خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١ Sunday, October 20, 2019
کد خبر: 156838
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۵
مرتکبان بداخلاقی‌ها اهمیت کار را درک نکرده اند
سطح کار آنقدر بالا است که هر نوع بداخلاقی و بی‌اخلاقی را به طور طبیعی نهی می‌کند و اگر این بداخلاقی‌ها رخ دهد نشان از این دارد که هرکس مرتکب شده، سطح و اهمیت این کار را درک نکرده است.
حسن سبحانی مرتکبان بداخلاقی‌ها اهمیت کار را درک نکرده اند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

حسن سبحانی نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: انتخابات، به‌خصوص انتخابات ریاست‌جمهوری یک اقدام سیاسی - ملی در طراز انتخابات نفر دوم جمهوری اسلامی است و خود این طراز یک الزاماتی را برای افراد به وجود می‌آورد.

 

وی افزود: این الزامات هم برای کسانی است که می‌خواهند داوطلب این کار شوند و هم برای مردم از نظر نگاه به سطح و اهمیت مسئله است. بدیهی است که رعایت موازین دینی و ادب سیاسی متناسب با شئونات ملت بزرگ ایران انتظار می‌رود.

 

سبحانی ادامه داد: سطح کار آنقدر بالا است که هر نوع بداخلاقی و بی‌اخلاقی را به طور طبیعی نهی می‌کند و اگر این بداخلاقی‌ها رخ دهد نشان از این دارد که هرکس مرتکب شده، سطح و اهمیت این کار را درک نکرده است.

نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: انتخابات و مردم یک نسبتی با هم دارند و آن این است که مردم هم حق تعیین سرنوشت خود را دارند و هم منطقا باید از این حقشان استفاده کنند و در انتخابات مشارکت داشته باشند تا سرنوشتشان را آنطور که می‌خواهند رقم بزنند.

 

وی خاطرنشان کرد: بنابراین از یک طرف مسئولین اجرای انتخابات باید زمینه حضور حداکثری مردم را از حیث حضور متنوع کاندیدا از لحاظ فکری و سیاسی ذیل قانون اساسی و وفاداری به آن فراهم کنند و از طرف دیگر هم مردم باید احساس کنند با سلایق فکری و سیاسی آنها کاندیدای موجه حضور دارد و در انتخابات شرکت کنند.

 

فارس

101

برای مشاهده اخبار انتخاباتی جام اینجا کلیک کنید

خبرهای داغ
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top