|
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ الأربعاء ١٣ جمادى الثانية ١٤٤٢ Wednesday, January 27, 2021
کد خبر: 1003694
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۹/۹ - ۲۲:۰۲
لایک روز؛ کار خیر فرشید اسماعیلی در شیراز
 فرشید اسماعیلی را می توان جدیدترین خیر حاضر در فوتبال ایران دانست.
فرشید اسماعیلی
اکبر ایمانی لایک روز؛ کار خیر فرشید اسماعیلی در شیراز
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

  به گزارش جام نیوز، فرشید اسماعیلی را می توان جدیدترین خیر حاضر در فوتبال ایران دانست. هافبک استقلالی ها که دور از چشم همه به خانواده ای نیازمند کمک کرده بود، روی خط یک برنامه زنده تلویزیونی  کمک پنهانی اش فاش شد. یک برنامه تلویزیونی در شبکه استانی فارس باعث شد تا حرکت خیر فرشید اسماعیلی، هافبک استقلالی ها دیگر پنهان نماند! جریان از این قرار است که میهمان حاضر در برنامه تلویزیونی مورد نظر که درباره عمل خیرخواهانه همشهری ها و هم استانی های خود مبنی بر تامین مایحتاج لازم برای کمک نیازمندان صحبت می کرد، کار را به پایتخت و هافبک شیرازی استقلالی ها کشاند و حرکت مهم و انسان دوستانه او را رسانه ای کرد.

 

این میهمان وقتی با اصرار مجری برنامه مبنی بر فاش کردن اسم افراد معروف خیر روبرو شد، نام فرشید اسماعیلی را بر زبان آورد و درباره کمک های غیرقابل چشم پوشی او سخن گفت. میهمان مورد نظر در این باره از هافبک استقلالی ها گفت که با او به مانند برادر است و کار بزرگ او را باید تحسین کرد. در این باره باید گفت اسماعیلی اخیرا با اختصاص مبلغی برای اجاره یک خانه مسکونی، به کمک خانواده ای در شیراز آمد تا با این حرکت خود دغدغه بزرگ بدون سرپناه بودن آن ها را برطرف کند و با توجه به اوضاع بازار مسکن در این روزها کاملا پیداست این بازیکن چشم بر مبلغ قابل توجهی بسته است تا بتواند خانواده ای از همشهریان خود را خوشحال کند.

 

البته میهمان حاضر در این برنامه علاوه بر فاش کردن این کمک، گفت فرشید با توجه به علاقه ای که به شماره 8 دارد خوشبختانه 88 بسته حمایتی نیز مهیا کرده تا آن ها را هم در کمپین مهربانی تحویل خانواده های نیازمند حاضر در استان بدهند. هر چند هافبک با اخلاق فوتبال ایران تمایلی نداشت تا کارهای خیرخواهانه او فاش شود اما باید گفت رسانه ای شدن موضوعات این چنینی که واقعیت داشته و به انجام رسیده، شاید بتواند افراد دیگری را نیز تشویق به انجام کارهایی این چنینی کند. چون این حرکت دور از چشم او برملا شده، طبیعتا نمی تواند ریا محسوب شود که هر چند در این باره خیلی ها معتقدند کسی که کار خیری را با ریا فاش می کند باز هم موثر است و می تواند خیلی ها را به انجام اعمالی انسان دوستانه تشویق کند.

 

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top