|
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٢ جمادى الثانية ١٤٤٢ Tuesday, January 26, 2021
کد خبر: 1006903
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۱:۱۹
بهتان روزنامه اعتمادملی به آیت الله مصباح یزدی در سال 88
اما سال‌هاست که صفحه ای از روزنامه اعتماد ملی، ارگان رسانه ای مهدی کروبی در سال 88 دست به دست می شود که در آن  عبارت « اطاعت از احمدی نژاد اطاعت از خداوند است" به آیت الله مصباح یزدی منسوب شده است.
آیت الله مصباح یزدی بهتان روزنامه اعتمادملی به آیت الله مصباح یزدی در سال 88
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، در غروب دوازدهم دی ماه،  روح بلند و ملکوتی فقیه انقلابی فیلسوف مجاهد حضرت آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی به ملکوت اعلی پیوست.

 

این استاد برجسته حوزه علمیه قم سال‌ها به عنوان رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی، نماینده مردم استان خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری، عضو سابق شورای عالی انقلاب فرهنگی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، رئیس سابق شورای عالی مجمع جهانی اهل‌بیت و... خدمات شایسته ای را به نظام اسلامی ارائه کرد.

 

اما سال‌هاست که صفحه ای از روزنامه اعتماد ملی، ارگان رسانه ای مهدی کروبی در سال 88 دست به دست می شود که در آن  عبارت « اطاعت از احمدی نژاد اطاعت از خداوند است" به آیت الله مصباح یزدی منسوب شده است.

این در حالی که عبارت منسوب به آیت الله مصباح یزدی، کاملا دروغ بوده و حتی در متن خبر نیز کلمه ای از محمود احمدی نژاد دیده نمی‌شود تا مشخص شود اصلاح طلبان برای تخریب این مجاهد و عالم فرهیخته از هیچ دروغی دریغ نمی کردند.

 

متن خبر روزنامه اعتماد ملی به شرح ذیل است:

 

"مدیر موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) در جمع گروهی از هنرمندان بسیجی در موسسه تحت سرپرستی اش گفت: «عموم مردم لزوم و اهمیت ولایت فقیه را درک می کنند ولی برخی خواص مسوولیت پذیر رهبری را مانند رئیس جمهوری یک شخصیت سیاسی و نفر اول در کشور می دانند در حالی که این دو تعریف تفاوت ماهوی با یکدیگر دارد.» وی با اشاره به اینکه ولی فقیه جانشین امام زمان(عج) بوده ولی رئیس جمهوری را مردم انتخاب می کنند، یادآور شد: «وقتی رئیس جمهوری از جانب رهبری نصب و تایید می شود به عامل او تبدیل شده و از این پرتو نور بر او نیز تابیده می شود.» وی افزود: وقتی ریاست جمهوری حکم ولی فقیه را دریافت کرد اطاعت از او نیز چون اطاعت از خداست. این استاد حوزه علمیه قم با اشاره به جریانات اخیر کشور تصریح کرد: «سلسله جنبان این قضایا هرکه بود درصدد حذف ولایت فقیه از نظام سیاسی کشور بود.» وی ولایت فقیه را روح انقلاب و مشخصه این حکومت ذکر کرد و گفت: دشمنان می خواستند یا این رکن اساسی را حذف یا تضعیف و کمرنگ کنند که در این جریان برخی آگاهانه و برخی فریب خورده اقدام به این امر کردند.

به گزارش رجانیوز وی ادامه داد: ولایت فقیه به دلیل آنکه دارای پرتویی از انوار امام زمان(عج) است و مردم نیز به دلیل اینکه او را جانشین بحق ولیعصر(عج) می دانند، اطاعت از او را همچون اطاعت از امام عصر بر خود لازم می دانند. وی براساس خطبه یی از حضرت علی(ع) حقوق والی و سرپرست جامعه بر مردم را بزرگ ترین حق مردم بر مردم ذکر کرد و گفت: رهبر وقتی قانون را تایید می کند بنابراین همه مصوبات قانونی همچون نماز و روزه بر مردم واجب می شود که این از حقوق والی بر مردم است. وی افزود: آنچه پس از پیروزی انقلاب اسلامی رخ داد این است که مردم اطاعت و محبت به ولایت فقیه را اطاعت و محبت به خداوند می دانند که در هیچ جای دنیا چنین چیزی وجود ندارد."

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top