|
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٤ ذو الحجّة ١٤٤١ Tuesday, August 4, 2020
کد خبر: 156799
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۰
تلاش۷برابری زنان ایرانی نسبت به آمریکاییها برای داشتن بینی ” عروسکی “
دیلی میل دو دلیل عمده گرایش زنان جوان ایرانی به جراحی زیبایی بینی، بالا بردن اعتماد به نفس، افزایش شانس ازدواج و همچنین مسائل پزشکی عنوان می کند.
دماغ تلاش۷برابری زنان ایرانی نسبت به آمریکاییها برای داشتن بینی ” عروسکی “
به این مطلب امتیاز دهید
9.8% 90.2% بازدید

جام خانواده:

زنان جوان ایرانی که در بین آنها بعضا دختران ۱۴ سال نیز دیده می شوند، به دبنال رسیدن به “چهره های عروسکی” هالیوود به عمل جراحی زیبایی روی آورده اند.

دیلی میل انگلیسی نوشت: ایران با وجود هزینه نسبتا بالای عمل جراحی زیبایی، سرآمد عمل های جراحی بینی در جهان شده است که این میزان هفت برابر عمل های جراحی زیبایی بینی در آمریکاست. هزینه هر عمل جراحی زیبایی در ایران ۵ تا ۶برابر متوسط حقوق یک ایرانی است با این حال به گفته روزنامه اعتماد، در هر سال حدود ۲۰۰هزار ایرانی به زیر تیغ عمل های رینوپلاستی می روند.

دیلی میل دو دلیل عمده گرایش زنان جوان ایرانی به جراحی زیبایی بینی، بالا بردن اعتماد به نفس، افزایش شانس ازدواج و همچنین مسائل پزشکی عنوان می کند.

در حالی در ایران ۱۵۷جراح پلاستیک مجوز انجام جراحی دارند که ۷هزار پزشک بدون مجوز به انجام جراحی های زیبایی مشغول هستند.

قیمت سنگین انجام عمل جراحی زیبایی بینی در ایران به گونه ای شده است که برخی از متقاضیان، برای تامین بودجه جراحی زیبایی بینی خود از بانک ها وام می گیرند و وجود خطرات و ریسک های این عمل جراحی زیبایی مردم را از انجام این عمل های زیبایی باز نمی دارد.

انجمن تحقیقات رینوپلاستی ایران که در انجام مطالعاتی با همکاری دانشگاه جان هاپیکنز آمریکا، دریافت که سرانه جراحی بینی در ایران هفت برابر میزان آن در آمریکاست.

یکی دیگر از دختران جوان که مدت زیادی از انجام عمل زیبایی بینی او نمی گذرد به گاردین گفت که بعد از انجام این جراحی زندگی اجتماعی اش بهتر شده است و دیگر از بینی بزرگ و چاق خود خجالت نمی کشد. این دختر جوان در ادامه افزود :”در خانواده و فامیل ما انجام عمل های جراحی زیبایی متفاوت موضوعی طبیعی است که بیشتر زنان و دختران بینی خود را جراحی زیبایی کرده اند.”

البته این دختر جوان گفت “وقتی سرما می خورم آبریزی شدید بینی دارم که باید از این پس بیشتر مراقب باشم.”

خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top