|
پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ الخميس ١٣ صفر ١٤٤٢ Thursday, October 1, 2020
کد خبر: 104560
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۰۶/۱ - ۱۸:۳۸
آتش سوزی در کالیفرنیای شمالی شهری را خالی کرد
شدت حادثه آتش سوزی در کالیفرنیا مقامات را مجبور کرده که 2000 هزار خانه را تخلیه کنند و شهرهای اطراف نیز به دلیل دود غلیظ تخلیه شد.
 آتش سوزی در کالیفرنیای شمالی شهری را خالی کرد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام حوادث؛ به گفته مقامات کالیفرنیا، این آتش سوزی که از روز شنبه و در اثر برخورد بیش از 900 صاعقه ایجاد شده است، تاکنون دستکم 12 هزار هکتار از زمین های زراعی ساکنان و مناطق جنگلی را از بین برده است.

 

به گفته سخنگوی بخش جنگلداری و محافظت دربرابر آتش، هیچ گونه تلفات و جراحاتی گزارش نشده است اما آتش دستکم هفت خانه را نابود کرده و 2000 خانه دیگر نیز در معرض خطر نابودی هستند و مقامات را مجبور کرده به تخلیه منازل روی بیاورند.

 

 

"رویترز" در این باره گزارش داد: یکی از شهرهای نزدیک منطقه آتش سوزی نیز روز شنبه به دلیل دود غلیظ و کاهش دید تخلیه شد. دود ناشی از آتش سوزی به حدی بوده است که باعث ایجاد ابری سیاه رنگ در مناطق اطراف شده است.

 

آتش سوزی مناطق آیداهو و کالیفرنیای شمالی از جمله بزرگترین آتش سوزی های ناشی از گرمای شدید و خشکسالی در ایالت های آمریکا بوده که تا کنون بیش از یک میلیون هکتار از پوشش های گیاهی مناطق درگیر با خشکسالی را نابود کرده است و تنها 5 درصد از آن خاموش شده است.

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top