|
پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ الخميس ١٣ صفر ١٤٤٢ Thursday, October 1, 2020
کد خبر: 104595
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۰۶/۲ - ۰۹:۲۵
بیانیه سخنگوی اشتون گستاخانه است
در بیانیه ای که روز شنبه از سوی سخنگوی کاترین اشتون منتشر شد، آمده که خانم اشتون اظهارات رهبر و رئیس جمهور ایران را محکوم می کند. در ادامه بیانیه آمده است که حق موجودیت اسرائیل ابدا نباید زیر سؤال برود.
رامین مهمانپرست بیانیه سخنگوی اشتون گستاخانه است
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام سیاسی؛ تلویزیون فارسی بی بی سی (BBCPersian) خبر داد: «سخنگوی وزارت خارجه ایران بیانیه اخیر سخنگوی رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا را "گستاخانه" خواند و گفت که اسرائیل و حامیان غربی آن لازم است در مورد رفتار خود به جامعه جهانی پاسخگو باشند.»

این شبکه خاطرنشان کرد: «پس از آنکه محمود احمدی نژاد در مراسم روز قدس، وجود اسرائیل را توهین به تمام بشریت توصیف کرد، سخنگوی خانم "کاترین اشتون" این سخنان را قویا محکوم کرد. در بیانیه ای که روز شنبه از سوی سخنگوی کاترین اشتون منتشر شد، آمده بود که خانم اشتون اظهارات رهبر و رئیس جمهور ایران را محکوم می کند. در ادامه بیانیه آمده است که حق موجودیت اسرائیل ابدا نباید زیر سؤال برود.»


به گزارش بی بی سی، آقای احمدی نژاد در روز قدس گفته بود که صهیونیست‌ها عامل انحطاط ملت‌ها هستند و یک گروه اقلیت فاسد ضدبشر و ضدارزش‌های الهی به شمار می‌روند. پیش از آن نیز رهبر ایران، اسرائیل را "غده سرطانی" و "رژیم جعلی" خوانده بود.

گفتنی است مقامات غربی هنوز در برابر تهدیدهای جنگ طلبانه ای که طی ماه های گذشته از سوی صهیونیست ها علیه ایران مطرح شده و در آن ها بارها از حمله قریب الوقوع اسرائیل به ایران صحبت شده، موضعی نگرفته و فتنه انگیزی آشکار این رژیم جنایتکار را محکوم نکرده اند.
316

خبرهای داغ
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top