|
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ الاثنين ١١ جمادى الثانية ١٤٤٢ Monday, January 25, 2021
کد خبر: 1003416
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۹/۶ - ۱۷:۱۳
نماینده مجلس: هیچ کدام از نطق‌هایم توهین آمیز نبود
هیچکدام از نطق‌های ما توهین آمیز نبوده است، دولت با طرح اظهارتی می‌خواهد مجلس شورای اسلامی به حاشیه کشیده شود...
 نیک بین نماینده مجلس: هیچ کدام از نطق‌هایم توهین آمیز نبود
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، جواد نیک بین در واکنش به اقدام عجیب دولت مبنی بر اینکه اظهارات  برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را توهین تلقی کرده است، اظهار کرد: این دولت مستحق محاکمه بوده و باید نسبت به عقب افتادگی‌هایی که در حوزه‌های مختلف اعم از معیشت، اقتصاد و ...  در کشور بوجود آورده پاسخگو باشد و به جای اینکه به اهمال کاری‌های خود بپردازند و  همچنین به تذکرات نمایندگان مجلس شورای اسلامی توجه داشته باشند با این طرفند واهی که نباید توهینی به رئیس جمهوری صورت بگیرد به دنبال به حاشیه بردن  مجلس شورای اسلامی هستند.

نماینده مردم نماینده مردم کاشمر،خلیل آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی افزود: البته ما توهین را نسبت به هر شخص در هر پست و مقامی که باشد محکوم می‌کنیم؛ چرا که توهین وارد کردن به اشخاص اقدامی ناپسند بوده، اما بنده در همه نطق‌های اخیر خود لفظ "محترم" را برای دولت به کار بردم؛ البته منتقد بودم و انتقادات جدی را هم وارد کردم ولی تفاوت میان توهین و انتقاد بسیار واضح است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از اینکه دولت نسبت به بنده و همکارانم چنین اظهاراتی را مطرح می‌کند غیرطبیعی نبوده است زیرا این دولت به دنبال حاشیه سازی برای مجلس شورای اسلامی است.

وی اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی طرح پرداخت معیشت را به تصویب می‌رساند، اما دولت اعلام می‌کند به دلیل کمبود منابع مالی زیر بار اجرایی کردن این مصوبه نمی‌رود، ولی از سویی هئیت دولت طرحی را در همین راستا تصویب می‌کند که چنین موضوعی نشان می‌دهد، دولت سر لجبازی با مجلس دارد و نمی‌خواهد براساس قانون کار خود را انجام دهد؛ بنابراین چند ماه آینده را باید صبر کنیم تا عمر این دولت به پایان برسد.

 

خانه ملت

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top