|
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ الأحد ٢١ ذو القعدة ١٤٤١ Sunday, July 12, 2020
کد خبر: 104196
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۰۵/۳۱ - ۲۱:۰۹
قتل دختر جوان به خاطر سه کلمه!!!
 قتل دختر جوان به خاطر سه کلمه!!!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

کشکول؛ پایگاه خبری پلیس نوشت: 23 اسفند سال گذشته مأموران کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس از طریق مرکز فوریت های پزشکی بیمارستان تهرانپارس در جریان انتقال دختر جوان 19 ساله ای به بیمارستان قرار گرفتند که مورد اصابت ضربات متعدد چاقو قرار گرفته است

با وجود انجام اقدامات درمانی ، به علت شدت جراحت های وارد شده به ناحیه گردن ، این دختر 19 ساله فوت کرد و پرونده به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران و برای انجام تحقیقات تخصصی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

در تحقیقات اولیه مشخص شد که این دختر جوان توسط جوانی به نام پیمان . پ 23 ساله مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است . مقتول قبل از مرگ خود و زمانی که توسط عوامل اورژانس در حال انتقال به بیمارستان بوده ، به آنها عنوان داشته که توسط پیمان مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است .

بلافاصله محل سکونت پیمان در منطقه خاک سفید مورد شناسایی قرار گرفته ، اما با حضور کارآگاهان در محل و انجام تحقیقات محلی مشخص شد که متهم پس از ارتکاب جنایت و به همراه تمامی اعضای خانواده خود از این محل متواری شده است .

همزمان با انجام تحقیقات پلیسی جهت دستگیری متهم ، با انتقال جسد مقتول به پزشکی اعلام شد که با وجود اصابت 46 ضربه چاقو به قسمت های مختلف بدن مقتول ، از این تعداد ضربه تنها یک ضربه وارد شده به ناحیه گردن و همچنین دو ضربه وارد شده به قلب باعث مرگ مقتول شده اند .

با متواری شدن متهم از محل سکونت خود ، کارآگاهان اداره دهم در ادامه تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که متهم از تهران متورای شده و در شهرهای غرب کشور مخفی شده است . سرانجام با انجام تحقیقات دامنه دار پلیسی ، آخرین مخفیگاه متهم در غرب کشور مورد شناسایی قرار گرفت و متهم 27 مرداد دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ انتقال داده شد .
متهم در تحقیقات اولیه ضمن اعتراف صریح به قتل ، در خصوص انگیزه خود در ارتکاب این جنایت تنها به نوشتن سه کلمه اکتفا کرد ؛ وی در پاسخ این سؤال به کارآگاهان گفت : وابستگی شدید عاطفی ! .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده - معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ - با اشاره به زمان دستگیری متهم عنوان داشت: تحقیقات در خصوص این پرونده در مراحل مقدماتی قرار داشته و متهم 28 مرداد به دادسرای امور جنایی اعزام و با توجه به اعتراف صریح به ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم قرار گرفته است .

446

کلیدواژه ها:
لینکدونی
خبرهای داغ
لینکدونی
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top