|
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ الجمعة ٢٤ ذو الحجّة ١٤٤١ Friday, August 14, 2020
کد خبر: 156674
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۲۱
فال پنجشنبه 17 اسفند 1391
فال روزانه فال هر روز فال روز فال پنجشنبه 17 اسفند 1391
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 

 
امروز ماه در برج سنبله كامل مي شود. اين قسمت از چارت شما به همكاران و كارهاي روزمره مربوط مي شود. رابطه احساسي خوبي با سايرين برقرار مي كنيد.

امروز ماه در برج سنبله کامل است . این قسمت از چارت شما به لحظات خوب خلاقیت عشق و احساسات جدید و تعطیلات مربوط  می شود. بنابراین اگر وقت آزاد دارید بروید بیرون و از لحظات لذت ببرید.

امروز ماه در برج سنبله كامل است. اين قسمت از چارت شما به خانه و خانواده مربوط است. شايد با دوستان دور هم جمع شويد و اگر اين طور باشد همه چيز به خوبي پيش مي رود.

امروز ماه در برج سنبله می باشد.این قسمت از چارت شما به برادر و خواهر و همسایگان و افکارتان مربوط می شود.شاید یک ناراحتی به دعوای بزرگی منتهی شود. بنابراین سعی کنید حرف هایتان بر اساس حقیقت باشد.امروز سیاره زهره وارد برج ثور می شود.اگر با دوستان باشید اوقات بهتری خواهید داشت.
امروز ماه كامل و در علامت خاكي شهريور مي باشد. اي بخش از جدول شما مربوط به پول و ارزشهاست و بنابراين ممكن است شما امروز به حساب و كتاب اين امور بپرازيد. هم اكنون پروژه هاي مالي خود را به پايان برسانيد ويا تصميم جدي در رابطه با دارايي خود بگيريد.

امروز ماه کامل در برج سنبله قرار دارد.اگر در حال حاضر مشکلی دارید و از شرایطی راضی نیستید بهترین فرصت برای درست کردن آن می باشد.بهتر است هر چیزی را که به درد نمی خورد دور اندازید و وسایلی که دیگر به شما تعلق ندارند.

امروز ماه کامل است و دو علامت خاکی با کره به چشم می خورد.این خصوصی ترین بخش چارت شماست و زمان آن فرا رسیده که برخی از نگرانی ها و تشویش ها را که اخیراً به سراغ شما آمده دور بریزید.اگر واقعاً کار جدی نمی توانید انجام دهید،بهتر است نگرش خود را راجع به آنها تغییر داده و مجدداً از نو شروع کنید.این زمان خوبی برای آغاز کردن است.
امروز ماه در برج سنبله کامل می شود.شاید یک رابطه دوستی به انتها برسد.ونوس وارد قسمت عشقی و روابط چارت شما می شود.شاید یک دوستی اهمیت بیشتری پیدا کند.حقیقتاً جذابیت آبانی شما فعالیت زیادی دارد.

امروز ماه كامل است كه در خانه خاكي شهريور كه خانه شغلي و جاه طلبي است پيدا مي شود. همه چيز حاكي از آنست كه شما امروز قرار است ذهن مصممي داشته باشيد و سخت كار كنيد تا پله هاي ترقي را بپيمائيد. فقط يادتان باشد كه احساسات نزديكترين كسان و عزيزانتان را در نظر بگيريد.

امروز در برج سنبله ماه كامل است. اين قسمت از چارت شما مربوط به روابط برون مرزي مي شود. امروز ممكن است يك شخص خارجي شما را ناراحت كند. اگر اين شخص از دوستان و يا فاميل است، سعي كنيد قبل از اين كه حرفي بزنيد، بر خود مسلط شويد چون در غير اين صورت ممكن است بعداً براي شما دردسر ايجاد شود. حركت ونوس به سمت برج ثور نكته اي مثبت است و سبب مي شود به صورت غير منتظره از حمايت جوانان برخوردار شويد.

امروز ماه کامل در شهریور با عنصر خاک است و مربوط به قسمت روابط شغلی و شخصی چارت شما می باشد . به نظر می رسد برای شادی دیگران هر کاری را انجام می دهید. در این زمان لازم است مراقب خودتان باشید . در غیر این صورت ضعیف و بی انرژی می شوید بنابراین به خودتان اجازه دهید تا باطری هایتان را دوباره شارژ کنید و برای تندرستی خودکاری انجام دهید.

یک حس قابل اجرا واقع بینانه درباره امروز وجود دارد. زهره به ثور نقل مکان می کند و یک تابش دلسوزی و صمیمی روی فامیل نزدیکان می گذارد. در همان زمان بدر در سنبله وارد ممکن است به طریقی به معنای تحت فشار بودن روابط صمیمی باشد این خانواده شماست که شما را در این در جا زدن کمک خواهند کرد. بنابراین زیاد مفتخر باشید که به آنها اعتماد دارید.

 120

لینکدونی
خبرهای داغ
لینکدونی
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top