|
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٥ ربيع الثاني ١٤٤٢ Tuesday, December 1, 2020
کد خبر: 103834
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۰۵/۲۹ - ۲۳:۰۵
خاطرات عاشقانه بازیگر خجالتی مشهور
دفترچه خاطرات بازیگر هالیوودی سینمای آمریکا،«ریچارد برتون»، که در آن به رابطه و ازدواجش با «الیزابت تیلور» اشاره کرده است، پائیز امسال منتشر می شود.
 خاطرات عاشقانه بازیگر خجالتی مشهور
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام فرهنگی اجتماعی؛ بی بی سی نوشت: در دفترچه خاطرات روزانه «ریچارد برتون» که پاییز امسال منتشر خواهد شد، به صورتی بی پرده رابطه وی و «الیزابت تیلور» روایت شده است.

ریچارد برتون(بازیگر هالیوود)، پیش از مرگش در ۵۸ سالگی در سال ۱۹۸۴، در دفترچه های جیبی، تقویم رومیزی و برگه های کاغذی اش بیش از ۴۰۰ هزار کلمه خاطره نوشت. بخش زیادی از این نوشته ها به رابطه پرفراز و نشیب او با تیلور از جمله دوبار ازدواجش با وی اختصاص دارد. برتون همچنین به صراحت درباره مشروب خواری و احساسات متغیرش نسبت به استعداد و حرفه بازیگری خود که او را به چنان سطحی از موفقیت رسانده بود، خاطره نوشته است.

 

رابطه برتون- تیلور در سال ۱۹۶۳ آغاز شد، زمانی که یکدیگر را در جریان ساخت فیلم «کلئوپاترا»، که در آن زمان پرخرج ترین فیلم تاریخ سینما بود، ملاقات کردند. درست مثل نقش هایی که در این فیلم بازی کردند، یعنی مارک آنتونی و کلئوپاترا، خود آنها نیز مشهور ترین زوج در دنیا شدند

.

از آنجا که هر دوی آنها همسر داشتند، رابطه عاشقانه آنها با انتقادهای فراوان روبرو شد، و واتیکان نیز آن ها را نکوهش کرد

.

الیزابت تیلور و ریچارد برتون پس از جدایی از همسران خود، در سال ۱۹۶۴ برای اولین بار، با هم ازدواج کردند و زندگی مشترکشان تا ۱۹۷۴ ادامه داشت. سپس بار دیگر در سال ۱۹۷۵ ازدواج کردند و پس از چند ماه دوباره از هم جدا شدند. ریچارد برتون مجموعا پنج بار ازدواج کرد

.

ریچارد برتون، در اوت ۱۹۷۱ نوشت: «بی علاقگی ام به حرفه ام، در گذشته، حال یا آینده تقریبا یکسان است. فکر می کنم که در تمام عمرم، از بازیگر بودنم، در دل، خجالت زده ام و هر قدر پیرتر می شوم خجالت زده تر می شوم.»

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top