|
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ الجمعة ٨ جمادى الثانية ١٤٤٢ Friday, January 22, 2021
کد خبر: 1008196
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۹:۳۴
از دست رفتن پایگاه مردمی ارتش رژیم صهیونیستی!
یک روزنامه رژیم صهیونیستی با انتشار مقاله‌ای از افزایش بی‌اعتمادی به ارتش این رژیم و پیامدهای آن هشدار داد.
اسرائیل  از دست رفتن پایگاه مردمی ارتش رژیم صهیونیستی!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز به نقل از رای الیوم، اعتماد صهیونیست‌ها به ارتش خود از ۹۰ درصد به ۸۱ درصد کاهش یافته است که این امر از سال ۲۰۰۸ تاکنون بی‌سابقه است.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» در مقاله‌ای با اشاره به این موضوع نوشت: اینکه کرونا را عامل کاهش بی‌اعتمادی به ارتش اسرائیل معرفی می‌کنند تنها یک بهانه است و کسانی که فرماندهانی را روی کار آورده‌اند که بر مسائل مهمی مثل مرگ «ایفتار یوسفی» در وادی حلیزون یا زخمی شدن شدید «مغلان عیلی حیوت» دیگر نظامی ارتش سرپوش می‌گذارند، اکنون از نتایج آن نباید غافلگیر شوند.

این روزنامه نوشت که در صورت وجود اعتماد به ارتش اسرائیل همگان تعداد زخمی‌ها و کشته‌های جنگ را می‌پذیرند و آماده اعزام فرزندان خود به خدمت نظامی هستند و از خطاهای نظامی چشم‌پوشی می‌کنند و اعتماد صهیونیست‌ها به ارتش خود عملا به معنای اعتماد به مسئولان بزرگ‌ترین نهاد این رژیم است.

به نوشته این روزنامه، سال گذشته اعتماد صهیونیست‌ها به ارتش خود از ۹۰ درصد به ۸۱ درصد کاهش یافت که از سال ۲۰۰۸ پس از جنگ دوم لبنان بی‌سابقه بوده است و پس از آن «افیف کوخافی» رئیس ستاد مشترک ارتش پیام‌هایی دریافت کرد مبنی بر اینکه در برخورد با مسائل خطرناک اشتباه کرده که باعث مخدوش شدن چهره ارتش و بی‌اعتمادی مردم به آن شده است.

در این مقاله همچنین به نامه یکی از مدرسان دانشکده نظامی در الجلیل به کوخافی اشاره و آمده است که شمار زیادی از مدرسان تا حد زیادی انگیزه خود برای تربیت شاگردان خود جهت خدمت نظامی در یگان‌های رزمی را از دست داده‌اند و خود این مدرس نیز شخصا توصیه به شاگردانش درباره اهمیت خدمت در یگان‌های نظامی را متوقف کرده است.

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top