|
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ الخميس ١٨ ذو القعدة ١٤٤١ Thursday, July 9, 2020
کد خبر: 104333
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۲
ده هزار امضا از سوی اقلیت مسلمان نیویورک برای حمایت از مسلمانان روهنگیا
دکتر «ابراهیم نجم» مشاور مفتی مصر که در نیویورک به سر می برد، اقدام به جمع آوری ده هزار امضا از سوی اقلیت مسلمان کرد، تا آنها را برای «بان کی مون» دبیر کل سازمان ملل متحد و وزارت امور خارجه ی آمریکا بفرستد.
 ده هزار امضا از سوی اقلیت مسلمان نیویورک برای حمایت از مسلمانان روهنگیا
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

جام دینی؛ مسلمانان نیویورک تعداد ده هزار امضا در حمایت از مسلمانان روهنگیا جمع آوری کردند که هدف از جمع آوری این امضاها ایجاد فشارهای ملی و دیپلماتیک بر دولت برمه است که کشتارهای صورت گرفته علیه روهنگیا را متوقف نماید.
دکتر «ابراهیم نجم» که امامت نماز عید فطر مسلمانان نیویورک را بر عهده داشت، بعد از به جای آوردن نماز و خواندن خطبه ی نماز عید، تاکید کرد که اقلیت مسلمان در آمریکا از نظر امکانات و توانایی ها، قدرت آن را دارند که در حمایت از مسایل مهم جهان اسلام، دارای نقش اساسی باشند.
وی همچنین خاطر نشان کرد: کشتارهایی که در حق مسلمانان برمه صورت می گیرد، ننگی بر پیشانی تمام بشریت است و جریمه ی بزرگی در حق انسانیت و به خصوص مسلمانان محسوب می شود.
دکتر ابراهیم نجم در ادامه مسلمانان نیویورک را تشویق کرد تا برای توقف این بدبختی بشری، و با هدف ایجاد فشارهای دیپلماتیک علیه دولت برمه که انواع بدبختی ها را در حق شهروندان مسلمان انجام می دهد، در فراخوان امضا شرکت نمایند.
shafaqna
 

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top