|
یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ الأحد ٢٣ رجب ١٤٤٢ Sunday, March 7, 2021
کد خبر: 156791
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۶
4 جمله ای که نباید به مردان بگویید
شما می توانید در مورد نحوه لـبـاس پـوشیـدن و یـا اضافه وزن شوهر خود صحبت نمایید بـدون ایـنكه برای وی دلخوری پیش بیاید و یا از شما دلگیـر گـردد امـا چـهار مـسئله وجـود دارد كه پیش كشیدن هر یك تاثیر ناگواری در روحیه و غرور یك مرد برجای خواهد گذاشت
سکوت 4 جمله ای که نباید به مردان بگویید
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام خانواده:

در روابط زناشویی مسائلی وجود دارند كه یـك زن هیچ گـاه نباید در مورد شوهرش مطرح نموده و یا با سخنی نیش دار اقدام به آزار و اذیت او نماید.
شما می توانید در مورد نحوه لـبـاس پـوشیـدن و یـا اضافه وزن شوهر خود صحبت نمایید بـدون ایـنكه برای وی دلخوری پیش بیاید و یا از شما دلگیـر گـردد امـا
چـهار مـسئله وجـود دارد كه پیش كشیدن هر یك تاثیر ناگواری در روحیه و غرور یك مرد برجای خواهد گذاشت چـرا كه 
 
اولا
باعث می گـردد كه او خودش را با خصیصه های مـردان دیـگر مقایسه نموده و سرخورده شود.
 
ثـانـیا
به دلیل این كـه تـغییر مسائل مذكور به دست خود آدم نبوده و جزء ویژگی های هر انسانی است، موجب افسردگی و نا امیدی خواهد گردید.
پس حواس خود را جمع کرده و با به خاطر سپردن این موارد از به خطر افتادن زندگی آینده خود جلوگیری کنید .
 
در ادامه به این مسائل اشاره می كنیم :
1 - بنیه مالی و پول
واضح است كه داشتن پول بیشتر بهتر از داشتن مقدار كم آن می بـاشد. مـردان بـر این تصورند كه میـزان سـرمایه و قدرت مـالی آنها منعكس كننده ارزش های درونیشان است. بنابراین گوشـه و كنـایه زدن در مـورد درآمـد یـك مـرد در حـقیـقت لـطمـه زدن بـه غـرور او محسوب می گردد. 
وقتی به شوهر خود با سخنی نیش دار می گویید كه مثلا " تلویزیون ما كوچكترین تلویزیون دنیاست "، در وجود و ضمیر او آتشی برمی افروزیـد چون او را در برابر مردهای دیگری كه می شناسید شرمنده وتحقیر نموده اید.
توجه داشته باشید تلویزیون بزرگ یعنی كیف پر از پول. درآمـد یـك مـرد چیزی نیست كه بتواند آن را فورا تغییر دهد، مگر اینكه بخواهد بـه یك بانك دستبرد بزند.
شـكاف، زمانی عمیق تر می شود كه یـك زن، بی پولی ، وسایل قدیمی ، عدم خرید طلا و جواهر و یا خـانه مـحـقر شـوهـرش را مکرر به وی گوشزد می کند و نمی داند که با این کار هر بار تیشه به ریشه زندگی خود می زند چرا که این تحقیرها نه تنها از عشق میان آنها می کاهد بلکه به هیچ وجه باعث اقدامی برای بهتر شدن وضع زندگی نخواهد شد شاید اگر به جای تحقیر شوهر خود او را تشویق به انجام کارهای موثرتری نمایید زودتر به خواسته خود برسید .
 
2 - موی سر
اگر مسئله ای وجـود داشته باشد كه مــردان نسبت بـه آن حساس باشند، این مسئله موی سر آنهاست. هر مردی نگران این موضوع می بـاشـد كه بالاخره موی سرش را از دست خواهد داد، چون مردان تصور می كنند كـه بـا ریختن موی سر، جذابیت آنها در برابر همسرشان نیز ازبین خواهد رفت. 
یـكی از دوسـتـان مـن بـعد از اینكه نامزدش به او گفت : "موهای خوشرنگی داری ولی حیف كه كـم پشته"، دچـار افـسردگی شـد. در حـقیقت او كار زیادی برای پرپشت كردن مـوهایش نمی توانست انجام دهد مگر اینكه به سـراغ داروهـای گـران قـیـمـت رشد مو می رفت.
 
3 - قد
مردها كار زیادی در مورد كوتاهی قد خـود نمی توانند انجام دهند. قـد پدر و دو برادر من هر سه ۱۹۷ و قد خود من ۱۷۰ سانت است. چند ماه پیش وقتی همسرم با كنایه گفت "برادرات هر دو قـد بلندند، پـس قد تو به كی رفته؟" حسابی دلگیر شده و تا چند وقت در فكرش بودم. با اینكه بسیاری مردان كوتاه قد و در عین حال قدرتمند و موفق، در اجتماع وجـود دارند، مطالعات نشان داده كـه مـردان بـلنـد قد جـدی تـر از مـردان كوتاه قد به نظر می آیند.
 
4 - مردانگی
مسخره نمودن مردانگی یك فرد،شكنجه آورترین گوشه و كنایه برای وی به شمار می آید. یك زن باید بداند كه هرگز نباید شوهر خود را به دلیل ناتوانی ها و ضعف های جنسی وی مورد سرزنش و استهزاء قرار دهد چرا كه این مطلب می تـواند صـدمات و زیان های جبران ناپذیری در روحیه و زندگی او بگذارد.
نـكته این است كه وقتی شما به شوهر خود این موضوع را گوشزد می كنید، در حقیـقـت او تصور می نماید كه نسبت به مردان دیگر دارای ضعف و ناتوانی شدید است و همین امر باعث سرشكستگی و آزرده خاطری وی می گردد.

 

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
انتخابات ۱۴۰۰ ار اس اس آر اس اس
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top