|
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ الجمعة ٢١ رجب ١٤٤٢ Friday, March 5, 2021
کد خبر: 1010563
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۹:۲۰
معضل چندش‌آور بریتانیایی‌ها
بریتانیا ظاهرا با بحران جدید و در حال تشدید مدفوع سگ دست و پنجه نرم می‌کند!
سگ معضل چندش‌آور بریتانیایی‌ها
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، نشریه «گلاسترشایر گزت» اعلام کرد ده‌ها تن از خوانندگانش از «نقاط پرتراکم مدفوع» شکایت کرده‌اند که طی قرنطینه ملی بدتر هم شده که احتمالا به سبب افزایش بالای سرپرستی سگ‌ها در بریتانیا طی سال گذشته بوده است. 

 

یکی از خوانندگان گفت: «هیچ وقت نفهمیدم چرا کسی دردسر این را به جان می‌خرد که مدفوع سگش را در کیسه کند ولی بعد آن کیسه را به نحوی مناسب دور نیندازد که بعد ما شاهد آویزان شدن چنین کیسه‌ای از درختی یا چیزی شبیه این باشیم؛ کثافتی مادون انسان!» 

 

در اسکس، ساکنان دهکده تیپتیری از دیدن صحنه «کاملا چندش‌آور مدفوع‌های آویزان» بر شاخه‌های درختی به خشم آمدند. 

 

لین وایت، که شغلش گرداندن سگ‌هاست، به نشریه «دیلی گزت» اسکس گفت: «من از دیدن میزان کیسه مدفوع سگ‌های رها شده در آن جا مشمئز شدم. مردم باید بفهمند مدفوع سگ به این میزان سمی و حتی خطرناک است. واقعا چندش‌آور است.»

 

طی تابستان، باشگاه سگ‌های خانگی گزارش کرد مراجعات برای سرپرستی سگ‌های این مجموعه ۱۸۰ درصد افزایش داشته و در همین حال جامعه سلطنتی جلوگیری از ظلم به حیوانات گفته شاهد افزایش شش برابری بازدیدها از صفحات مجازی سرپرستی سگ‌های خود است.

 

اما افزایش سرپرستی سگ‌ها ظاهرا به گونه‌ای غیر قابل اجتناب منجر به شدت گرفتن بحران فعلی مدفوع سگ شده است، بحرانی که آن قدر در بلک‌پول وخیم شده که شورای شهر «گشت‌های مدفوع سگ» به راه انداخته تا کسانی که مدفوع سگ خود را جمع نمی‌کنند، صد پوند جریمه کند. 

 

یکی از ساکنان محلی به «لنکشایر لایو» گفت: «وضعیت خیابان‌هایی که ما در آن‌ها زندگی می‌کنیم خیلی بد شده و هر متر یک مدفوع دیده می‌شود. معمولا خارج خانه من هم چند بار در هفته مدفوع جا گذاشته می‌شود. کوچک‌ترین پسر من معلول است و بیرون بردن او برای تمرین کاری اساسی برای فعال و سالم نگه داشتن او است اما وضعیت خیابان‌ها مانند میدان مین شده است و گهگاه باید راه خود را از میان این مین‌ها بیابیم.» 

 

در جنوب غرب بریتانیا، «دیون لایو» گزارش کرد ساکنان محل بنا دارند «اعتراضات علیه مدفوع» را مقابل مرکز بوراتور دارتمور برگزار کنند چرا که کیسه‌های مدفوع در سراسر دریاچه و روی نرده خانه‌های مردم دیده می‌شود.

 

106

کلیدواژه ها:
کرونا  |  سگ  |  بریتانیا  | 
انتخابات ۱۴۰۰ ار اس اس آر اس اس
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top