|
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٢ جمادى الثانية ١٤٤٢ Tuesday, January 26, 2021
کد خبر: 1003640
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۹/۹ - ۱۴:۳۱
نماینده تهران: رئیس جمهور روز بعد از سخنرانی رهبر معظم انقلاب پیام ضعف به غرب مخابره می‌کند
خضریان نماینده تهران: رئیس جمهور روز بعد از سخنرانی رهبر معظم انقلاب پیام ضعف به غرب مخابره می‌کند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، علی خضریان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۹ آذر) و در جریان بررسی درخواست ۲۰۰ نماینده مجلس برای دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و در موافقت با دو فوریت این طرح اظهار داشت: نمایندگان مجلس امروز تصمیم گرفتند اقداماتی انجام دهند که مردم از مجلس انقلابی انتظار دارند، زیرا با شعار نمی‌توان برخی امور را انجام داد و باید از ابزار نظارتی استفاده کرد.

وی افزود: در سال ۲۰۱۸ تعداد ۴۵۰ مورد بازرسی از سوی بازرسان سازمان انرژی اتمی انجام شد و در آن زمان آمریکا در برجام حضور داشت؛ این در حالی است که در سال ۲۰۱۹ و همزمان با خروج آمریکا از توافق نامه، امتیازات بیشتری به غربی‌ها داده شد که بر این اساس ۵۲۰ مورد بازرسی صورت گرفت.

نماینده تهران در مجلس تصریح کرد: در قبال کم کاری غربی‌ها، خروج آمریکا از برجام و عدم رفع تحریم‌ها از سوی اروپا، شاهد ارائه خدمات بیشتر توسط افراد غربگرا بودیم.

خضریان گفت: شهید فخری زاده شهید روز چهارشنبه است نه جمعه، زیرا رهبر انقلاب در روز سه شنبه تاکید کردند مسیر حل تحریم‌ها نه از مسیر مذاکره عبور می‌کند، بلکه از مسیر غلبه بر تحریم‌ها عبور می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور روز بعد از سخنرانی رهبر معظم انقلاب عنوان می‌کند آمریکا به بد و خوب تقسیم می‌شود و پیام ضعف مخابره می‌کند؛ همچنین روز پنجشنبه جاسوسی با لبخند معاون وزارت خارجه بدرقه می‌شود و دشمن روز جمعه اقدام به ترور دانشمند بزرگ کشور می‌کند.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: راهبرد جمهوری اسلامی ایران در سیاست خارجی نباید وارد سناریوهای غربی شود؛ از این رو در ایران به جای ارسال پالس ضعف و قرار گرفتن در تله بزرگ صبر استراتژیک که رئیس جمهور عملا به دشمن پیام  و هشدار می‌دهد که می‌توانید در دوران باقیمانده ترامپ هر کاری در این کشور انجام دهید، از سوی مجلس اصلاح خواهد شد و خروج از پروتکل به غربی‌ها این پیام را می‌دهد که دوران بزن در رو تمام شده و دوران پادوهای شما در کشور به پایان رسیده است.

 

فارس

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top