|
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ السبت ٧ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Saturday, October 24, 2020
کد خبر: 103907
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۰۵/۳۰ - ۰۰:۲۲
تحریم کالاهای صهیونیستی توسط کلیسای کانادا
کلیسای متحد کانادا در حکمی تمامی کالاهای ساخت رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی کرانه باختری رود اردن و قدس را صادر کرد.
 تحریم کالاهای صهیونیستی توسط کلیسای کانادا
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام دینی؛ کلیسای متحد کانادا که بزرگترین کلیسای پروتستان کانادابه شمار می رود، حکم تحریم کالاهای تولید شده رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی کرانه باختری و قدس را تصویب کرد.

 

حکم کلیسای پروتستان کانادا که بزرگترین کلیسای این کشور به شمار می رود، پس از  شش ساعت گفت و گو و تبادل نظر صادر شد.

 

شورای گروه کاری این کلیسا بر تحریم همه تولیدات رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی به توافق رسیده  و اشغال اراضی فلسطین توسط رژیم اسراییل را چالش بزرگ حل و فصل سیاسی در خاورمیانه برشمرده است.

 

گرجرسون سخنگوی این کلیسا افزود: فشارهایی از سوی اقلیت های یهودی علیه این حکم اعمال شد اما شورای کلیسا، موضع گیری قاطع اتخاذ کرد و علیرغم فشارها، به حمایت از این تحریم ها برخاست.

 

وی خاطرنشان کرد: شورای کلیسای متحد کانادا روز جمعه برای دومین بار  این حکم را به رای گیری خواهد گذاشت تا ضمن حمایت دوباره از آن، به سندی موثق، رسمی و نهایی برای کلیسا تبدیل شود.

براساس مرکز آمار کانادا تعداد اعضای گروه کاری کلیسای متحد کانادا، به 350 نفر و اعضای کلی این کلیسا به چیزی در حدود سه میلیون نفر می رسد.

 

رییس شورای کلیسای متحد کانادا پیشتر در دفاع از این گزارش اعلام کرده بود که درخواست تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی در راستای سیاست این شورا صورت می گیرد که معتقد است توقف شهرک سازی ها گام مهمی در برقراری صلح بین فلسطینی ها و اسراییلی هاست.

Shafaqna

445

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top