|
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ الجمعة ٣٠ المحرّم ١٤٤٢ Friday, September 18, 2020
کد خبر: 104532
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۰۶/۱ - ۱۶:۳۷
معلم منحرف دستگر شد
دادگاه عالي شهر سان فرانسيسكو در لس آنجلس ،يك معلم مدرسه ابتدائي را به اتهام 13 فقره سوء استفاده جنسي از دانش آموزان كودك در طي 5 سال گذشته به 25 سال زندان محكوم كرد.
 معلم منحرف دستگر شد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام حوادث؛ "پل چاپل" 51 ساله، ديروز بعد از شنيدن اظهارات دادستان در دادگاه، هيچ گونه عكس العملي مبني بر دفاع از خود نشان نداده بلكه در همان جلسه اول دادرسي كليه 13 فقره سوء استفاده جنسي از دانش آموزان را قبول كرد.

 

تعدادي از قربانيان تجاوز در جلسه دادرسي جهت شهادت دهي بر عليه معلم سابقشان حضور داشتند و در اين ميان دادستان النا آبرامسون اظهار داشت" در دادگاه بعدي كه در 20 سپتامبر تشكيل خواهد شد راي تحمل 25 سال زندان وي در زندان ايالتي، ابرام و قرائت خواهد شد.

 

"چاپل" در سال گذشته به اتهام سوئ استفاده جنسي از 4 دانش آموز كودك در مدرسه ابتدائي دستگير شد و  بعد از مدتي تحقيق توسط بازرسين وي به 9 مورد ديگر اعتراف كرد."چاپل" در سال1997 به جرم سوء استفاده جنسي از بچه 8 ساله همسايه و دوست 7 ساله پسرش دستگير شد و از مدرسه اخراج گرديد ولي چون مداركي دال بر گناهكار بودن وي ارائه نشد وي آزاد گرديد و دوباره به استخدام مدرسه ابتدائي در آمد ولي در نهايت ماه دوباره پيش گرفتار شد و به 13 جرم خود اعتراف كرد.

 

به گزارش روزنامه لس آنجلس تایمز،وي در حال حاضر از مدرسه اخراج گرديده و ماه آينده دادگاه اصلي وي جهت قرائت حكم و انتقال وي به زندان ايالتي انجام خواهد گرفت.

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top