|
پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ الخميس ١٣ رجب ١٤٤٢ Thursday, February 25, 2021
کد خبر: 1009346
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۲۳:۵۲
پرسپولیس استعلام گرفت؛ گل آلومینیوم آفساید بود!
 باشگاه پرسپولیس به گل اول آلومینیوم در بازی امروز اعتراض دارد
پرسپولیس پرسپولیس استعلام گرفت؛ گل آلومینیوم آفساید بود!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، باشگاه پرسپولیس در حال آماده سازی گزارشی علیه کمک داور بازی امروز این تیم مقابل آلومینیوم اراک برای ارائه به کمیته داوران است.

 

آنچه باعث اعتراض پرسپولیسی هاست، به تصمیم کمک داور در صحنه گل اول آلومینیوم برمی گردد. آنها مدعی هستند در این صحنه بازیکن آلومینیوم در تله آفساید بوده و کمک داور به اشتباه پرچم نزده است. باشگاه پرسپولیس فیلم صحنه گل اول آلومینیوم را به سه کارشناس داوری هم نشان داده و گویا دو نفر از این کارشناسان هم اعلام کرده اند بازیکن زننده گل در این صحنه موقع ارسال توپ نیم بدن از مدافعان پرسپولیس جلوتر بوده است.


تصاویری که از تلویزیون پخش شد نمی تواند ملاک کارشناسی قرار بگیرد چون در هیچ صحنه ای ارسال کننده توپ و بازیکنانی که در محوطه جریمه ایستاده اند موقع زده شدن ضربه، با هم دیده نمی شوند اما گویا باشگاه پرسپولیس با دوربین دیگری از این گل فیلم گرفته و آن فیلم را برای کارشناسان ارسال کرده که دو نفر از آنها رای به جلو بودن مدافع آلومینیوم داده اند و یک کارشناس دیگر نظر قطعی نداده است.

 

به گفته یکی از مدیران پرسپولیس آنها در حال تکمیل مدارک برای اعتراض به کمیته داوران هستند.
امروز آلومینیوم با نتیجه 2 بر یک پرسپولیس را شکست داد. سید وحید کاظمی با کمک محمد عطایی و علی احمدی قضاوت این بازی را برعهده داشتند.

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top