست آنها به جلسه آنلاین تبدیل شده بود، برای موضوع گابریل کالدرون هم تصمیم گرفتند از این روش استفاده کنند تا شاید بتوانند به توفیقی در این پرونده دست پیدا کنند.

 

ظاهرا بعد از درخواست سرخ‌ها بابت جلسه حضوری، این بار هم دادگاه داوری ورزش با برگزاری جلسه آنلاین موافقت کرده و داوران این پرونده موضوع را از طریق گابریل کالدرون هم پیگیری کرده‌اند و وقتی این مربی هم با برگزاری جلسه آنلاین موافقت کرده، زمان هجدهم آذر ماه برای این جلسه انتخاب شده است.

 

 شوآف حقوقی یا منفعت پرسپولیس؟!

آن طور که شنیده می‌شود جلسه حضوری از این جهت مورد توجه وکلای حقوقی در حوزه فوتبال قرار دارد که آنها می‌توانند هزینه بیشتری از موکل‌شان دریافت کرده و حتی پیش از شرایط کرونایی، این امکان برایشان وجود داشت که با خرج باشگاه‌ها به یک سفر خارجی رفته و به‌نوعی با یک تیر 2 نشان را هدف قرار دهند.

 

اما بحث این روزهای وکیلان پرسپولیس بیشتر انجام یک شوآف است که اذهان عمومی را تحت تاثیر قرار دهد و بعید به‌نظر می‌رسد که آنها در این جلسه آنلاین هم مثل موضوع آل‌کثیر دستاوردی داشته باشند و تنها سود سرخ‌ها از کشیدن این پرونده به CAS زمانی بود که می‌توانستند بخرند که از دست رفته است.

 

شنیده می‌شود احتمالا بعد از این جلسه پرسپولیسی‌ها باید تا حدود یک ماه بعد منتظر صدور رای از سوی دادگاه داوری ورزش باشند. این درحالی است که پرونده بودیمیر که روال عادی خود را طی کرده با وجود اینکه حدود 3 ماه است به این دادگاه رفته، هنوز با رای مواجه نشده است.

فرهیختگان 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top