|
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ الاثنين ٤ جمادى الثانية ١٤٤٢ Monday, January 18, 2021
کد خبر: 1003905
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۴
700 هزار نفر به صف فقرای انگلیس اضافه شد
ایندیپندنت می گوید دولت انگلیس می‌توانست با اقدامات مناسب جلوی رشد فقر در میان مردم این کشور را در جریان شیوع کرونا تا حدی بگیرد اما موفق نشده است.
ضضض 700 هزار نفر به صف فقرای انگلیس اضافه شد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام‌نیوز، تجزیه و تحلیل ها نشان می‌دهد که تقریبا ۷۰۰ هزار نفر در انگلیس در طول شیوع ویروس کرونا به فقر رسیده اند.

به گزارش ایندیپندنت، تحقیقات موسسه لگاتوم نشان داد ۶۹۰ هزار نفر در انگلیس در میانه بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر به جمع فقیران در این کشور اضافه شده اند که باعث می‌شود تعداد کل افراد زیر خط فقر به ۱۵ میلیون نفر یا ۲۳ درصد از جمعیت برسد.

 

بارونس فیلیپا استرود، مدیر اجرایی موسسه تحقیقاتی لگاتوم، می گوید «با توجه به تأثیرات مستدل همه گیر در مشاغل و درآمد خانواده‌ها در سراسر انگلیس، تعجب آور نیست که فقر در حال افزایش است؛ با این حال، تجزیه و تحلیل ما نشان می‌دهد، در زمان بحران، اقدامات دولت می‌تواند از بسیاری از کسانی که در معرض فقر قرار دارند محافظت کند اما لازم است ابزار مناسب و اطلاعات مناسبی را برای اینکار بکار بگیرد.»

 

تجزیه و تحلیل ها نشان داد که افزایش فقر در میان بزرگسالان در سن کار بیشترین مورد را داشته است.

موسسه لگاتوم، می گوید که با افزایش فقر ۱۲۰ هزار کودک انگلیسی بر اساس آمارها، تاثیر بر کودکان ممکن است بیش از حد انتظار باشد.

 

ایندیپندنت در بخش دیگری نوشت که از زمان آغاز همه گیری ویروس کرونا در انگلیس، بسیاری از مردم این کشور به دلایل مختلف از جمله محدودیت‌های اعمال شده برای مقابله با این ویروس، شغل خود را از دست داده اند و در حال حاضر درآمدی ندارند و همین موضوع باعث شده که تعداد افراد فقیر در این کشور افزایش یابد.

 

میزان

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top