خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ الخميس ١٦ ربيع الأوّل ١٤٤١ Thursday, November 14, 2019
کد خبر: 155789
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۶
کارشناسان کم سواد وهابی؛ از نزاع غیر اختیاری تا موت اختیاری
وهابیون که با هدف ایجاد تفرقه، اختلاف افکنی، تحریف تاریخ و تطهیر منافقین و در نتیجه انحراف دین حقیقی مسلمانان بوجود آمده است و خود را منتسب به اهل تسنن می دانند، این بار منکر روایات معتبر اهل سنت شدند.
ملازاده. عبدالله حیدری. عبدالرحیم ملازاده. حیدری کارشناسان کم سواد وهابی؛ از نزاع غیر اختیاری تا موت اختیاری
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام دینی: شبکه وهابی کلمه که به تازگی کانال 2 آن راه اندازی شده و همواره از افرادی که در دامن وهابیت در حال ارتزاق هستند، به عنوان کارشناس بهره می گیرد، منکر مرگ اختیاری انبیاء و منابع مطرح کننده این روایات شد.

 

"عبدالله حیدری" کارشناس شبکه های وهابی که بواسطه اختلافات و دزدی هایش از شبکه وصال جدا شد و همواره توسط "عبدالرحیم ملازاده" مدیر مسئول این شبکه، فردی بیسواد و دزد معرفی می شود، مرگ اختیاری انبیاء را دروغ محض و ساخته پرداخته شیعیان و بالاخص کتاب "کافی"عنوان داشت.

 

فیلم شماره یک

 

وی در اظهارات خود گفت:«برخلاف روایات دروغین که در اصول کافی می گوید که امام می داند کی(چه وقت) می میرد و به اختیار خودش می میرد نه امام نه پیغمبر، هیچ کس به اختیار خودش نمی میرد.»
حال سوالی مطرح است؛ آیا این فقط شیعیان قائل به مرگ اختیاری هستند و اهل تسنن در کتب معتبر خود به چنین مسئله ای اشاره و اعتقاد ندارند؟

 

قبل از پاسخ به این سوال باید به نکته ای اشاره کرد که چگونه این فرد از وجود ساده ترین حدیث در مورد احوالات رسول الله صل الله علیه و آله و سلم آن هم در منابع مشهور اهل تسنن بی اطلاع بوده و عنوان "کارشناس" را یدک می کشد و شبکه کلمه نیز وی را "علامه" معرفی کرده و از همه بدتر و بالاتر خود را منتصب به اهل تسنن معرفی می کنند.

 

این ادعای به اصطلاح کارشناس شبکه وهابی در حال است که محمد غزالی در کتاب "فقه السیره" صفحه 360 روایتی صحیح به نقل از "عایشه" نقل و تائید کرده است.

 

آن روایت چنین آمده است:

هنگامی که پیامبر در بستر بودند و لحظات آخر عمر شریفشان را سپری می کردند ناگهان به نقطه ای خیره شده و آنجا را تماشا می کردند(همانند کسی که به چیزی نگاه می کند و آن را می بیند) و در آن حال حضرت می گفت:« من می خواهم در نزد رفیق اعلی خود در جنت باشم.

 

این گفتار پیامبر بیانگر آن بود که در حال مشاهده ملک الموت می بود و با آن در حال گفتگو بودند. اینجا عایشه گفت:«خُیِّرتَ...» ای پیامبر تو را مخیر(بین مرگ و زندگی) کرد... آیا عایشه که شما آن را راوی ثقه می دانید این حدیث را به دروغ نقل کرده است یا "محمد غزالی" عالم مشهور اهل سنت؟ و شاید هم شما به اصطلاح کارشناسان قصد تحریف سنت و سیره نبوی را داشته و دارید و با دروغ پردازی سعی در انحراف مسلمانان از مسیر حق و دین حقیقی را دارید؟

 

فیلم مربوط به خبر

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top