|
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ الأربعاء ٦ جمادى الثانية ١٤٤٢ Wednesday, January 20, 2021
کد خبر: 1004061
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۳:۰۰
دو ایراد بزرگ استقلال
  پیشکسوت استقلال گفت: من در بازی استقلال دو ایراد بزرگ دیدم، یکی سانترهای اشتباه و دوم اینکه بازیکنان خیلی کم شوت می زنند
بهتاش فریبا دو ایراد بزرگ استقلال
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

     به گزارش جام نیوز، پیشکسوت استقلال گفت: من در بازی استقلال دو ایراد بزرگ دیدم، یکی سانترهای اشتباه و دوم اینکه بازیکنان خیلی کم شوت می زنند


بهتاش فریبا، پیشکسوت استقلال می گوید هنوز حکمی برای عضویت در هیات مدیره دریافت نکرده است.


بهتاش فریبا در این باره گفت:
هنوز عضو کمیته فنی نیستیم و هیچ خبری نیست. فقط یک خبر منتشر شد و ما حکمی دریافت نکردیم. من در کارهای فنی استقلال هیچ دخالتی ندارم.


او درمورد انتقادهایی که به سبک بازی استقلال می شود هم گفت:
برای اینکه خوب بازی کنیم اول زمین تمرین مناسب باید داشته باشیم،  دوم بدنسازی خوب قبل از شروع فصل، سوم اینکه تفکرات مربی با بازیکن نزدیک شود و چهارم تغییرات کم در تیم است. شما به جز مورد چهارم هیچکدام از این آیتم ها را در استقلال نمی بینید.


وی افزود:
شرایط استقلال یک مقدار از نظر بازیکن نسبت به پارسال بهتر است و اسکلت تیم حفظ شده است ولی هنوز زمین تمرین نداریم، البته در این فصل سال همه تیم ها این وضعیت را دارند. بالاخره مجیدی رفت و تفکر او با محمود فکری فرق داشت و کمی زمان می برد بازیکنان با تفکر او آشنا شوند.من فکر می کنم اکثر تیم ها شرایط استقلال را دارند و  شاید فقط سپاهان بهتر از بقیه فوتبال بازی می کند.


پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه منتقدان این تیم اعتقاد دارند پیشرفتی در فوتبال آبی ها دیده نمی شود هم گفت:
ببینید وقتی همه به تیم استراماچونی می تاختند من گفتم استقلال دارد پیشرفت می کنم، اگر این را نمی دیدم هرگز در مورد آن حرف نمی زدم.من همیشه سعی کرده ام منطقی باشم و آن زمان حمایت کردم چون پیشرفت را دیدم. من در بازی با پیکان پیشرفت استقلال ر دیدم. تاکتیک آقای تارتار این است که فضا را از حریف می گیرد و باهوش ضدحمله می زند. در این شرایط ضربات ایستگاهی، سانتر و شوت تنها راه گلزنی است.  البته استقلال برای این بازی تنها ارسلان مطهری سرزن را داشت که بین 4 دفاع کارش خیلی سخت بود. 


فریبا در پایان گفت:
من در بازی استقلال دو ایراد بزرگ دیدم، یکی سانترهای اشتباه و دوم اینکه بازیکنان خیلی کم شوت می زنند. محمود فکری که خودش یکی از بهترین شوت زن های تاریخ استقلال بوده است و باید تلاش کند به بازیکنان دل و جرات شوت زدن را بدهد. به نظرم مهمترین موضوع در شوت زدن این است که بازیکن دل و جیگر این کار را داشته باشد.  

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top