|
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ الجمعة ٨ جمادى الثانية ١٤٤٢ Friday, January 22, 2021
کد خبر: 103980
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۰۵/۳۰ - ۱۳:۳۹
حمله دانش آموزان به معلم خود
روزانه 90 دانش‌آموز بخاطر درگیری، به خانه فرستاده می‌شوند. آمارهای تکان‌دهنده، خشونت فزاینده را در مدارس نشان می‌دهد. دانش آموزان ابتدایی، بیشتر از دانش آموزان راهنمایی، به معلمان خود حمله کرده‌اند. تعداد افراد تعلیقی، در مناطق ثروتمند کشور، به شدت در حال افزایش می‌باشد.
  حمله دانش آموزان به معلم خود
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام فرهنگی اجتماعی؛ جام انگلیسی:  آمارهای رسمی فاش ساخت که روزانه 90 کودک بخاطر حمله توسط معلم یا همکلاسی به خانه فرستاده می‌شوند.

 

بدترین وضعیت رفتاری، در قسمت‌های شلوغ و پرجمعیت کشور قابل مشاهده است. معلمان، از والدین انتقاد می‌کنند که آنها را مجهز به مهارت‌های اجتماعی مورد نیازشان نکرده‌اند.

 

سال گذشته، مدارس ابتدایی، تقریبا 300 دانش آموز 11 سال و کوچکتر را از مدرسه بخاطر خشونت، اخراج کرد و 17.000 نفر را تعلیق کرد. این بدان معنا است که در ایام 2010/11، 90 دانش آموز بخاطر حمله به کارمند یا دانش آموزی در مدرسه، از مدرسه بیرون شدند.

 

مدارس 10.000 مرتبه بخاطر اختلال در درس و 6.390 مرتبه بخاطر سوء رفتار کلامی، مانع دانش آموزان در مدرسه شدند. صدها دانش آموز نیز بخاطر سایر تخلفات جدی از قوانین مدرسه همچون زورگیری، نژادپرستی، بدرفتاری جنسی، دزدی، مصرف مواد مخدر، الکل و آسیب به اموال مدرسه، از مدرسه بیرون شدند.

 

این آمارها که توسط اداره آموزش و پرورش منتشر شد، نشان می‌دهد در حالی که تعدادی از دانش‌آموزان مدرسه راهنمایی از مدرسه اخراج یا تعلیق شدند و این سیاست شکست خورده است، در مدرسه ابتدایی وضعیت بخصوص در مناطق پرجمعیت، بدتر می‌باشد. تعداد افراد تعلیقی، در مناطق ثروتمند کشور، به شدت در حال افزایش می‌باشد.

 

این اطلاعات، تنها چند روز پس از آن منتشر شد که روانشناسی هشدار داد که ترس والدین از تأدیب کودکان خود باعث می‌شود که نسلی سرکش و متمرد پرورش یابند.

 

جام انگلیسی در پایان به نقل از دیلی میل با تأکید بر اینکه دانش آموزان ابتدایی، بیشتر از دانش آموزان راهنمایی به معلمان خود حمله کرده‌اند نوشت: «معلمان، معمولا والدین را بخاطر مشکلات بی‌نظمی سرزنش می‌کنند. نظرسنجی که اخیرا انجام شد، دو سوم از معلمان، به حمایت ضعیف والدین از مسائل انضباطی، اشاره داشتند. تعلیق از مدرسه، به طور میانگین 2.4 روز بوده است، اما برای 2.900 نفر بیش از دو هفته نیز ادامه داشته است.»

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top