|
یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ الأحد ٨ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Sunday, October 25, 2020
کد خبر: 104671
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۰۶/۲ - ۱۴:۴۱
ماجرای تلخ بانوی فرانسوی و شاهزاده سعودی*سند
همسر سابق شاهزاده ای سعودی که بر سر حضانت فرزندش با وی اختلاف داشت، به طرز مشکوکی کشته شده است!
کاندیس کوئن انین، سطام آل سعود و همسرش ماجرای تلخ بانوی فرانسوی و شاهزاده سعودی*سند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام فرهنگی؛ بی بی سی نوشت:
یک زن یهودی فرانسوی[!!] که موفق شده بود با رای دادگاهی در پاریس، سرپرستی دخترش را از یک شاهزاده سعودی بگیرد، از طبقه چهارم آپارتمانی در فرانسه به پایین سقوط کرد و جانش را ازدست داد.
رسانه های فرانسوی نوشته اند، این زن ۳۵ ساله احتمالا در حالی که سعی داشت از چیز خطرناکی فرار کند، پایش لیز خورده، به بیرون پرت شده است.


«کاندیس کوئن انین» و شاهزاده «سطام» سعودی به مدت ۱۴ سال با هم زندگی کردند؛ اما در سال ۲۰۰۶ میلادی و پس از آن که شاهزاده سطام درصدد ازدواج دوم برآمد، از هم جدا شدند.
خانم کوئن انین با نگارش کتابی به درگیری خود با شاهزاده سطام آل سعود اشاره کرده است که برای دراختیار گرفتن دختر یازده ساله اش داشته است.
براساس این نوشته ها، شاهزاده سعودی، به مدت سه سال و نیم ، با دختر ۱۱ ساله اش، همانند یک زندانی رفتار کرده است.


خانم کوئن انین ادعا کرده بود زمانی که او در سال ۲۰۰۸ میلادی موافقت می کند که به همراه دخترش از شاهزاده سطام در عربستان سعودی دیدار کند، به محض ورود او را در کاخی در ریاض زندانی می کنند.
او در این کتاب افزوده است، روزی از غفلت یکی از مستخدمه ها که در را باز گذاشته بود، استفاده می کند و به سفارت فرانسه در عربستان می گریزد، در حالی که دخترش در این کاخ تنها می ماند.


در ژانویه سال جاری براساس حکم دادگاهی کیفری در پاریس از این شاهزاده سعودی خواسته می شود تا حضانت این دختر یازده ساله را به مادرش تحویل داده، ماهیانه ۱۲۰۰۰ دلار هم برای نگهداری از این کودک به مادر بدهد.
هر چند وکیل خانم «کوئن انین» گفته است که هنوز نمی داند، آیا مرگ موکلش با نقشه قبلی صورت گرفته یا نه؛ اما در عین حال می افزاید، موکلش چشم به راه بوده تا بار دیگر با دخترش زندگی کند.

 

 

444

خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top