|
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ الاثنين ٢٢ ذو القعدة ١٤٤١ Monday, July 13, 2020
کد خبر: 104376
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۰۶/۱ - ۰۴:۵۲
ضربه سنگین حجاريان به اصلاحات!/واکنش جبهه اصلاحات به شايعه حمايت از نامزدي مشايي/اضافه شدن ناطق نوري و حسن روحاني
برخي اشخاص همچون حجاريان و اصغرزاده از چهره‌هاي تندرو در جريان اصلاحات بوده‌اند/افزوده شدن ناطق نوري و حسن روحاني به گزينه‌هاي احتمالی انتخابات 92
ناطق نوری ضربه سنگین حجاريان به اصلاحات!/واکنش جبهه اصلاحات به شايعه حمايت از نامزدي مشايي/اضافه شدن ناطق نوري و حسن روحاني
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

واکنش جبهه اصلاحات به شايعه حمايت از نامزدي مشايي/اضافه شدن ناطق نوري و حسن روحاني

جام نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران

محمد زارع‌فومني در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به شايعه حمايت وي از نامزدي مشايي در انتخابات گفت: جبهه مردمي اصلاحات تاکنون از هيچ کانديدايي حمايت نکرده است، بلکه با معرفي کانديدهاي مشخص در شوراي راهبردي درحال بررسي شرايط است.

وي تصريح کرد: ما از ورود مشايي به عرصه انتخابات حمايت نکرديم، بلکه حضور ايشان را موجب داغ شدن تنور انتخابات دانستيم.

دبير کل جبهه مردمي اصلاحات ادامه داد: شعار راهبردي جبهه مردمي اصلاحات براي انتخابات رياست جمهوري يازدهم، اعتدال و ميانه روي است، و ما از کانديدايي حمايت مي کنيم که ضمن قبول مشي اصلاح طلبي درخط امام(ره) و تابع ولايت فقيه باشد.

زارع فومني افزود: جبهه مردمي اصلاحات تا اواخر شهريور ماه پس از تشکيل مجمع سراسري، کانديداي مورد نظر خود را براي انتخابات رياست جمهوري يازدهم معرفي خواهد کرد.

وي از افزوده شدن حجج الاسلام ناطق نوري و حسن روحاني به گزينه هاي احتمالي جبهه مردمي اصلاحات براي انتخابات 92 خبر داد.

دبير کل جبهه مردمي اصلاحات در پايان خاطرنشان کرد: گزينه مورد نظر جبهه مردمي اصلاحات براي انتخابات با يک تيم کاري مشخص شامل معاون اول، وزراي تأثيرگذار و تيم اقتصادي و فرهنگي معرفي خواهد شد.
 

ضربه سنگین حجاريان به اصلاحات!

محمود رئوفي عضو شوراي مركزي حزب اعتماد ملي در گفتگو با خبرنگاران ، در واكنش به اظهارات سعيد حجاريان پيرامون ليدر قرار گرفتن خاتمي در جريان اصلاحات و قائل بودن به وي براي رأي آوري در انتخابات آتي رياست جمهوري اظهار داشت: نسبت دادن جريان اصلاحات به فردي مانند خاتمي مناسب نبوده و نمي‌توان تمامي طيف اصلاحات را قائل به يك شخص خاص دانست.

وي تصريح كرد: اكنون لازم است جريان اصلاحات به دنبال جريان‌سازي در بعد اخلاقي و اجتماعي باشد و از تکيه کردن بر روي افراد و يا شخص خاصي پرهيز کند.

رئوفي با اشاره به اينكه اشخاص ديگري نيز در جريان اصلاحات وجود دارند كه مي‌توانند براي انتخابات رياست جمهوري كانديدا شوند، افزود: در جريان اصلاحات اگر چه برخي افراد به دليل عملكرد خود توانايي عبور از فيلتر شوراي نگهبان را ندارند اما همچنان در طيف اصلاحات اشخاصي وجود دارند كه شايسته حضور در صحنه انتخابات بوده‌اند و رأي‌آوري خوبي نيز خواهند داشت.

عضو حزب اعتماد ملي با اشاره به اينكه برخي اشخاص همچون حجاريان و اصغرزاده از چهره‌هاي تندرو در جريان اصلاحات بوده‌اند، خاطر‌نشان كرد: بسياري از اشخاص در جريانات اصلاحات با تندروي‌هاي خود ضرباتي را به بدنه اصلاحات وارد كردند اما اكنون به تعادلي دست يافته‌اند و به دنبال آسيب‌شناسي در بدنه اين طيف هستند.

 

خبرهای داغ
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top