|
پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ الخميس ١٣ رجب ١٤٤٢ Thursday, February 25, 2021
کد خبر: 1008918
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۱۱/۴ - ۰۰:۰۴
سرنوشتی بدتر از شکست در انتظار ترامپ
محاکمه ترامپ و محروم شدن او از امکان نامزد شدن برای انتخابات ریاست‌جمهور در واقع مرگ جاه‌طلبی‌های سیاسی او است که بدترین توهین به شخص وی تلقی می‌شود.
سرنوشتی بدتر از شکست در انتظار ترامپ  سرنوشتی بدتر از شکست در انتظار ترامپ
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز به نقل از العالم،در سایه سیاست‌های "دونالد ترامپ"، جهان چهار سال شاهد آشوب و تنش و نگرانی بود و حالا ایالات متحده رئیس‌جمهور جدید خود را انتخاب کرده که البته با چالش‌های بزرگی در عرصه داخلی و بین المللی مواجه خواهد شد.

قدر مسلم آن است که ترامپ میراثی دردسرساز و چالش‌های بزرگی در سطح داخلی برای " جو بایدن" به جای گذاشته و آمریکا را بر لبه پرتگاه رسانده است. سخنرانی بایدن در مراسم تحلیفش به وضوح بیانگر این بحران بود که آمریکایی‌ها را که دچار دودستگی شده‌اند به وحدت فراخواند.

لذا مهم‌ترین ماموریت بایدن بهبود اوضاع داخلی ایالات متحده و تمرکز بر مسائل داخلی کشور است و این ماموریت آسانی نیست به‌ویژه اینکه حامیان ترامپ بمب ساعتی هستند که هر لحظه امکان منفحر شدن در آمریکای دچار دودستگی وجود دارد.

اما ترامپ که از کاخ سفید رفت همچنان یک نبردی سخت پیش روی خود دارد. چرا که "نانسی پلوسی" رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرده که دموکرات‌ها به برداشتن گام‌هایی جهت محاکمه ترامپ ادامه خواهند داد. او گفته است: " متحد شدن به معنای آن نیست که تحریک به شورش رئیس‌جمهوری سابق فراموش شود، او باید پاسخگو شود و مسئولیت ما هم دفاع از قانون اساسی ایالات متحده است."

مجلس نمایندگان آمریکا، هفته گذشته ترامپ را در ارتباط با یورش هفته پیش به کنگره به اتهام "تشویق شورش" استیضاح کرد. او اولین رئیس جمهور در تاریخ این کشور است که دو بار استیضاح شد. ترامپ که جمهوری خواه است اکنون در سنا با محاکمه روبروست و اگر محکوم شود ممکن است برای همیشه از امکان شرکت در انتخابات محروم شود.

محاکمه ترامپ و محروم شدن او از امکان نامزد شدن برای انتخابات ریاست‌جمهور در واقع مرگ جاه‌طلبی‌های سیاسی او است که بدترین توهین به شخص وی تلقی می‌شود.

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top