|
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ الجمعة ٢١ رجب ١٤٤٢ Friday, March 5, 2021
کد خبر: 1012151
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۱۶:۴۲
مقام آمریکایی: با تهدید ایران، دولت بایدن عقب نشینی می‌کند
رئیس سابق اطلاعات ملی آمریکا گفت ایران نشان داد که می‌تواند به دولت بایدن فشار آورد تا امتیازات مربوط به برنامه سلاح‌های هسته‌ای خود را بدست آورد.
بایدن  مقام آمریکایی: با تهدید ایران، دولت بایدن عقب نشینی می‌کند
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، ریچارد گرنل، رئیس سابق اطلاعات ملی آمریکا، با انتقاد از دولت جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده در برخورد با برنامه هسته‌ای ایران، گفت: «ایران نشان داد که می تواند به دولت بایدن فشار آورد تا امتیازات مربوط به برنامه سلاح‌های هسته‌ای خود را بدست آورد».

 

گرنل در مصاحبه‌ای با فاکس نیوز، گفت: «ما تهدیدهای مقام‌های ایرانی را طی دو روز گذشته مشاهده کرده‌ایم. آنها گفته‌اند که اگر همه تحریم‌ها را لغو نشود، اجازه نمی‌دهند بازرسان آژانس بین المللی برگردند. ما در حال حاضر یک سیستم بازرسی بسیار ضعیف در آنجا داریم».

 

گرنل گفت: «من فکر می کنم درسی که ایرانیان آموخته‌اند این است که اگر از تهدید علیه ایالات متحده استفاده می کنند، دولت بایدن عقب نشینی می کند و پاسخ تهدید را به آنها نمی‌دهد.».

 

از طرفی مایک ترنر، نماینده جمهوری‌خواهان نیز گفت: «برنامه رادیكال سیاست خارجی بایدن، سیاست ما را در خاورمیانه وارونه جلوه داده است و با بازگشت به توافق هسته‌ای راهی را برای ایران هموار کرده که به یک كشور هسته‌ای تبدیل شود».

 

این مقام جمهوریخواه از سیاست دوران باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده به دلیل نادیده گرفتن متحدان ایالات متحده نیز به شدت انتقاد کرد.

 

ترنر در اظهارات خود به «فاکس نیوز» افزود: «با بازگشت دولت بایدن به این توافق هسته‌ای، آنها به ایران توانایی تبدیل شدن به یک کشور هسته‌ای را می‌دهند. علاوه بر تعامل با ایران، دولت بايدن به سوی چين گام برداشته است چین که یکی دیگر دشمنان آمريكا به شمار می‌رود».

 

او گفت: «این اقدامات بزرگترين نقطه ضعف ما در عملکرد و حمایت از اقتصاد به شمار می‌رود. دولت بایدن به متحدان ما پشت كرده و با مخالفان آمریکا تعامل دارد».

 

106

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

بعضی از این امریکایی‌ها در بیشرفی و دروغ و پست فطرتی و برتری جویی و اعمال خلاف قانون و حق و منطق و تعهد ، حدو مرز نمیشناسند و به هیچ صراطی مستقیم نیستند این بیشرفان فکر میکنند هر عمل غیر قانون و تهدید و تجاوز و ترور و دخالت انها قابل توجیه است زیرا چندین کشور مزدور و هزاران رسانه مزدور جیره خوار با دروغ بیشتر سریعا ان را بزک و تایید و تبلیغ و توجیه میکنند و سازمان‌ها و قوانین جهانی هم که با پول و برای خدمت به غرب تشکیل شدند یا طرف شیطان را میگیرند یا اگر مسئله خیلی عیان و رسوا باشد سکوت میکنند ، دیگر چهره امریکا عیان شده و مزدوران رسانه ای و دروغ‌ها و وارونه سازی‌ها به کارش نخاهد امد ، امریکا وجهه دروغینش از بین رفته و شعارهای دروغینش عیان شده و امروز در مقابل افکار عمومی دنیا مشروعیت ندارد و در موضع باطل و شیطانی ایستاده و پافشاری در این موضع به خودش خسارت میزند و دیگر نمیتواند سلطه جویی و فساد و جنایت و تجاوزات و اعمال غیر قانونی و بیشرفیش را لاپوشانی کند و به رسانه‌ها و مزدورانش امید وار باشند که بازهم بتوانند حقایق را به نفع امریکا وارونه کنند امروز امریکا در موضع حکومتی فاسد و جنایت کار و بد عهد و دروغگو و تروریست ضد حقوق بشر ضد دموکراسی و لاشخور ایستاده و دیگر نمیتواند چهره شیطانیش را مخفی کند و ان را وارونه و به طرف مقابلش نسبت دهد این سیاست شیطانی دیگر سوخته

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

انتخابات ۱۴۰۰ ار اس اس آر اس اس
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top