|
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ الثلاثاء ٢٣ ذو القعدة ١٤٤١ Tuesday, July 14, 2020
کد خبر: 104143
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۹
فال چهارشنبه 01 شهریور 1391
فال روزانه فال هر روز فال روز فال چهارشنبه 01 شهریور 1391
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید
 
فروردین

امروز، روز صلح و آرامش است. دوست داريد از سر و صدا دور باشيد و در خانه بمانيد و استراحت كنيد. اگر ديگران از شما درخواست غير قابل انتظاري دارند مي توانيد مودبانه آن را رد كنيد زيرا امروز مي توانيد انرژي تان را شارژ كنيد و به آينده فكر كنيد.

اردیبهشت

مسائل مالی به دو دلیل با مانع روبرو شده اند. زیرا از کارهایی که انجام می دهید پولی به دست نمی آید و دیگر این که لازم است که بدانید در کاری که می خواهید انجام دهید تا چه اندازه حمایت می شوید . حتی در حال حاضر احساس تنهایی می کنید و با همسرتان هیچ حرفی نمی زنید.

خرداد

امروز آماده ايد تا حساب شده ريسك كنيد و به دنبال ماجراجويي هستيد، نتيجه يك تصميم جسورانه را ارزيابي مي كنيد و فكر مي كنيد كه آيا بايد شرايطي را كه با سرعت تصميم گرفته ايد ترك كنيد دوباره به دست آوريد؟! خوشبختانه نمي توانيد برگرديد، تنها چيزي كه در حال حاضر به طور موقتي از آن رنج مي بريد نبود شجاعت و دليري است. هرگز نترسيد، شجاعت دوباره بر مي گردد.

تیر

شاید محدودیت ها و حد و حدود از بین برود اما لازم نیست نگران باشید.در حقیقت شما موفق می شوید.مخصوصاً اگر در رابطه با روابط عاشقانه باشد.معمولاً آنقدر سخت گیر هستید که هر کسی را نمی پذیرید.

مرداد

امروز توانايي زيادي براي برقراري ارتباط با ديگرن داريد. خصوصاً‌ وقتي راجع به مسائلي كه بسيار برايتان حائز اهميت است صحبت مي كنيد. مطمئن شويد كه هر از چند گاهي نيز به ديگران اجازه صحبت كردن را مي دهيد! هم چنين امروز، روز خوبي براي رسيدگي به اوراق كاري مربوط به مسائل مالي مي باشد، به طور مثال حساب بانيك و يا برنامه ريزي و پيش بيني بودجه براي باقي ماه را بررسي كنيد.

شهریور

امروز به راحتی می توانید صحبت کنید و حرف هایتان را برای دیگران بازگو کنید.البته به سختی می توانید دست از صحبت بردارید زیرا حرف های زیادی برای گفتن دارید.درسخنرانی ها.مصاحبه ها موفق  هستید به شرطی که هرازگاهی دست از صحبت بکشید و به دیگران فرصت دهید.

مهر

امروز خورشید وارد علامت خاکی باکره میشود که حاکم بر خصوصی ترین بخش های چارت شماست.این بدان معناست که هر ازچند گاهی می خواهید مطالبی را برای خودتان بررسی کنید و اگر در طی چند هفته آینده افراد دیگری در اطراف شما باشند ، شما احساس نا آرامی و ناراحتی خواهید کرد.اگر واقعاً تنها بودن تان ضروری است سعی کنید از راه و روش هایی استفاده کنید که بتوانید برخی اوقات خلوت خود را حفظ کنید، در غیر این صورت به شدت احساس عصبی بودن و ناآرامی میکنید.

آبان

مراقب باشید که با یکی از دوستان و یا آشنایان دعوا نکنید.شاید بیشتر از شما بدانند و تجربه داشته باشند وبعدها به کمک آن ها احتیاج پیدا کنید.به این موضوع بیشتر به عنوان تمرین انسانیت نگاه کنید تا پذیرفتن شکست.

آذر

امروز خورشيد به خانه خاكي شهريور وارد مي شود كه اين خانه نقش اجتماعي شما و ارتباطتان با افراد مسند قدرت مي باشد بعضي از شماها ممكن است موقعيت خيلي عالي براي درخشيدن در هفته هاي آتي داشته باشيد. اگر هنوز هدفتان تعالي است بدنبال حمايت كسي كه نمونه و مشوق خوبي براي شما مي تواند باشد بگرديد.

دی

احتياج به كسي داريد تا از شما حمايت كند و خوشبختانه شخصي به ملاقاتتان مي آيد يا به جايي دعوت مي شويد كه شما را واقعاً خوشحال خواهد كرد. سعي كنيد از فرصت استفاده كنيدو با گروه دوستان بيرون برويد زيرا بيرون رفتن دو نفر در حال حاضر كار زياد جالبي نيست. شايد حرف هاي زيادي براي گفتن داشته باشيد اما اول صبر كنيد تا همه سكوت كنند.

بهمن

امروز خورشید به شهریور می رود و قسمتی از چارت شما که به شرکای شغلی مسائل ایمنی و انجام کارهای پر خطر مربوط می شود . اگر سعی دارید به اوضاع مالیتان رسیدگی کنید شاید بهتر است که در هفته های آینده با مسوول بانک یا مشاور مالی خود صحبت کنید .  همچنین اگر با مسوول امور اداری در تماس باشید این شخص می تواند به شما کمک کند تا به خوبی پیشرفت کنید . تا زمانی که با این شخص صحبت می کنید این موضوع را در نظر داشته باشید که او یک موجود زنده است نه یک ماشین .

اسفند

شما ممکن است توجه تان به چهره جدیدی جلب شود این شخص از خود حالتی روحانی و جذاب بروز می دهد . اگر وقت آزاد ندارید که به او نزدیکتر شوید از او دور شوید حرارت او شما را خواهد سوزاند.

 

کلیدواژه ها:
لینکدونی
خبرهای داغ
لینکدونی
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top